nasiona marihuany

Szpilka vs Wilder

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto przegra?

  • Wilder

    Głosów: 4 40.0%
  • Szpilka

    Głosów: 6 60.0%

  • Łącznie głosujących
    10

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

16 stycznia walka o pas miszcza WBC.



Statsy:

Wilder - stoczył 35 walek, z czego wygrał wszystkie, 34 przez nokaut.

Szpilka - stoczył 21 walek, wygrał 20, 15 przez nokaut i 1 przegrał przez nokaut.


Popaczałem trochę na youtubie tego Wildera i koleś wydaje się być w ch*j dobry, tak że cienko Szpilki szanse wyglądają. U bukmacherów to samo, faworytem jest Wilder, aczkolwiek jakby Szpilka wygrał, to płacą 4:1.

Co myślą forumowi eksperci? Kto komu na***ie w cymbał?

Pzdr
 
P

Pizdaczek

Guest
Wilder ma bardzo dobrą technikę i wali piąchami jakby walił z armaty, przebija się przez gardę przeciwnika a nawet jeśli pójdzie 'po rękawicach' to przeciwnik i tak czuje znaczne uderzenie.
Nie ma dominującej ręki, obydwoma łapskami wali tak samo skutecznie chociaż wydaje mi się że i tak wali więcej z prawej.
Nie klinczuje a sklinczowany potrafi celnie i boleśnie wyprowadzić uderzenie

Artur to jego praktyczne przeciwieństwo.
Dominująca lewa, średniej mocy uderzenia ale szybkie; wg mnie za dużo macha łapami i on jakąś tą stójkę ma dziwną, bardzo szeroko rozstawione nogi i nisko głowa co jest sporym minusem i może być dużym uniedogodnieniem przy walce z wyższym rywalem, wilder ma ponad 2m wzrostu więc i łapska ma długie.

Uważam że Szpilka przegra, wilder się dość mocno rozkokosił i pokazał wszystkim pazur.
Sercem jestem z rodakiem ale mamonę stawiam na niggera :D
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
100Ł na Szpilke i bedzie git ;)
Wcześniej postawilem 50 F jak Polska grała z Niemcami i przygarnelem fajna sumke ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ktoś zna jakąś uczciwą, Polską stronę z zakładami? Postawię na Szpilkę ze 300zł, jak wygra, to przytulę 1200, jak przegra, to niewielka strata finansowa.

Paczałem po zagranicznych portalach, to faworytem jest Wilder, ale Szpilki nie skreślają, ma jakieś szanse niby...
 
N

Nitrofit

Guest
Ciężko będzie ze Szpilką. Z ciekawości obadałem na youtube jak bije Wilder i stwierdzam że bukmacherzy mają rację. Dostanie wpie**** nasz rodak tylko świst!:) Sercem jestem za Polakiem, ale rozum mówi żeby postawić na murzynka. Jeżeli się bawisz w bukmacherkę to trzeba wyłączyć emocje i kalkulować wszystko na chłodno.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Już za 3 dni. Ktoś postawił siano na Szpilkę? :)
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Stawianie na niego w tym przypadku jest niemal pewne ze stratą kasy. Szanse Szpilki są iluzoryczne. Mówi się że to jest boks itd, że waga ciężka i każdy cios może odmienić losy walki, ale moim zdaniem nie w tym przypadku. Szpilka to napompowany koleś z kategorii niżej. Przy wielkich facetach jak Wilder wygląda jak młodszy brat. Obaj nie są wirtuozami więc w takiej sytuacji kluczową rolę odegrają warunki fizyczne. Do tego kwestia podejrzanej szczęki Polaka...
 
D

Dirtbag

Guest
Już za 3 dni. Ktoś postawił siano na Szpilkę? :)

Postawić nic nie postawiłem ale bilet na walkę mam heh zobaczymy co Polak pokaże. Szans za dużych chyba nie ma ale jak masz te 300 złociszy na zbyciu to dlaczego nie, nieraz tak było ze underdog wpie****il faworytowi. Zreszta o Wilderze tez mówią ze sztucznie napompowany i Szpilka to jego najpoważniejszy przeciwnik hehe to ku**a nie wiem z jakimi bolkami musiał wczesniej walczyć zeby taki rekord sobie nastukac. Szpilka tez pewnie zeby tu nie było tylu Polaków co kupują bilety na walkę i PPV to by nigdy szansy nie dostał i napie****alby sie gdzies na ustawkach pod Legnica lol
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Ja bym postawil na Artura( Kotek moze na STS bedzie a jak nie to na beat365)Powiem tak Na Głowackiego z Huckiem ktos staawial??? bedzie ciezko wiadome,Artur zeby przetrzymal z 6 rund i powinno byc dobrze,wierze w niego ( a wiara czyni cuda) chociaz nie przepadam za nim ale jestem Polakiem i wierze ze przy***ie w palme czarnuchowi bo kozaczy na hu*a!!

pzdr
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
to se po krzyczeli
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Luknąłem na jutubie na 3 ostatnie walki Wildera i wątpię żeby Szpilka do połowy pojedynku dotrwał. Ciężki wpie**** go czeka i powrót do Polsat Boxing Night :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przecież stronę wcześniej już to jest, ***ło cię czy jak?
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Widać i czuć hu*em od niego heheheh .
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Luknąłem na jutubie na 3 ostatnie walki Wildera i wątpię żeby Szpilka do połowy pojedynku dotrwał. Ciężki wpie**** go czeka i powrót do Polsat Boxing Night :)

Wilder jest mistrzem świata bo nie ma teraz zawodników jak w latach 90-tych gdyby byli tacy to nawet by szansy walki o mistrza nie dostał bo wsześniej byłby pobity, Szpilka to samo, nie zasługuje na taką walke, obydwaj wszystko zawdzieczają temu że Heavyweight ma kryzys i poziom w tej lidze jest CHU JO WY, wszyscy "znawcy" boksu to mówią na czele z Pinderą.
Wilder samych ogórków obił w swojej karierze Januszy którzy dużo ważą ale nie wiele potrafią, jego bilans jest tak nadmuchany że aż wstyd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół