nasiona marihuany

Inwestycja długo terminowa złoto

Wyszukiwarka Forumowa:

kowalik

Member
Rejestracja
Lis 14, 2015
Postów
24
Buchów
0
Witam jak w temacie inwestujecie w złoto?? Widząc co sie dzieje w polszy jarek pedał szaleje macierewicz zacznie za chwile brudne szyje plemią sie jak króliki w europie mi juz od dwóch sezonów chodzi żeby kupić ze 2 monety zapraszam do lizniej bajery na ten temat
 
P

Pizdaczek

Guest
Witam jak w temacie inwestujecie w złoto?? Widząc co sie dzieje w polszy jarek pedał szaleje macierewicz zacznie za chwile brudne szyje plemią sie jak króliki w europie mi juz od dwóch sezonów chodzi żeby kupić ze 2 monety zapraszam do lizniej bajery na ten temat

sprzedaj małą sztabkę i zainwestuj w książki, przydadzą Ci się bardziej niż cokolwiek innego
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
lepiej inwestować krótkoterminowo w zioło ;)
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
a co inwestowanie w złoto ma wspólnego z uprawą off?
Chcesz je zakopać jako drenaż w keramzycie pod roślinami?
To była by tak zwana inwestycja podwyższonego ryzyka :)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
napewno się to opłaca, chodzą słuchy że inwestując w złoto nigdy nie jest się stratnym jeśli znasz dobrze ten temat. wystarcza cierpliwość i obserwacja rynku, a nadejdą miesiące kiedy złoto diametralnie idzię w górę.
podobnie jest z akcjami na giełdzie, trzeba jednak znać od podszewki tę branze i chcąc dobrze zarobić trzeba dobrze wpłacić, nie jest to kilka tysięcy złotych a kilkadziesiąt, warto o tym wiedzieć.
jest zainwestowane i ulokowane bezpiecznie zioło ale nie chce latać po dzielni bo ile ku**a można siedzieć starczy już
:sunny: taki diler uliczny to o kant chu*a rozbić a nie zarobek, można sobie dorobić na konsole do gier ewentualnie, Audi a8 na dilerce w gramach się nie dorobisz,zapomnij.
Trzeba ganiac kilogramy a nie gramy, to inna branża już poniekąd, i inny świat
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Mam monetę 1oz. Rodziców też namówiłem na parę sztuk. Generalnie możemy zapomnieć o czasach pokoju po WW2, a na złoto w niepewnych czasach zawsze jest popyt. No i niepewne czasy oznaczają okazje. Generalnie

Złoto > Gotówka w skarpecie > Cyferki na koncie

Ale nie ma co się przejmować. Zioło w niepewnych czasach również będzie w cenie ;)
 

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Mam monetę 1oz. Rodziców też namówiłem na parę sztuk. Generalnie możemy zapomnieć o czasach pokoju po WW2, a na złoto w niepewnych czasach zawsze jest popyt. No i niepewne czasy oznaczają okazje. Generalnie

Złoto > Gotówka w skarpecie > Cyferki na koncie

Ale nie ma co się przejmować. Zioło w niepewnych czasach również będzie w cenie ;)

Jak będzie apokalipsa zombie to złoto na nic Ci się nie przyda :sunny:
 
N

Nik Fiend

Guest
Jak będzie apokalipsa zombie to złoto na nic Ci się nie przyda :sunny:

To ja się nie myje, bo jak będzie apokalipa to sie nie opyla.

Ja mam butelke vodki ze złotem kurna z tesco i sobota dzisiaj.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Ciekawe jak sie np.spie****a z kilkoma kg zlota w plecaku? Trzeba miec niezla kondycje
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Kilo złota na dłoni się zmieści...
 

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Ciekawe jak sie np.spie****a z kilkoma kg zlota w plecaku? Trzeba miec niezla kondycje

Włóż sobie do plecaka 5 worków cukru to będziesz wiedział ile waży 5kg złota, dziecko w podstawówce uniesie 5kg na plecach więc nie wiem czy trzeba mieć kondycje.

To ja się nie myje, bo jak będzie apokalipa to sie nie opyla.

Przecież opłaca się myć nawet jak wybuchnie apokalipsa zombie, chyba, że chcesz wszy dostać :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół