nasiona marihuany

Pokój w UK

Wyszukiwarka Forumowa:

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Cześć

Sorry, że w kanciapie ale nie wiedziałam gdzie napisać temat :( Myślałam, o wyjeździe do UK na wakacje, popracować i nauczyć się języka jednak mam takie pytanie: po ile jest mniej więcej pokój do wynajęcia(Londyn) oraz czy wynajmują na 1-1,5 miesiąca pokoje. Będę wdzięczna za wszelkie rady.

-Lola
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
Popatrz sobie pokoje na stronach ogłoszeniowych typu gumtree itp.. A co do długości wynajmu to zazwyczaj wymagają depozytu dwu lub jednotygodniowego i po prostu informujesz o wyprowadzce z takim wyprzedzeniem, by ten depozyt po prostu wymieszkać ;)
 

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Popatrz sobie pokoje na stronach ogłoszeniowych typu gumtree itp.. A co do długości wynajmu to zazwyczaj wymagają depozytu dwu lub jednotygodniowego i po prostu informujesz o wyprowadzce z takim wyprzedzeniem, by ten depozyt po prostu wymieszkać ;)

Dzięki :D nie wiedziałam na jakiej stronie szukać mieszkań
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Dlaczego kazdy ciagnie do Londynu? drogie zycie zarobki porownywalne jak w calej Anglii...
 

norton1191

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
324
Buchów
0
Londyn... Chcesz zarabiac 5Ł u ciapatego i placic 400-500 za klitke z samym lozkiem albo jeszcze lepiej spac za kurtynka?jesli nie masz nic ogarnietego u zaufanej osoby to lepiej sie tam nie zapuszczaj na wlasna reke. Tak swoja droga to czemu chcesz wybrac londyn?
 

malychodowca

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
137
Buchów
2
Dzięki :D nie wiedziałam na jakiej stronie szukać mieszkań

Siema pokoji szukaj na lodynku.net co do londynu sam tam zaczynałem strasznie drogo. po kilku mieisacach przeprowadziłem sie na północ Angli i w cenie jednego pokoju w londynie ( z rodzina) mam teraz cały dom i żyje sie łatwiej a i pracy wiecej moim zadniem Pozdrawiam z Faretem trzymaj sie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół