nasiona marihuany

Kto sprzedaje olejek z konopi? (nie szukam ofert, nie jest to też oferta)

Wyszukiwarka Forumowa:

letnik

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
96
Buchów
0
Chodzi jedynie o wymianę opinii, czy jest popyt na ten produkt. Gdzie szukać klientów, żeby nie trafić na tajniaka.
Mam trochę zakopanego w lesie suszu i nie wiem co z nim zrobić, a szkoda, żeby się zmarnował.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Pierwsze szukaj chętnego na to, później przerabiaj :) Jak zabezpieczyłeś susz przed wilgocią (słoiki, folia, taśma itp.) to może leżeć to w lesie przez parę lat, nic złego nie stanie się.
Nie diluję, ale gdybym miał sprzedawać, to 1g bho musiałbym sprzedawać, za 200zł-300zł, żeby jakoś to kalkulowało mi się. Patrząc po większości znajomych to wątpię, aby ktoś chciał tyle wyłożyć. Większość woli biegać co parę dni do dilla po pakiet za 3 dychy w którym nawet nie ma 1g, niż kupić sobie u innego gościa ważone 10g dobrego sortu za 250zł.
 
S

SKL

Guest
Na olejek duuużo sucharów idzie. Poczytaj jak to się ma do ilości/ proporcji. Siano pod obrus myślę łatwiej opindolić niż bawić się w olej. Chyba że miałbyś tylu nabywców co zwolenników passatów ;)
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
nie polecam kupować gotowych bo są strasznie ale to strasznie drogie, ale jeśli jesteś bogaty :D to wpisz sobie w google ,,zdrowiezkonopi" one są legalne, zawierają same cbd, działają przeciwbólowo podobno, są też liquidy do epapierosów z cbd, ale nie polecam kupować tylko zrobić samemu
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mu chodzi o to żeby RSO robić i chorym sprzedawać... A nie jakieś legalne CBD.
Moim zdaniem biznes git, ale najpierw sobie znajdź nabywców a potem rób olej. No i wiesz, musisz go zrobić dobrze i z dobrej jakości ganji aby rzeczywiście leczył a nie szkodził jeszcze bardziej...
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Bo zarobi tylko na chorych. Rekreacyjne używanie oleju w Polsce jest na tyle małe, że się nie opłaca. Jak znajdziesz pacjentów i będziesz miał dobrej jakości produkt to reszta rozejdzie się już pocztą pantoflową. Chorzy na raka mają częsty kontakt z innymi chorymi. Ale należy pamiętać, że są to zazwyczaj ludzie którym policja wejdzie na głowę w 3 minuty i zaczną śpiewać chórem. Zresztą sprzedać trawę to chwila moment, nie umiesz ? ;)
 

letnik

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
96
Buchów
0
No właśnie ze znalezieniem kupców najtrudniejsza sprawa. Rynek chyba już nasycony konopią.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
jak masz wysoką jakość i nie wygórowaną cenę to nie ma najmniejszego problemu.
 

letnik

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
96
Buchów
0
Nic po jakości i niewygórowanej cenie, jeśli nie masz komu opchnąć.
Trzeba znać kogoś zaufanego, żeby mu hurtem sprzedać.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
No właśnie ze znalezieniem kupców najtrudniejsza sprawa. Rynek chyba już nasycony konopią.

zrób klienci sie znajdą, jak zamierzasz zrobic dobrą cene, wiele osób jest w potrzebie
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Olej da się sprzedać wszędzie i zawsze.Jak masz dobry produkt to się sprzedaje samo.A chorych jest tak dużo...
 
Z

Zenon

Guest
Przy wysokiej jakości "marihuaniny" biznes sam się rozpędzi;) zapewne wiesz że na mieście syf w ilości niecałego grama za 30-50 zł. Strzel cenę 25 zł za ważonego,dobrej jakości grama a klientów będziesz miał aż nadto.

Co do BHO to trochę ryzyko.. już ktoś pisał o przypale. Chory na raka NIE MA nic do stracenia. On chciał tylko dobrze i Ty też. Ale prawo to prawo i jesteś handlarzem ŚMIERCI.

Tak na marginesie to ostatnio w zakłamanych wiadomosciach słyszałem że można dostać przyśpieszonego pulsu który jest BARDZO niebezpieczny. Dodatkowo JEDNO spróbowanie grozi ŚMIERCIĄ. Myślałem że telewizor wyniosę na śmietnik.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół