nasiona marihuany

Wezwanie do Izby Celnej

Wyszukiwarka Forumowa:

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
na 90% będą mieć to w dupie bo sami wiedzą, że nic z tego nie wyjdzie, a statystyki się liczą - nie miałeś tego 5 kg tylko 5 szt. Nie mniej jednak procedury są procedurami. (...) Sprawę zamkną i dla każdego po kłopocie, tak działa system.

Hehe, a nie mówiłem :)

P.S.
Widocznie celnicy też się lubią zabawić, pisałeś, że było więcej niż 2 sztuki ;-)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Przecie pisałem ze nic mu nie bedzie a o kompie i zamowieniu psiarnia nie ma bladego pojecia - ale Wy w kołko swoje, nawaliliście spamu, rozebraliście kompa i już nawet dorwaliście sie do pamieci RAM :D
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
W takich przypadkach często jest tak, że zamiast listu przychodzą czarni i ryją całe mieszkanie zabierając telefony, komputery i nośniki danych. Dopiero po tej procedurze możesz powiedzieć, że nie wiesz skąd to przyszło.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ja z tych przypadków co znam z autopsji znajomych to wpadali na chate bez ostrzeżenia z pieskiem . . . Po kręcili się po domu, podpisało się ze nic o tym nie wiadomo i wracali . . . Potem jeszcze przychodziło wezwanie na przesłuchanie po którym sprawę zamykano . . .
Aaaa były jeszxze testy z grafologiem gdzie trzeba było się podpisać wiele razy na stojąco i siedząco - porównywanie charakteru pisma z tym co na przesyłce . . . Tyle . . . Więcej nic nie byli w stanie nic zrobić udowodnić . . .

No ale tak było ze 4-5 lat temu . . . Ale pewnie co województwo inne metody ;)
Ja nie słyszałem o zbieraniu kompa bo niby z jakiej paki . . . Ale 0ewnie wszystko możliwe . . . ;]
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
A ja słyszałem, że jednemu za posiadanie 0,011g marihuany do***ali zawiasy, a innemu za posiadanie chyba 17g umorzyli sprawę ze względu na znikomą szkodliwość czynu :D Mamy prawo jakie mamy- niesprecyzowane, nie ma jednolitych procedur.
W przypadku Kluposza co mogli innego zrobić? Oni mieli paczkę zaadresowaną na niego, on szedł w zaparte, że nic nie wie (i dobrze), a diler pewnie dobrze zabezpieczony. Nie zdziwiłbym się, gdyby celnicy mieli takich spraw kilka w tygodniu.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Kilka??
Podejrzewam ze kilkadziesiąt albo kilkaset na tydzień :)
Ale niewiele tak jak mowisz mogą zrobić no chyba ze ktoś się rozpruje, albo znajdą coś na chacie albo takich przesyłek na dany adres było więcej

Diler nie musi się zbytnio zabezpieczać . . . Wysyła paczkę i tyle w temacie . . . Żeby było ciekawiej wpisuje wymyślony adres nadawcy . . . A paczki nadaje z różnych miejsc . . . To już wogole ciężko złapać jakiś punkt zaczepienia . . . Tylo


Ale tak czy siak ja nigdy przenigdy nie przyjąłem żadne zakazanej wysyłki od kogoś - nawet zaufanego, żadnego nawet sampla . . . Wole dmuchać na zimne, licho nie śpi ;)
 

Kopenhaga

Member
Rejestracja
Maj 3, 2017
Postów
18
Buchów
0
Skoro juz ktos zdazyl odklepac tego kotleta to melduje sie swiezo z identyczna sytuacja gdyby ktos chcial to rozgrzebac to mozna zadawac pytania. Wygladalo to tam samo jak u autora tematu. Celnicy doskonale wiedzieli co to byl za material i ile tego bylo (przedstawili na samym starcie zeznan). Normalna spowiedz jako swiadek, pouczenie o karze za skladanie falszywych zeznach i pytania typu:
Czy zamawial Pan cos zza granicy?
Czy prosil Pan kogos zeby zamowil cos zza granicy?
Czy prosil Pan kogos o odebranie przesylki?
Czy zna pan kogos kto mieszka w Holandii?
Czy byl pan ostatnio za granica?
I tym podobne. Bankowo maja takich spraw nie kilka, a kilkadziesiat w tygodniu i chlop z przesluchania jest swiadomy co i jak. Pytajcie jesli chcecie ale mysle ze temat jest wyczerpany. Nawet nie bylo zadnych pytan zwiazanych z internetem typu jakiego mam maila itp.
 

Raguuś

Member
Rejestracja
Paź 8, 2017
Postów
5
Buchów
0
Ja osobiscie jak zamawiam taka paczke biore dane wymyslone jedynie telefon prawdziwy, kurier przed dostawa dzwoni do ciebie i mowi ze bedzie np. za 5 min pod danym adresem i podbijasz sobie pod ten adres i odbierasz paczke :)
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Skoro zamawiał z Dark Webu to musiał używać tora i odpowiedniej przeglądarki, więc nie ma śladu na komputerze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół