nasiona marihuany

Uprawa Psilocybe Cubensis Golden Teacher- na ciastkach ryżowych i tackach z żytem.

Wyszukiwarka Forumowa:

zania989

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2012
Postów
72
Buchów
0
Grzybki piękne :) to jeszcze te z pierwszego rzutu czy już po moczeniu ?
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Pękanie kapeluszy to raczej nie za duża wilgotność, bo tej nigdy dość, tylko różnice w wilogotności - raz sucho, raz mokro. Dbaj, by mokro było cały czas, jak możesz :) Z fartem!
 

Genki-dama

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2015
Postów
149
Buchów
0
Grzybów ciąg dalszy, pierwszy rzut tacki oraz drugi rzut ciastka żytniego :)

 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Wyglądają ładnie, a to nie pleśń masz czasem na tym ciastku na dole po prawej? Możesz zrobić jakieś zdjęcia tego kawałka?
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Ładnie to wygląda, buszek się należy :) Przyjemnego lotu życzę.
 

Genki-dama

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2015
Postów
149
Buchów
0
Rzut drugi został zakończony, ciastka znowu idą do moczenia. Tacka szykuje się do drugiego rzutu.
Próbowałem już grzybów w formie herbaty (3g) i lot był niesamowity, oprócz wrażeń wizualnych ( duży kontrast, nasycone kolory, pływanie) bardzo dużo pozytywnych emocji i przemyśleń, niesamowite uczucie.
Poniżej zdjęcie najładniejszego ciastka z drugiego rzutu.

 

Genki-dama

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2015
Postów
149
Buchów
0
Zauważyłem bardzo duży minus okrywy z kokosa i wermikulitu, nogi są bardzo mocno wrośnięte i wychodzą z kawałkami okrywy więc jest trochę roboty z czyszczeniem.

 

Genki-dama

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2015
Postów
149
Buchów
0
Ostatnie rzuty

Zamieszczam najświeższe zdjęcia.
Ciastka prawdopodobnie już nie będą rodzić, ponieważ od tygodnia po namoczeniu pojawiły się tylko 2 małe grzybki. Natomiast z tacki liczę na jeszcze jeden rzut, tacka jest zdecydowanie wydajniejsza od ciastek.


 

Genki-dama

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2015
Postów
149
Buchów
0
Ostatni rzut na tacce, temat można przenieść do zakończonych, nowe żyto na tacki już przerasta :D

 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Dzieki za ta relke ..patrzac na zdjecia przekonuje się do tacki zamiast ciastek.
 

Absolem

New member
Rejestracja
Lis 5, 2016
Postów
3
Buchów
0
Świetna fotorelacja, pamiętasz może ile miałeś g suchego ?
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Coraz bardziej przemawiają do mnie te grzybki :D kiedyś na pewno będą rosły i u mnie :)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Za***iaszcze, tacka zawsze więcej rodzi ale ciastka łatwiejsze. Jednak jak już miałem największe owocniki to ino tacka. Masz skilla spróbuj otudoora w przyszłym sezonie. Żadna tacka nie da ci takich ilości, dosłownie wiaderko suchego z lasu :D. Taka ilość, że mógłbym hurt otworzyć. Wywar zawsze na probsie, nie ryje tak żołądka a miewałem po zjedzeniu mdłości a po wywarze nigdy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół