nasiona marihuany

Czy jest szansa w 2-3 tyg?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mloda5555

Member
Rejestracja
Lis 29, 2015
Postów
5
Buchów
0
Witam. Generalnie roslinki rosna super dobrze, nie brakuje pokarmu, ani awiatla. Aleczy w optymalnych warunkach maja szanse wyrosnac jakos dobrze w 2-3 tyg? Poniewaz za 4 szykuje mi sie wyjazd i do wyjazdu wolalabym byc na etapie curringu. W innym wypadku roslinki zostalyby przez 2 tyg w ciemni bez podlewania a nie wiem czy jest wgle szansa zeby to przerwaly... Wspomoze ktos odpowiedzia? :)





---------- Post Zaktualizowany 18:08 ---------- Data pierwszego postu 18:06 ----------

 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Niestety w 2-3 tyg. nie ma szans na wyrobienie się
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Za 2-3 tyg to jeszcze biedne beda.

To afy czy sezonowki? Ile juz kwitna?
 

medialny

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2014
Postów
67
Buchów
0
dokładnie , w 2-3 nie dojdą ale mozesz je trzymać aż do dnia wyjazdu , wtedy dopiero ściąć i powiesić do suszonka , curring zrobisz jak wrócisz :)
 

Mloda5555

Member
Rejestracja
Lis 29, 2015
Postów
5
Buchów
0
Af, kupilam sadzonki z hanf garten, na dzien dzisiejszy maja 8tyg z hakiem ale na poczatku byly katowane znikomym oswietleniem, porzadne lampy sa od polowy drogi. Sama jestem sobie winna ale i tak sie dziwie ze przezyly ten marny poczatek :p a odmiana to agent orange

---------- Post Zaktualizowany 18:16 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

dokładnie , w 2-3 nie dojdą ale mozesz je trzymać aż do dnia wyjazdu , wtedy dopiero ściąć i powiesić do suszonka , curring zrobisz jak wrócisz :)

A to dobra opcja zeby wisialy i suszyly sie przez 2tyg? Tyle mnie bedze... Boje sie ze potem to juz curring nie pomoze

---------- Post Zaktualizowany 18:21 ---------- Data pierwszego postu 18:16 ----------

Sprostuje. Mam male doswiadczenie i wiedze opieram glowie na tym forum. Czytalam o suszeniu w warunkach ktore ja moge zapewnic mj i normalnie wtedy roslinka byla podwieszana na 3 max 5 dni. Stad moj strach :L
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Agent orange jako af jest dostepne? To Sonica? Mozesz linka rzucic?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Można jeszcze spróbować zrobić-kupić jakiś system "kropelkowy" do podlewania i światło podłączyć do programatora czasowego,bo jak dobrze zrozumiałem to go nie masz. Zaryzykować i zostawić na te dwa tyg.
 

Mloda5555

Member
Rejestracja
Lis 29, 2015
Postów
5
Buchów
0
Agent orange jako af jest dostepne? To Sonica? Mozesz linka rzucic?


https://www.hanfgarten.at/agent-orange-ariane

Alez prosze uprzejmie :) ja kupilam sadzonke 10cm. Teraz juz mozna 30-40cm, bombka :D

---------- Post Zaktualizowany 18:27 ---------- Data pierwszego postu 18:25 ----------

Można jeszcze spróbować zrobić-kupić jakiś system "kropelkowy" do podlewania i światło podłączyć do programatora czasowego,bo jak dobrze zrozumiałem to go nie masz. Zaryzykować i zostawić na te dwa tyg.

Niestety takowego nie posiadam. Jest to duzy wydatek? I gdzie go mozna nabyc? Bo z tego co mi sie kojarzy to jedynie jak znajomy hodowal jaszczury, czyli wychodziloby na zoologiczny hehe. Bo niestety kupno w necie odpada
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Kupić można w marketach czy jakiś sklepach z elektroniką,a koszt to 20-30 zł
 

medialny

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2014
Postów
67
Buchów
0
Dokładnie , sklepy z elektroniką , u muszkieterów np , ustawisz sobie program i automatycznie sie światło włączy i wyłączy , musisz tylko jakoś ogarnąć podlewanie ^^
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Moze dasz rade z dwoma butekami?
Mniejsza butelka z woda stoi na glebie w doniczce a wieksza (z obcietym dnem) ja przykrywa i gleba sama sobie pochlania wilgoc z butelki.
Lub bawelniane sznurki zanurzone w wodzie i drugi koniec do ziemii.
Zalezy jak tam z miejscem masz...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół