nasiona marihuany

Wezwanie do Izby Celnej

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kluposz

Guest
No więc sprawa wygląda tak, zamówiłem z Dark Webu 5szt ecstasy. Paczka nie dochodziła dość długo, napisałem do sprzedawcy że jeszcze nie otrzymałem przesyłki, odpisał że wyślę drugą gratis. Po kilku dniach pojawiła się informacja o odebraniu poleconego z poczty. Byłem szczęśliwy że doszło tak szybko, jednak szybko uśmiech zszedł mi z twarzy. Było to wezwanie do Urzędu Celnego, art 55 ust 1 o przeciwdziałaniu narkomanii. Niestety dane podałem prawdziwe, ponieważ wynajmuję pokój. I teraz pytanie do was, jak to najmądrzej rozegrać. Iśc w zaparte że paczka jest nie moja i mógł ją zamówić wcześniejszy lokator na moje dane, jednak tutaj głównym problelem może być to że bitcoiny zamawiałem ze swojego konta bankowego i myślę że mogą w jakiś sposób do tego dojść. Czy się przyznać na wejściu chociaz to mi całkowicie nie chce przejść przez myśl. Proszę nie wklejać żadnych linków, prze***ałem chyba wszystkie podobne teamty. Dodam jeszcze że nie było jak narazie żadnego trzepania pokoju, wezwany jestem w charakterze świadka. Liczę na waszą pomoc.
 

rodzyniarz

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
84
Buchów
0
jedyne co możesz zrobić to udać zdziwionego. Wytłumacz że, masz wielu wrogów i że to jest prowokacja. Co do Bitkoinów nic nie wspominaj, wątpie by przeszukiwali Twoje konta bankowe. Wynieś z domu komputer z którego zamawiałeś te rzeczy - w razie jakbyś sie nie przyznał i zabrali by ci kompa mogli by znalezc ze zamowiles cos takiego. Nie tłumacz się za wiele - odmawiaj odpowiedzi na pytania na podstawie art. 182 i 183 Kodeksu postepowania karnego. To że, odmowisz to nic zlego - nie przejmuj sie tym że, głupio to wyglada. Sąd nie może wziąć tego pod uwage. Moze natomiast wziac i napewno weźmie jeśli dasz się złapać na kłamstwie. Będzie dobrze.
Pozdrawiam

PS. NIE PRZYZNAWAJ SIE DO NICZEGO - I PAMIĘTAJ ŻE ZEZNAJĄC JAKO SWIADEK NAWET JESLI POWIESZ GŁUPOTE TO W MOMENCIE STAWIANIA ZARZUTÓW (WTEDY STAJESZ SIE PODEJRZANYM) TO CO ZEZNALES JAKO SWIADEK PRZESTAJE BYC JAKIMKOLWIEK DOWODEM. DLA SADU NIE MA TO ŻADNEJ WARTOŚCI. NASZE SLUŻBY CZĘSTO STOSUJĄ "SZTUCZKE" ZE, NAJPIERW PRZESŁUCHUJA W CHARAKTERZE SWIADKA (TEORETYCZNIE MASZ OBOWIAZEK ZEZNAWAĆ) A PÓZNIEJ STAWIAJA ZARZUT NA PODSTAWIE ZEZNAŃ!! MIMO IZ ZEZNANIA SWIADKA TRACA MOC !! KORZYSTAJA Z NIEWIDZY LUDZI I W TEN SPOSOB ROZWIAZUJA 90 PROCENT SPRAW KARNYCH. TAKŻE NIE ODPOWIADAJ WIĘCEJ NIŻ NAPISAŁEM CI POWYŻEJ I POWOŁUJ SIE NA ART. 182 I 183 KPK.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Graj Jana.Nie przyznawaj się, nic nie wiesz. A jak ci przedstawią sytuacje to sądzisz, że ktoś chciał Ci zrobić nieprzyjemność. Kto? Niewiesz. Korze też nic nie zrobili.

Zapamiętaj i Ty i wszyscy inni. Nigdy nie zamawiać nic na swoje dane, nigdy na swój adres. Nigdy nie przelewać ze swoich kont - jest przecież tyle innych sposobów...
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Łatwo powiedzieć nie na swój adres nie na swoje dane, tylko kto sie zgodzi żeby na jego adres piguły zamawiać ? opcji z paczkomatami raczej nie prowadza
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
kurde chce zamówić parę takich tablet skoro jest możliwość!!!:) już mi tu podeślijcie jakieś pomysły jak to zrobić żeby obeszło się bez przypału!:)
 
K

Krym Meyer ┼

Guest
Nigdzie nie idz , olej to nic nie wiesz nic nie widziałeś , jak co to i tak przyjdą po ciebie , powiedz jak przyjdą ze coś przyszło a le nie wiesz o co biega i nie poszedłeś bo to nie twoja sprawa hehehe , jak tam pójdziesz to będzie równoznaczne z tym ze to twoje .
 
G

Guest

Guest
Kurt Meyer ┼;1464311 napisał:
Nigdzie nie idz , olej to


Najgorsza opcja z możliwych.
Normalny Obywatel wstawia się do Urzędów kiedy one wzywają.
Powiem więcej, w momencie odebrania takiego wezwania NORMALNY NIEWINNY Ziutek wykona ze trzy połączenia z zapytaniem "ale o co chodzi??"


Kurt Meyer ┼;1464311 napisał:
jak tam pójdziesz to będzie równoznaczne z tym ze to twoje .

Nie doradzaj już raczej. Serio.
 
K

Krym Meyer ┼

Guest
I tak już popełnił bład zamawiając to , lecz moim zdaniem lepiej by nie szedł i tak stąpa po ( cieńkiej ) linie .
 
S

Szarak

Guest
Łatwo powiedzieć nie na swój adres nie na swoje dane, tylko kto sie zgodzi żeby na jego adres piguły zamawiać ? opcji z paczkomatami raczej nie prowadza

Bardzo proste. Zamawiasz na tzw słupa tj. wymyślasz sobie dane obojętnie jakie. Podajesz nr telefonu i uwzględniasz u sprzedającego żeby zostawił nr tele na paczce. Kurier dzwoni i gadaj z nim. Masz nie na swój adres i bez strachu że Ci ktoś do domu wjedzie.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
po bitcoinach raczej cie nie dojdą bo jak rozumiem kupiłeś bitcoiny na giełdzie z giełdy na portfel i dopiero zapłaciłeś w sklepie ? jeśli tak to droga jest długa a raczej to nie jest standardowy środek płatniczy więc raczej trudno będzie im to rozgryźć, po za tym zamawiałeś nie wielkie ilości więc nie masz takiego priorytetu dla nich.
 

rodzyniarz

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
84
Buchów
0
Kurt Meyer ┼;1464311 napisał:
Nigdzie nie idz , olej to nic nie wiesz nic nie widziałeś , jak co to i tak przyjdą po ciebie , powiedz jak przyjdą ze coś przyszło a le nie wiesz o co biega i nie poszedłeś bo to nie twoja sprawa hehehe , jak tam pójdziesz to będzie równoznaczne z tym ze to twoje .

To czy tam pójdzie czy nie pójdzie nie zmienia nic jeśli chodzi o domniemanie winy czy niewinności. Ma wezwanie jako świadek - niewiadomo nawet dokładnie czy chodzi o te piguły (on się domyśla że, o to chodzi) - od tego co zezna zalezy w dużym stopniu czy będzie miał przedstawiony zarzut. A teraz wam powiem jak wygląda niewstawienie się na przesłuchanie pomimo prawidłowo odebranego wezwania:

-Ponowią wezwanie (wyślą jeszcze raz) lub
-Prokurator zarządzi zatrzymanie i doprowadzenie świadka siłą (przyjadą po Ciebie, przy okazji mogą rozejrzeć się po domu)
-Oprócz tego możesz zostać ukarany: naganą, grzywną lub karą aresztu

Ja bym radził jednak iść na przesłuchanie - jest świadkiem, nikt mu nic nie zarzucił. A przecież będzie ździwiony bo on nic nie zamawiał... :)
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Stara sztuczka. Wezwanie jako swiadek, a po zeznaniach juz bedzie podejrzanym. Lepiej 2 razy pomyśl, zanim cokolwiek powiesz ;-)
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Oczywiście, że idź i oczywiście mów, że to nie Twoja ręka. Lepszej linii obrony nie znajdziesz.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Za sk***ysyna się nie wymigasz . A jeśli tam nie pójdziesz to któregoś pięknego dnia zgarną cię z ulicy prosto do pierdla :D
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Puchy za to nie będzie...idż i mów jak kolega powiedział: "to nie Twoja ręka!"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół