nasiona marihuany

Koniec Cannabis Cupu w Amterdamie, ale narodziny Amsterdam Unity Cup(23-13 Listopad)

Wyszukiwarka Forumowa:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Niestety albo i stety High Times nie organizuje w tym roku CC w amsterdamie, przeniosl sie na Jamajke :), stety ponieważ High Times nie przykladał sie zbytnio do eventu w Amsterdamie w ostatnich latach, w ostatnim roku przypal z psami, a zaraz brak expo, ludzie potracili kase, kupujacy bilety, a takze wystawcy

Ale zrodzila sie nowa idea wsrod spolecznosci skupinej wokol ziola, breederow i wlasciceli coffikow o stworzeniu nowego pucharu, ktory ma wytypowac najlepszy coffik i ziolo. AUC będzie tańsze(40 e , a high times kolo 200 ?, juz nie pamietam), aczkolwiek nie będzie expo, tylko 3 dni imprez. Dopiero startuja wiec jakiś gwiazd nie ma, i tez inicjatywa zrodzona na ostatnio chwile

Więcej info na stronie

http://amsterdam-unity-cup.com

wiem ze zawsze info w ostatniej chwili haha
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Ciekawy jestem co z tego wyniknie. Cannabis Cup byl znany na calym swiecie i naprawde masa ludzi ciagnela do Amsterdamu z tej okazji. Ja co prawda nie pale ale zawsze lubilem sie tam pokrecic na wystawie i poogladac co w trawie piszczy. Teraz przeniesli go na Jamajke bo im sie urzednicy nie przype****aja jak w ostatnim czasie w Amsterdamie. No cuz ja tam do czarnuchowa sie nie wybieram mam nadzieje ze sie organizatorzy zreflektuja i w przyszlym roku znow bedzie w Amsterdamie. Jestem ciekaw czy to nie jest tak ze wlasnie organizatorzy chca pokazac miastu ze to oni robili przysluge a w zasadzie łaskę Amsterdamowi ze tu byl Cannabis Cup a nie miasto im. Straty finansowe z tego powodu napewno beda odczuwalne dla drobnych sklepikarzy, hotelarzy i riksiarzy. Od jakiegos juz czasu widac ze urzednicy miasta Amsterdam sa przekonani ze ta masa turystow ktora co roku tu przyjeżdża to ludzie nastawieni na oglądanie obrazow Rembranta i kanałów w deszczu. Natomiast coffee shopy i dziwki to zupelnie niepotrzebny element krajobrazu. Jak widac nie tylko Polscy politycy sa zupelnie wyekstrahowani z rzeczywistości.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
miasto swoje, ale High Times robił swoje, nie zajmował sie praktycznie wogle, ludzie przelali hajs, a tu do konca nie wiadomo gdzie expo bedzie, i czy wogole cc sie odbedzie rok temu, 2 lata temu to samo. Nie moglo to tak egzystować. Tera robią to ludzie lokalni, ktorym zalezy własnie zeby turyści przyjeżdzali

Entry tegoroczne
1e Hulp : Orange diesel (S)
Bushdocter : MR X kush (i)
Pine OG Haze (S)
Ice Blue Velvet (H)
Stones café : LA Confidential (i)
Super Lemon Haze (S)
El Guapo : Knightsbridge OG (i)
Purpleberry (S)
Afghan Kush (H)
Mellow Yellow : Future First (i) Tangerine x Mandarinne (S) Starwars (H)
The Noon : Diesel (i)
Blueberry Haze (S)
24K (H)
Rusland : Ak47.0 (i)
Chocolope (S)
Voyagers : Scott Og (i)
Lemon Bubble (S)
24K (H)
Green place : Yoda OG (i)
Silver Bubble (S)
Skyfall OG (H)
Grey area : DOG (i)
Tangie (S)
Evergrey (H)
Barneys : Bad Azz Kush (i)
Liberty Haze (S)
420 café : 420 Kush(i)
Nevill's Haze (S)
NY Diesel (H)
Superfly : Mr kush (i)
Amnesia (S)
Orion OG (H)
Dampkring : Kosher Dawg (i)
HPH (S)
AG 13 (H)
Het Ballonetje : Critical (i)
Super Silver Haze (S)
Mango kush (H)

nie ma nic specjalnie przygotowanego na ten turniej może yoda, purrpleberry, i future first
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Mam nadzieje ze sie impreza przyjmie i rozkreci a w przyszlym roku bedzie rowniez wystawa ze sprzetem i wykladami.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A czemu Tommy nie palisz ziola?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Mam nadzieje ze sie impreza przyjmie i rozkreci a w przyszlym roku bedzie rowniez wystawa ze sprzetem i wykladami.

nie jestem pewny czy jest to w planach, czy ogolnie ma byc tylko w planach wybory zielska i imprezy, napewno impreza za rok będzie, ludzie którzy to organizują to tez ogarniecie ludzi i znany w srodowisku bo thedevilsharvest i gosciue z voyagers(phenofinders seeds) i pewnie jeszcze sporo osob. Teraz to było robione na szybcika, za rok wieksze gwiazdy, cena jest dobra, w porownaniu do 200 jakie krzyczał high times, bede gadał z kims amsta, to zda mi pewnie relacje, wiadomo napewno frekwencja nie powalila, ale widzial kilka zdjec ludzi z plakietkami
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Widziałem fotorelkę chłopaków z Smokers Guide, chyba spoko było.

A tu wyniki :)

The winners of the first Amsterdam Unity Cup!

EDIBLES

1st Place - Green Place

2nd Place - Voyagers



HASH

1st Place - Mr X Dry Sift - Superfly

2nd Place - Turkish Delight - Barney's

3rd Place - Tangie Ice - Grey Area



HYBRID (FLOWER)

1st - Orion OG - Superfly

2nd - Evergrey - Grey Area

3rd - 24k - The Noon



SATIVA (FLOWER)

1st Place - Mekamika Haze - Superfly

2nd Place - Liberty Haze - Barney's

3rd Place - Tangie - Grey Area



INDICA (FLOWER)

1st Place - Mr X Kush - Superfly

2nd Place - Bad Azz Kush - Barney's

3rd Place - Dog - Grey Area





HIGHEST THC (TESTED BY THE CANNABIS COLLEGE)

Hash - Super Silver Haze - The Bushdocter (82% THC)

Hybrid - Mango Kush - Het Ballonnetje (19.6% THC)

Sativa - Orange Diesel - 1e Hulp (22.2% THC)

Indica - Dog - Grey Area (20.4% THC)


źródło;
https://www.smokersguide.com/news/153/amsterdam_unity_cup_2015_results.html#.VlcdVyPxLIV
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
frekwencja nie zachwyciła, a zwycięzcą został superfly ktorego wlasciciel kupil 50 wejsciowek i zaglosowal na swoj coffik i tym samym wygral coffik w którymi nikt nie był hehe cyrk
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To niezly upadek.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Nie upadek a narodziny nowego, ogolnie organizowany w ostatnim momencie, w tym samym okresie był high times na jamajce, tydzien później grace glass zawody dla breederów i ostatni piątek dabadoo, wiec coś sie działo w amsterdamie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało za rok, większe gwiazdy, dużo wieksza reklama i moze cos z tego będzie. Ważne że robią to osoby lokalne, ale zaraz znane w środowisku MJ
 

damianeq85

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2010
Postów
84
Buchów
0
Mieszkam nie daleko Superfly i palilem te wszystkie odmiany i ten hasz. Szału nie ma... Maja lepsze odmiany i tansze. Np Peinaple coś tam czy pospolita Amnezja
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Odświeżam temat. Ktoś z was może wie jak impreza teraz wygląda ? sprawdziłem w necie i widzę, że w tym roku znów coś działają :)
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
Też podbijam temat bo tak się składa, że będę w tym czasie w Holandii i postaram się tam pojawić. Ktoś się pisze? Bilet to niecałe 90 euro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół