nasiona marihuany

Niemcy - Hamburg i okolice

Wyszukiwarka Forumowa:

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Witam, sorry za odkop.
Pytanko, ktoś wie gdzie mogę załatwić nasionka w okolicy? Holm, na zachód od Hamburga?
Może jest tu jakiś polak w temacie, okolice mam ciekawe a kilka miesięcy tu pobędę, aż szkoda niczego tutaj nie wysiać :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Witam, sorry za odkop.
Pytanko, ktoś wie gdzie mogę załatwić nasionka w okolicy? Holm, na zachód od Hamburga?
Może jest tu jakiś polak w temacie, okolice mam ciekawe a kilka miesięcy tu pobędę, aż szkoda niczego tutaj nie wysiać :D

Nasiona w DE są nielegalne. Musisz zamówić z Polski o ile tylko jakiś seedbank podejmie się wysyłki...
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Nieprawda. Nasiona w De są legalne. Nielegalna jest sama sprzedaż na terenie Niemiec. Można zamawiać z zagranicy i normalnie dochodzą. Chodzi o ustawę o wolnym przepływie usług i towarów w Unii Europejskiej. Ale na dzień dzisiejszy to może być problem. Po kolei mają robić lockdown we wszystkich landach.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
mieszkałem w HH dośc długo. nasion w hamburgu nie dostaniesz, możesz zamówić ale nie wszystkie banki wysyłają do de. ale RQS albo seeds man wysyłają. musisz sprawdzić na stronach sklepu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No to skoro sprzedaż jest nielegalna to jakoby nasiona też są nielegalne bo nie można ich kupić zgodnie z prawem...
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Można je kupić zgodnie z prawem z poza Niemiec. Jedynie sprzedaż na terenie niemiec jest nielegalna.

W Niemczech nawet nasiona konopi podlegają ustawie o środkach odurzających, zgodnie z ust. 1 pkt I. Są one wymienione jako części roślin w załączniku I do BtMG. Nie ma znaczenia, czy mają wysoką zawartość THC, czy w ogóle można je kiełkować. Co w zasadzie jest sprzeczne z terminem „narkotyczny”. Nasiona konopi podlegają jednak karze tylko wtedy, gdy są wykorzystywane do uprawy. Wynika to z art. 29 ust. I BtMG. To, jak to wygląda szczegółowo, omówiono bardziej szczegółowo w następnym rozdziale. Tutaj najpierw zajmujemy się sytuacją prawną nasion konopi w Niemczech, a następnie wyjaśniamy, czy legalne jest wysyłanie nasion konopi do Niemiec. Zatwierdzone rodzaje konopi nie są objęte BtMG. Należą do nich nasiona konopi przeznaczone do zatwierdzonej uprawy konopi . Lub nasiona konopi, które są używane do karmienia zwierząt. Od kilku lat nasiona konopi i oleje są coraz częściej spotykane w sklepach spożywczych. Dzięki dobrym wartościom odżywczym obrane nasiona konopi są uważane za pożywienie energetyczne. W przeszłości nasiona konopi, które pierwotnie były przeznaczone do uprawy konopi, były maskowane jako karma dla ptaków. Ale te dni już dawno minęły, ponieważ istnieje sposób na legalne zamawianie nasion konopi w Niemczech. Zamawianie nasion konopi online w Niemczech jest całkowicie legalne, o ile zamawia się nasiona z kraju UE. Ponieważ zgodnie z prawem handel nasionami konopi jest legalny w każdym kraju Unii Europejskiej - jedyny wyjątek: Niemcy. Niemcy są jedynym krajem, który zakazuje handlu nasionami konopi. Ponieważ jednak w UE istnieje swobodny przepływ towarów, wysyłanie nasion konopi do Niemiec jest dozwolone. Jeśli więc zamówisz nasiona marihuany przez Internet, nie podlegasz karze.

Źródło: https://translate.googleusercontent...-legal&usg=ALkJrhgmSWAXf3gywJpj848BYBj0sJbbxQ

Ten sam paradoks co z dragami, naćpany być możesz ale posiadać już nie...
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Zawsze możesz poprosić kogoś w innym kraju żeby kupił a potem Ci wysłał . . .
 

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
Siema jestem na delegacji w würzburg-u Bawaria, typy z roboty szukają Bubu po jakiś grupach. Może jest coś ktoś w okolicy Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Mannheim ogólnie Bawaria. Ogólnie jest duże zapotrzebowanie 50-100 na raz, ja tam jeszcze swoje mam z outa wzielem parę dych ze sobą ale się rozeszło moment 😂 i zostawiłem coś sobie na weekendy bo jakoś nie mam ciśnienia tu palić codziennie. Bardziej ludziom chce pomóc pozdro🖐
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół