nasiona marihuany

Pokaż co dziś chlejesz ;-)

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Russian Imperial Stout with Coconut //Browar Domowy// Parametry: nie znane

100_3768.JPG
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,980
Odznaki
2
bardzo średnie ale i tak zjadłem ze smakiem ;)
fr.jpg
 

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
A ja se dziś zapodałem swojaczka - chateau jabol, rocznik bieżący, z jabłek pochodzących z południowych wzgórz, oświetlanych jaskrawym słońcem i smaganych delikatnym północnym zefirkiem...:dance: Smakuje jak nektar bogów i robi sodomie swoją mocą - nie ma to jak samoróbka!:zab: Wkrótce muszę zabutelkować, ale nie wiem, czy się ten płyn tego doczeka, hehe!;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Podwójna NEIPA o wysokim hoprate, w której główną rolę odegrała eksperymentalna odmiana chmielu HBC 692.

Wygląd: nieprzejrzyste ale klarowne, z pomarańczowymi refleksami, piana drobna, szybko znika
Zapach: tropikalny w stronę owoców egzotycznych, nieśmiała nafta, słodowa zabudowa
Smak: dojrzały ananas, melon, goryczka intensywna, niezalegająca i czysta, lekko alkoholowo/suchy finisz

Aromaty kwiatów żadne, kokos lekko się pojawił w smaku, drewno ukazało się w suchosci, nie wiem czy o to co miało chodzić. Chyba trzeba uwarzyć jakiegoś Single Hopa i zobaczyć co ten chmiel potrafi :)



 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

[MENTION=95346]Alastor Moody[/MENTION] zerknij w tego linka :)

https://www.yakimachief.com/introducing-talus-brand-hbc-692/


...a tak miedzy nami nigdy nie mialem okazji, sprobowac piw od FunkyFluid rozumiem ze chlopaki, dosc mocnego brand'a zbudowali.
Moze kiedys bede mial okazje sie czegos od nich napic kto wie ?? poki co za daleko jestem...



pozdrawiam i racz sie dalej, heh!
12"

P.s... Dodam ze trzy lokalne browary maja piwa z tym chmielem w ofercie, jednen z nich juz w komercyjnej odslonie, jezeli chodzi o brand/nazwe/tm (kopyr je nawet ostatnio recenzowal)
 
Ostatnia edycja:

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Siema

Nie chcę robić offtopu jakiegoś, ale zawsze mnie bawią wyśmienite zdjęcia chmielu, a wszystko to i tak granulat na końcu, pakowany w plastikowe worki. FunkyFluid moim zdaniem takie top3 jeżeli chodzi o wypusty w tym roku, chociaż mieli problemy z jakimś pastry sour - kto nie miał?

Co do chmielu, piszą że korzenie są z Sabro. Moim zdaniem Sabro jeden z najlepszych chmieli do warzenia Singiel Hopów i jako chmiel aromatyczny na 5/10 min do gara.

Może jak się zabiorę za warzenie, jakieś butle pojdą dla haszykowego grona, kto wie ;)

pozdro!
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Fudge Brownie. Dark Chocolate Liquid Brownie Bourbon Barrel Aged Fudge Stout

Piwny deser - tylko w płynie. Imperialny stout leżakowany w beczkach po bourbonie woodford reserve.

Tak jest napisane na etykiecie. A co w środku?

wygląd: ciemne, nieprzejrzyste, wytworzyło się sporo piany podczas nalewania, szybko przyszło - szybko poszło
zapach: espresso, cukrowa słodycz, masa gorzkiej czarnej czekolady, wanilia
smak: dosyć alkoholowe, grzejące przełyk, czekoladki z marcepanem, dobrze zbalansowana kawowa kwasowość z goryczką, a jednak trochę pustawe, wiśnie w alkoholu
finish: wielki powrót do bourbonu, wanilia, pieprzność alkoholowa, tutaj maceracja zrobiła świetną robotę, beczka bardzo wybija.



Dodatkowo mam w barku taki rarytas. Prep do old fashioned na woodfordzie. Inaczej już old fashioned nie piję. Niestety sam bourbon się skończył.

 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,781
Buchów
9,040
Odznaki
3
Spolica pigwowa , smaczna i zdrowa + Critical Kush

125358444_653269498684315_9038677111272357655_n.jpg
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
:tiphat:

MOCNO ŚREDNIE - To i tak superlatywa. Tak czy siak pod haszyk wchodzi mi jak kompot po WF'ie.
IMG_20201120_170908.jpg

 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Elko.
Dziś testuje takie. Pucha fajna, taka tripowa. Zobaczymy czy sik czy git...

IMG_20201123_190223.jpg

IMG_20201123_190147.jpg


Bonus bo mi sie skojarzyła tak ta puszka z tym wystrojem na imprezis psy trance.
Drobnym druczkiem dodam, że wspaniałe fale Dunaju po kwachu tam były hehhe.
Screenshot_20201123_190304.jpg

Screenshot_20201123_190238.jpg
:craz:
Pozdro smakosze. :zab:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół