nasiona marihuany

Szpilka vs Wilder

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto przegra?

  • Wilder

    Głosów: 4 40.0%
  • Szpilka

    Głosów: 6 60.0%

  • Łącznie głosujących
    10

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Tak się kończy kozaczenie, brak szacunku do przeciwnika i "pozdrowienia do więzienia" - nieprzytomny w kałuży własnego moczu.

Adresiwo potem podrzucę.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Niekoniecznie zwieracze. Mógł upadając odcisnąć plamę z potu tyłkiem. Po 8 rundach boksu zawodowego też mielibyście mokre dupy panowie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
I te mniejsze plamy obok też poodciskał? Chyba że jajami...
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Następnym razem jak będziesz oglądał jakikolwiek sport, przyjrzyj się ile potu potrafi znajdować się na ludzkim ciele.
 
N

Nik Fiend

Guest
Pięknie sie skończyłlo. Pięknie Napalm podsumował to ścierwo. Skończył we własnej urynie Pięknie. Nalezało mu się choćby za ten hajs co puścił w maszyny,

Jeszcze pluł pod nogi... Jaki mistrz tak robi ?
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Szpila może trochę w końcu spokornieje,ale szkoda,że dostał bęcki miałem cichą nadzieję o wygraną..
Po walce nie wygląda aż tak tragicznie-jescze:freak2:
szpilka_szpital.jpg
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Tak się kończy kozaczenie, brak szacunku do przeciwnika i "pozdrowienia do więzienia" - nieprzytomny w kałuży własnego moczu.

Adresiwo potem podrzucę.
Szpilka prawdę mówiąc dał dobrą walke,moim zdaniem za wcześnie szpilka się wybrał po ten pas, rozumiem że pieniądze mówiły dużo, ale Szpilce jeszcze brakowało 2,3 lat do takiej walki.
Może w roku 2020;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Szpilka prawdę mówiąc dał dobrą walke

Nawet bardzo dobrą. Piękny knock out, rzadko się takie widuje.

Teraz wróci do klepania cieciów spoza rankingów, potem mu znowu wystawią jakiegoś rozpoznawalnego średniaka, znowu będzie gleba i tak w kółko. Koleś nie ma nic, co mistrz mieć powinien - ani ciosu, ani techniki, ani pomyślunku. Sztucznie napompowany przeciętniak, a za to wieczne kozaczenie i epatowanie kryminałem, to mam nadzieję, że kiedyś go kredą na ringu obrysują.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Oglądałem walkę do 7 rundy później marihuana powaliła mnie jak Szpilkę cios od Wildera... Szkoda mi tych 50f, ale Szpilki już nie... :D To tylko sport czekam więc na na galę "Wojak Polsat Box" w Wąchocku. Pozdro!
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Szpilka przyznał ,że miał problemu z ręką także ja mu wierze ,a hejterzy zamknąć dupska
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Szpilka przyznał ,że miał problemu z ręką także ja mu wierze ,a hejterzy zamknąć dupska

To trzeba było nie wychodzić do ringu. Jak wiem, że jedno koło od samochodu szwankuje to nie jadę tylko naprawiam.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Podbij do Szpili na fejsie niech ci 50 funta oddaje :D
 

Cosmo

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
163
Buchów
0
....Tyson też był młody....średnie porównanie.....Wydaje mi się ze problem leży u podstaw polskiego boksu amatorskiego, którego w ogolę nie ma w tych czasach:(

Zobaczcie 2 skład Rosji....wystawiasz Polaków i i tak dostają:( Smutne ale prawdziwe.

Zobaczcie Ukrainę....też maja mocną pake!

Nie wspomnę już o Kubie, Kazachstanie i Stanach Zjednoczonych

Dodam jeszcze, ze teraz dzieciaki wola grac w komputer jak zająć się sportem....o boksie już nie wspomnę...krew,pot,łzy tak można streścić treningi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół