nasiona marihuany

Który e-mail jest najbezpieczniejszy?

Wyszukiwarka Forumowa:

AFplantator

New member
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1
Buchów
0
Jestem nowy na forum. Chwilowo jestem na e-mail'u powszechnie używanym, ale chce go zmienić na w miarę bezpiecznego. Jaki polecacie?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Air mail?jednorazowo.Chociaż to tylko na jeden szybki numer.Do komunikacji mało użyteczny...
Zmień jak najszybciej.
 

GrandeMagistri

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2015
Postów
77
Buchów
0
Na safemail aktualnie wstrzymali rejestrejszon, ale osobiście też używam. Nie wiem czy jest bezpieczny, nazwa mówi, że tak :]
 

Seria

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2013
Postów
60
Buchów
0
najbezpieczniej to w Rosijaa ;)

Mail.ru
 
K

Krym Meyer ┼

Guest
I tak dopadną wasz wszystkich nie koniecznie po prze email .
 

Elegant

Well-known member
Rejestracja
Gru 31, 2012
Postów
138
Buchów
0
Sory za pytanie ale jak mogą namierzyć po emailu ??? że co mają np.układ z o2 czy innym operatorem???
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Sory za pytanie ale jak mogą namierzyć po emailu ??? że co mają np.układ z o2 czy innym operatorem???

psiarnia może sprawdzić IP z którego logowałeś się na skrzynki i w ten sposób może cię namierzyć
 
K

Krym Meyer ┼

Guest
A tam pierdzielenie , już zaczyna sie sranie , robisz konto fałszywe zakładasz na nie konto na haszu następnie kasujesz email i po kłopocie , czy to takie trudne .
 

Seria

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2013
Postów
60
Buchów
0
wszystko z głową a ostrożności nigdy za wiele
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
psiarnia może sprawdzić IP z którego logowałeś się na skrzynki i w ten sposób może cię namierzyć
a skąd niby będą wiedzieć, że konto x jest przypisane do konta x@server ?
Emaile przypisane do kont mogą zobaczyć moderatorzy z dostępem do panelu mod. Można usunąć email z panelu mod ale i tak zostanie on w bazie danych forum.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
a skąd niby będą wiedzieć, że konto x jest przypisane do konta x@server ?
Emaile przypisane do kont mogą zobaczyć moderatorzy z dostępem do panelu mod. Można usunąć email z panelu mod ale i tak zostanie on w bazie danych forum.

kolega pytał jak można zostać namierzonym po skrzynce to mu odpisałem nie pytał o to jak powiązać maila z kontem z forum. Jeżeli wszystko od strony administracji jest dobrze ogarnięte to nie da się tak łatwo tego zrobić
 
K

Krym Meyer ┼

Guest
a skąd niby będą wiedzieć, że konto x jest przypisane do konta x@server ?
Emaile przypisane do kont mogą zobaczyć moderatorzy z dostępem do panelu mod. Można usunąć email z panelu mod ale i tak zostanie on w bazie danych forum.

No jedynie tak , bo już dane użytkownika takie jak IP jest szyfrowane lub podawanie inne , podczas szyfrowania , prawda ? przynajmniej mi tak pokazuje na panelu moda , no chyba ze administrator ma dostęp do takich danych i to wysoko postawiony no na pewno nie zwykły zielony mod , ale zawsze można dostawić uprawnienia hehehe .

Wiec jeżeli ktoś sie wpierdzieli w bagno to na pewno nie z własnej winy przeglądając forum i stosując sie do regulaminu , wnioski są proste :) .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół