nasiona marihuany

Kto jest największą prujdupą na forum?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Zachęcam do podawania kandydatów którzy nic nie wnoszą, a jedynie zaśmiecają forum nieprzyjemnie...odpowiadając ludziom szukającym odpowiedzi...w sposób chamski i bezwartościowy.Prujdupa czyt:eek:soba która w sposób arogancki,chamski,bezwartościowy i niepotrzebny odnośi się do innych...
 
Ostatnia edycja:

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Napalm in da morning otrzymuje moją kandydaturę.
 
U

Usunięty 58869

Guest
ee.. ja lubię i mam respect przy kotach... sam mam czarną diablicę
 
P

Pizdaczek

Guest
Rolnik!!! :D

Nooo moze nie jest chamem ale idzie sie usmiac z jego tekstow :D
 
P

Pizdaczek

Guest
jak komuś się pruje dupa znaczy że jest luźna kupa.
taki ktoś kto dużo daje. (w pupkę :D )
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Może się tak delikatnie odniosę do tego o czym tu sobie rozprawiacie...
Może i macie prawo komuś du*e opier.alać,może i macie prawo nienawidzić kogo sobie tam chcecie,może i tak-mamy w końcu demokrację.
Z tym,że jest to forum o bardzo specyficznej tematyce i większość z was gdyby napisała tyle tutoriali co Napalm,spędziła na forum tylko kilka procent z tego czasu jaki on tu poświęcił i napisała tylko parę procent z tematów które On tu napisał bezinteresownie nieodpłatnie w celu powszechnie i szeroko rozumianej edukacji w tejże dziedzinie-to może Wasz głosy miałyby jakieś poparcie,sens i rację bytu,ale widząc Wasze
wypowiedzi i niekiedy czytając Wasze tematy zastanawiam się co by było jakby zamienić się miejscami.Ile byście wytrzymali czytając tematy zakładane przez ignorantów którzy potrafią "zaśmiecać" forum tematami nadającymi się tylko do kosza,wypowiedziami z poziomu przedszkola i kompletnym brakiem jakiegokolwiek zaangażowania w samo edukację..?
Ile musielibyście przeczytać chłamu i przefiltrować informacji aby napisać jeden"1"! porządny temat aby inni mogli coś się nauczyć od was i zaoszczędzić mnóstwo godzin na szukaniu informacji,układaniu ich w logiczną i zrozumiałą całość,niejednokrotnie tłumaczeniu z innego języka ile?
Tu (na forum) macie wszystko podane jak na tacy.Nic nie trzeba szukać,nikogo pytać,martwić się czy to ma być tak czy siak...wystarczy przejrzeć chociażby wiki-ale tego nie robicie tylko zadajecie te infantylne i głupie pytania...
A wiem,że tego nie robicie bo jakbyście to robili to wiedzielibyście ile tam jest włożone pracy czasu i energii przez ludzi dzięki którym to forum nadal istnieje,rozwija się i jest NAJLEPSZYM I NAJSTARSZYM FORUM O TEJ TEMATYCE W KRAJU!
I nie mówię tylko o Napalmie ale o wszystkich którzy poświęcili się choć trochę dla tego forum...a jak patrzę na wasze tematy i daty rejestracji to dochodzę do prostego wniosku-wy się jeszcze do takowych nie zaliczacie i nie wiadomo czy to kiedyś nastąpi...
Wracając do meritum całej sprawy...wyciąg z regulaminu forum który mówi...
"9. Do zachowań mogących skutkować usunięciem wpisu, nadaniem ostrzeżenia lub zablokowaniem konta Użytkownika zalicza się także:
- wprowadzanie treści wulgarnych, obraźliwych i zagrażających bezpieczeństwu forum i jego Użytkowników;
- zaśmiecanie wątków wpisami nieczytelnymi lub odbiegającymi od poruszanej w wątku tematyki;
- wprowadzanie treści nieprzemyślanych, a zwłaszcza wielokrotne powielanie tematów i pytań istniejących na forum;
- celowe wprowadzanie w błąd Użytkowników oraz inne formy oszustwa;
- szeroko rozumiane sianie nienawiści względem innych Użytkowników;
- niestosowanie się do zasad poprawnej polszczyzny, nieład wypowiedzi;
- reklamowanie innych for o tematyce konopnej."
...temat zamykam a autor dostaje ostrzeżenie.
Tu gdzie jest regulamin-kończy się tzw.demokracja.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół