nasiona marihuany

Kto sprzedaje olejek z konopi? (nie szukam ofert, nie jest to też oferta)

Wyszukiwarka Forumowa:

letnik

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
96
Buchów
0
Tak czy inaczej trzeba mieć jakichś klientów. Na allegro tego nie wystawię.

Co do szybkiego pulsu to u mnie tak to działa - serce wali, mózg się zatrzymuje, dlatego stwierdziłęm, że lepiej dwa piwka wypić, bo marihuana tylko mnie stresuje - ni po tym spać, ni coś robić. Jedyny pozytywny efekt to głód - fajnie się tak nawpie****ać.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Jak wam odwala po jaraniu to ciekawe jak bedzie na was działało jak zaczniecie sprzedawać, stanie o 6 nad ranem pod oknem i sranie pod siebie bo własnie radiowóz przejechał zryje wam mózgi :D

Każdy chce być jak Pablo czy Mr White do pierwszego spotkania z policja.
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
jak chcesz sprzedawać bez ryzyka (ryzyko ponosi tylko kupujący) to na czarnym rynku musisz, albo ukryj sobie ip, użyj sobie tor browsera i jest taka strona z ogłoszeniami - ogłaszamy24 (wszystkie dragi tam znajdziesz i większość leków) z tym że połowa stamtąd to oszuści, ale połowa to normalni sprzedawcy, możesz sobie spróbować tam wystawić ja stamtąd normalnie oxycontin ogarniam albo różne recepty po całkiem okazyjnych cenach, oczytaj się w temacie, ogarnij sobie płatność w kartach prepaid i pierz kase na zagranicznych stronach to Cię żaden tajniak nie złapie, może jedynie kupującego ktoś czapnąć bo nie masz pewności czy nikt nie prześwietli paczki ale Ciebie nikt nie złapie jak wszystko sobie ładnie obmyślisz
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
olejek przez lekarza , ktory leczy chorych mysle ze latwo mozna znalezc takiego kogos , poczytac poszukac he pojechac, dogadac sie zaczac rozmowe od babci co choruje pogadac ze mozesz ja wziasc do nl do kuzyna a on ma olej, ze pracuje w produkcji oleju he, i jak bedzie kumaty bedzie git ,
a jak ty nie jestes w temacie , jestes mlody to nie tykaj bo zmoczenie w pl boli zapewne bardzo chyba ze masz hajs heh

dla mniej kumatych ludzi taka zasada nie rob drugiemy dobrze tobie nie bedzie zle ha
 
Ostatnia edycja:

Starszy Pan

New member
Rejestracja
Gru 15, 2015
Postów
4
Buchów
0
Po pierwsze - chorzy nie śpiewają tak w try miga, bo nikt nie chce iść siedzieć. Po drugie - dobre RSO (ale musi byś prima sort) to ok 160 złociszy za mililitr (nie wiem ile to będzie gram) w detalu i zbyt jest. Po trzecie - jak zrobisz dobre RSO to sam chętnie kupię, aczkolwiek niekoniecznie za taką cenę. Po czwarte - nawet jak się choremu noga powinie, to (i tu gwarantuję) pójdzie w zaparte, że nie wie od kogo i on to tylko na swój użytek ma i się tym leczy. Najgorsza prokuratorska świnia nie wyciągnie więcej dla takiego, niż 1,5 roku w zawiasach i przepadek oleju.
Tyle z własnego doświadczenia.
 
D

Dirtbag

Guest
Po czwarte - nawet jak się choremu noga powinie, to (i tu gwarantuję) pójdzie w zaparte, że nie wie od kogo i on to tylko na swój użytek

Gwarantujesz za każdego chorego ze sie na psach nie roz***ie? Buhhhahaha
 

Starszy Pan

New member
Rejestracja
Gru 15, 2015
Postów
4
Buchów
0
Gwarantujesz za każdego chorego ze sie na psach nie roz***ie? Buhhhahaha
Prosta sprawa. Jak widzisz, że ktoś kogo kochasz (o ile taki ktoś istnieje) umiera to masz dwa wyjścia
1 - przyglądasz się i nic nie robisz
2 - robisz wszystko, nie oglądając się na to czy to jest legalne czy nie
Jeszcze inna rzecz, mało który chory sam pojedzie po odbiór, zazwyczaj jest to ktoś z najbliższej rodziny, kto doskonale zdaje sobie sprawę z grożących mu sankcji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół