nasiona marihuany

Moje rozkminy nasiona feminizowane

Wyszukiwarka Forumowa:

hydroplast

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
60
Buchów
0
Witam
Czy w zimę u nas jestem w stanie zrobić pestki na oknie[czy ktoś próbował] czy bez boxa się nie obejdzie ?

I jaki wpływ ma pojemność doniczki[o ilość ziemi w niej mi chodzi] na szybkość całego procesu bo czytałem na forum że ktoś używa 0.5l żeby szybciej mu ten proces poszedł ?


W jak szybkim okresie mogę się wyrobić gdy potrzebuje wyprodukować z 200 pestek ? i jak to się ma na długość pomiędzy parapetem a boxem

P.S Przepraszam że tak chaotycznie ale wiadomo niedawno sezon się skończył :spalony:
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Na parapecie gorzej bo mniej światła. Będzie mniej pestek i istnieje szansa na to, że nie wszystkie dojrzeją. 8 godzin światła dziennie (tyle jest w grudniu i styczniu) to też hu*nia z deka, co nie ? Gdybym miał wybór to wolałbym boxa.

Sklej box z pudełka po butach, wsadź tam 2 doniczki po 0,2l każda i te 150-200 pestek wyjdzie na miękkim h**u. Robiłem tak nie raz i pisze to całkowicie poważnie (tzn. o doniczkach 0,2l a nie box z pudełka po butach :D )

Miałem nawet taką fotorelacje zrobić, ale nie chciało mi się skoro moge normalnie w dużym boxie lecieć z nasionami.


 
G

Guest

Guest
Niezły pałczan w tym kubeczku , 200 ml i 200 pestek czemu nie .
 
C

chrabonszcz

Guest

Ile razy dziennie to podlewałeś, miałem kiedyś vega ponad 2 mies w połowie takiego kubka przed outem, to jak puściła gałęzie trzeba było lać 2 razy dziennie :sunny:
Swoją drogą napisz może coś więcej o tym projekcie bo bardzo efektownie to wygląda, a jak mówisz, że daje rade ..
Długość weg, dawki papu, jakieś takie techniczne sprawy
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
No elo. Tak jak piszesz - podlewać trzeba koniecznie codziennie. Pamiętam, że jak raz nie mogłem to od razu oklapnięty plant, co zresztą wydaje się rzeczą oczywistą - mało ziemi, dużo korzeni, wiadomo czym to pachnie :D

Ten plant powyżej to akurat automat, bodajże C'99, hermiony żeby uzyskać pyłek z niego do zrobienia femi pestek. Nie wszystkie rosną tak ładnie, są takie co rosną w małych pojemnikach gorzej, są też takie co rosną jeszcze lepiej :D Widziałem na necie pare takich projektów, nawet na forum gdzieś mi się obiło takie foto.

Uprawa jak uprawa, co mam pisać :D Wega było 0 dni, dawki nawozów jak na opakowaniu :D najprostsze z ogrodniczego na rogu. Czy daje rade... kwestia co kto chce osiągnąć, co nie ? Jakby mi zależało na plancie dającym 100g to bym posadził w 20l donicy, tutaj chciałem troche pyłku do zapylenia innych plantów, przy okazji wyszło z 4-5g palta to sobie pomyślałem, wrzuce to zamkne mordy tym co twierdzą, że z kubka 0,2l to nawet grama nie bedzie, bo takie zarzuty tych co nigdy w takich pojemnikach nie uprawiali słyszałem :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół