nasiona marihuany

[AF][CFL 200W][0,16m2][4xBA, 1xBM, 1xBB, 1xWR][wertykal]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile będzie suchego?

  • max 30

    Głosów: 2 25.0%
  • max 50

    Głosów: 2 25.0%
  • max 70

    Głosów: 0 0.0%
  • max 100

    Głosów: 1 12.5%
  • max 120

    Głosów: 1 12.5%
  • max 150

    Głosów: 1 12.5%
  • ponad 150 :D

    Głosów: 1 12.5%

  • Łącznie głosujących
    8

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Witam, to moja pierwsza przygoda z wertykalem, planuje doprowadzić do końca 7 automatów w mikro boxie.

Zachęcam do komentowania i udzielania rad <joint>



Box:
HydroShoot 40 [40x40x140]
Oświetlenie: CFL 200W Dual Elektrox
Wentylacja: wentylator kanałowy 157m3/h + filtr Węglowy Economy 160-240m3/h
Donice: 5l
Ziemia: Uniwersalna (ph 5,5-6,5)
Nawozy: Biohumus Extra + Canna PK 13/14 + Asahi Sl
Fotoperiod: 20/4
Warunki: dzień~26*C/~45%, noc~23*C/~55%
Rośliny:
- 4x Black Afghan Auto od Sensi Genetics
- 1x Black Mazar XL od Bulk Feminized
- 1x Blue Berry Auto od Bulk Feminized



Fotka boxa:




Panienki:

Black Afghan#1, dzień 8




Black Afghan#2, dzień 1



Black Afghan#3, dzień 1



Black Afghan#4, dzień 1



BlueBerry, dzień 8




Black Mazar XL, dzień 1



White Russian, dzień 1




Następny UP za kilka dni, jak tylko panienki ruszą w górę :smokee:


 
Ostatnia edycja:

samsungg

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2012
Postów
57
Buchów
0
Ambitny projekt ? dziwnych przebarwień dostał ten white russian, to dziwne w tak wczesną fazę.
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Rzeczywiście White Russian wyraźnie zmutowany



Dam mu szanse jeszcze tydzień, jak nie odmuli wsadzam na jego miejsce kolejnego Black Afhgana <joint>

Nie wiem czy te młode listki powinny mieć taki jasny kolor, każda taki ma:

BA#2


BA#3


BA#4


BM XL


Z BlueBerry jestem zadowolony, rośnie w oczach <joint>​
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Fajnie to wstepnie wygląda też właśnie odpaliłem wertykala 0,3 pod CFL na dniach wrzucę ale z chęcią będę tutaj zaglądał zobaczyć jak idzie ;) Powodzenia i z fartem!
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Witam minął prawie tydzień od ostatnich zdjęć i mam trochę wolnego czasu, także robię UPa. Parę szczegółów uległo zmianie, ponieważ kilka dni panny miały temperaturę w dzień do 42*C i przez te 3-4 dni stały w miejscu <rotfl> Tak więc zaizolowałem wentylator w przewodzie wentylacyjnym, wyrównałem położenie świetlówki w cooltubie, oraz napiąłem przewody wentylacyjne. Przepływ powietrza wyraźnie się zwiększył, i temperatura i wilgotność są na idealnym poziomie, widać że im się spodobała zmiana <joint> Pociągnąłem też przewód wentylacyjny kątem boxa, żeby nie tracić powierzchni siatki kiedy przyjdzie czas na scroga.

Oto Fotki:



Blue Berry



Black Afghan#1




BA#2



BA#3



BA#4



Black Mazar XL




White Russian mutował i stał w miejscu, usunąłem go i zrobiłem miejsce dla Cheese Skunk Auto od SG, pestki miały dojść dzisiaj ale wciąż czekam...

Już wiem, że następny grow w tym boxie to będzie 8x Skunk od Sweet Seeds, również wertykalnie ale prawdopodobnie na panelu LED. Celuję w wynik 200+ na powierzchni 0,4m2 [1 x 0,4m, średnica 0,3m]. Jeśli będzie zainteresowanie obecnym projektem, na pewno pociągne kolejną fotorelke :salut:


Pozdrawiam i życzę miłego weekendu <peace>


Black Mazar xl ma spalone końcówki, od czego to może być?


Nie dostał jeszcze żadnego nawozu, a temperatura nie przekracza 30,5*C, i tak teraz jest wyższa bo dodałem dziś do układu filtr, bo Blueberry zaczyna pachnieć.
Na wate poszedł Cheese Skunk, jutro idzie do ziemi ;)

Większe 13 dni, mniejsze 7
 
Ostatnia edycja:

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
up

Czas na upa
BlueBerry i Afghan dzien 23 , reszta dzien 15. warunki w boxie w stale temperatura dzien/noc 25,5/23*C, wilgotnosc 70/90%.
Specjalnie dla mojego kolezki wrzucaam pare fotek boxa wiecej






dodany wiatrak mieszajacy Inel 15V


Black Afghany








BlueBerry





Black Mazar XL





Piona!

 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
40x40 i 7 roślin???? WTF ... odważnie...powiem Ci że będą miały cholernie ciasno.... taki box to na 2 rośliny max....
 

HardCore_Holland

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
225
Buchów
2
Spokojnie 4 by weszły tym bardziej , że to auto. Z 7ma może być przyciasno , ale dobry ogrodnik sobie spokojnie poradzi
 
M

mlodygru

Guest
No powei Ci że ja mam 50x50 i sie jeden zmiescił (stare zdjecie)




jasne moża i 10 dać tylko ze wtedy z rośliny wyjdzie 5 g :)
 

Marceli

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2014
Postów
1,604
Buchów
1
Do twojego boxa 50x50 można 4 rośliny wsadzić oczywiście auto i dobrze przycinać i spoko będzie, a tak to bym wsadził tam jedną pełno sezonówkę i dał długiego wega i potem scroga jej zrobił
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Co do powierzchni, to jest to 40x95 cm, czyli pionowy scrog na walcu z siatki o srednicy 30 cm i wysokosci 40-50 cm.
Wiem ze moze byc ciasno, ale lubie bawic sie w lst i scroga, wybralem male automaty, poza mazarem i blueberry, no i w sumie ten projekt to eksperyment czy majac warunki tylko na mikro boxa, mozna zrobic 150-200 g palenia.
Nastepny grow w tym boxie to bedzie 5-7x Skunk/Critical od sensi seeds, krotki weg tylko zeby zakryc cala siatke i przelaczam na flo. Wstawienie tu 7 afów to mogl byc blad, nie mam wplywu na wega panienek, no ale czas pokaze co z tego wyjdzie, oby poszlo bez problemow, jak na razie niedoborow raczej nie widac
 
Ostatnia edycja:

HardCore_Holland

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
225
Buchów
2
No powei Ci że ja mam 50x50 i sie jeden zmiescił (stare zdjecie)




jasne moża i 10 dać tylko ze wtedy z rośliny wyjdzie 5 g :)

Do tej powierzcni 1 roślina w jest marnotrastwo prądu i powierzchni. Automaty spokojnie wejdą 4 a wynik końcowy nie zależy od powierzcni tak bardzo jak od growera ;)
 
M

mlodygru

Guest
no ale jak miałbym tam wsadzić 4 rośliny to na bank bym musiał dać więcej swiatła....i wątpę żebym uzyskał wtedy taki wynik jak z tej jednej...


to jest jedna roślina już po lst, nie wiem jak miałbym tam dać 4x takie rośliny :) ta zajmuje prawie całego boxa, heh no i chcialbym tam dać 4 rośliny i żeby każda dała taki plon jak ta jedna :) ale wiem że to kompletnie nierealne....za mało światła
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
@mlodygru niekoniecznie, 4x szybkie ay typu black afghan daje optymalnie w dobrych warunkach ~25 palenia, BA od sensi genetics rosnie 60 dni, ma malo rozgalezien, malo lisci duze zbite topy, takie 4 to ~80g, miales taki wynik z tej jednej?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół