nasiona marihuany

Niemcy - Hamburg i okolice

Wyszukiwarka Forumowa:

1911

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
31
Buchów
0
Szukam palenia w okolicach hamburga orientuje się ktoś jakiś polak jest i coś ma :) ?
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Nie byłem w hamburgu, ale powiem Ci, że w Düsseldorfie jaranie przyszło samo i miałem codziennie co chciałem :) Pokręć się przy jakiś blokach, gdzie mieszkaja turasy, marokance itp.. duzo ludzi jedzie z zasiłku i zajmuja sie handlem, jeden koleś się chwalił, że teraz żyje mu sie za***iscie narkotyki itp i że nie chcialby wracać do swojego kraju.

W Dussel co chwile było czuć jaranie w klatkach
 

kjan

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
63
Buchów
0
W Hamburgu średnia cena to 35 oiro za 3, szczególnie polecam ci parki nad wodą, miejsca w których po prostu młodzi lubią przebywać, ja osobiście mam dwa konkretne wstępy, rodem jak w NL, jeżeli pogoda będzie dopisywać, będzie pt, sob, lub nd, to pozostanie ci tylko zaufać swojemu węchowi. W moim przypadku wszystko odbywało się po znajomości, ale warto się przejść, jeżeli wszystkie warunki które tu wypisałem będą spełnione, to na 100% nie wyjdziesz z niczym ;)

ps. Po co brać od polaka, skoro i tak ten polak na 99,9% wziął od niemca, też musi zarobić, zdziabać (większość ma tą mentalność), i sprzedać drożej? Podbijaj do niemców.
 

frodziak_228

New member
Rejestracja
Sty 24, 2013
Postów
2
Buchów
0
Witam
Mam pytanko o mala pomoc jestem hamburgu od 2 tygodni i za hujka nie wiem gdzie podbic zeby zakupic troche baczki,wedrowalem w zdloz rzeki w parkach w okolicach risen,wedel kilka razy i jeszcze na nikogo nie trafilem czy dalo by rade jakos pomoc?z gory dzieki za odpowiedz pozdro
 

JedenOsiemL

Active member
Rejestracja
Sty 21, 2016
Postów
43
Buchów
0
W każdą sobotę,niedziele są targi,pełno ciapatych,popytaj a znajdziesz pozdro
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Leć na St. Pauli. Jest tam klub reege, przewaga czarnuchów. Nie pamiętam jak się klub nazywał...
Pytaj na ulicy czarnych, w 5 min ogarniesz ;) no i jak tam już będziesz to koniecznie odwiedź PARADISE :D
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Witam,

jakieś odświeżone informacje o dostępnosci i miejscu tematu?
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Ktoś bardziej biegły w języku Bethovena podpowie jak zagadać o palenie na ulicach Hamburga?
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Czy ul. St. Pauli to ta słynna ulica czerwonych latarni?

Coś podobnego :D dobry klimacik, latem wiecznie żywe miasto :D
W młodości mieszkałem tam 3 miesiące, ile bym dał, żeby te czasy wróciły :D

Aż kusi, żeby tam wrócić, choćby na krótki weekend.
Jak w tym roku zetnę tyle ile chcę, to zapraszam wszystkich do PARADAIS'U, tam pierwszy raz zobaczyłem różową fugę na czarnych płytakach ;)
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Coś podobnego :D dobry klimacik, latem wiecznie żywe miasto :D
W młodości mieszkałem tam 3 miesiące, ile bym dał, żeby te czasy wróciły :D

Aż kusi, żeby tam wrócić, choćby na krótki weekend.
Jak w tym roku zetnę tyle ile chcę, to zapraszam wszystkich do PARADAIS'U, tam pierwszy raz zobaczyłem różową fugę na czarnych płytakach ;)

John Lenon powiedział (o całej Czwórce) tak: "We were born in Liverpool, but grew up in Hamburg" :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
Czy ul. St. Pauli to ta słynna ulica czerwonych latarni?

St. Pauli to dzielnica,rewir -skloty,punki,port i te latarnie tez i najwazniejsze -stadion i klub FC St. Pauli !! na ich meczach to sino od dymu na trybunach :) wszedzie tam znajdziesz palenie..John Lenon sklotowal w Hamburgu,pare miechow spedzilem w tym sklocie,palonko,piwko super koncerty..stare dobre czasy :jaraczz:
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
St. Pauli to dzielnica,rewir -skloty,punki,port i te latarnie tez i najwazniejsze -stadion i klub FC St. Pauli !! na ich meczach to sino od dymu na trybunach :) wszedzie tam znajdziesz palenie..John Lenon sklotowal w Hamburgu,pare miechow spedzilem w tym sklocie,palonko,piwko super koncerty..stare dobre czasy :jaraczz:

Hehe :) Ja będę o wiele wiele krócej, ale zamierzam też odwiedzić Beatelsów :)
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Skoro zacząłem wątek to bo pociągne.

Tak jak mówił kolega drzewiec, trzeba pytać panów o ciemnym zabarwieniu skóry. Stoją np w okolicy Beatles-Platz, na końcu Grose-Freiheit oraz przy bocznych uliczkach odchodzących od Reeperbahn (w kierunku centrum).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół