nasiona marihuany

Vaporyzacja BHO?

Wyszukiwarka Forumowa:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Przymierzam się do zakupu vaporizera jakiegoś przenośnego i nastawić się na palenie głównie przy pomocy tego sprzętu. Jakąś część swojego zapasu chciałbym zmniejszyć pod względem objętości i przerobić na BHO, tylko zastanawiam się czy ma to sens? Ma ktoś doświadczenie w vapowaniu bho / haszyszu?

A może to głupi pomysł? Tylko dlaczego?
 
N

Nik Fiend

Guest
a co ziom, śwista ? Lata lecą... Vapo i kominek, Dobre kino Perły, perła jakaś.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Vapo głównie po to, aby móc sobie bez przypału przypalić mieszkając ze współlokatorami nieświadomymi, że jarasz, bez potrzeby chodzenia gdzieś na zewnątrz i kitrania się, aby smutni panowie nie zauważyli :) I oczywiście z biegiem lat myślę bardziej o swoim zdrowiu. Dawniej opalałem lufę, teraz patrzę na to jak na menelstwo na poziomie picia denaturatu :)
 
N

Nik Fiend

Guest
Level kamo hard widze, ech widzisz zamiast wydziwiac zmień lokatorów. Uknułeś to pięknie, ale chować się jak gryzoń, wygarnij im ich niższość ze splifem w japie.

Ta ,pomysł vapo to jakiś krok gdzieś, ale uważaj na siebie... Pozdro classic.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Level kamo hard widze, ech widzisz zamiast wydziwiac zmień lokatorów. Uknułeś to pięknie, ale chować się jak gryzoń, wygarnij im ich niższość ze splifem w japie.

Ta ,pomysł vapo to jakiś krok gdzieś, ale uważaj na siebie... Pozdro classic.

Kiedyś jak będzie mnie stać samodzielnie na wynajem mieszkania, albo coś własnego to luz. Ale na tą chwilę mogę pozwolić sobie co najwyżej na wynajem pokoju, więc nie zawsze mogę wybierać lokatorów. Przez kilka lat od lat studenckich zaczynając przewinęło mi się o ile nie mylę się 22 różnych współlokatorów, z częścią z nich jarałem, przed inną częścią z którą byłem tylko na cześć jak spotkałem ich na korytarzu kryłem się z tym, bo w naszym kraju niestety lepiej z takimi rzeczami nie ujawniać się jeśli pali się swoje lub ma dostęp do tego, chociaż jara co drugi łącznie z policjantami. Bo jak nie przypał to zaczyna się zawracanie dupy o załatwienie, czego akurat nienawidzę, lubię dać komuś przypalić, ale nie dawać topa, żeby łaził z tym po mieście. Wkrótce szykuje mi się kolejna zmiana mieszkania, a nie chcę kombinować, albo na starcie grać z nimi w otwarte karty.
Inna kwestia, że w razie przypału wolałbym mieć parę gram olejku, niż kilkadziesiąt gram trawy :p

Offtop od drugiego posta...

Dobra to co, vapował ktoś olejek haszyszowy? Na zagranicznych stronach z tego co widziałem to dają radę goście przenośnymi vaporizerami, ale troszkę zaniepokoiło mnie gdzieś przeczytanie zdanie, że nie każdy vaporizer nadaje się do tego.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wszystkie vapo w kształcie e szlugi nadają się do koncentratów. Najlepiej spytaj Stalina, on miał już kilka vapo-penów do oleju. Na pewno Ci dobrze doradzi.
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
ostatnio przegladalem vaporyzatory na vapuj.pl i tam jak klikniesz na opis urzadzenia to są takie kolorowe ikonki. fioletowa z kropelką oznacza olejek i pod nia jest napisane: TAK albo NIE.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dobra dzięki chłopaki! Ze stronką vapuj dobra wskazówka przyda się! :)
 
E

Elear

Guest
Zapowiada sie cos za***istego ;] Taki buch z BHO przez vapo to moze byc cos czego szukam :D trzymam kciuki pzdr
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
no to ja polece od siebie puffco chyba najlepszy vaporyzor na rynku tylko trzeba ze stanów sprowadzać, testowałem kumpel ma naprawde spoko

aktualnie posiadam yocan w3 i też moge polecic, miałem w2 nie wiem czy coś zmienili w 3, bo wydaje mi sie ze jest to samo, ale ponoc ulepszony, ja sprowadzilem 2 ze stanów czekałem chyba ponad 2 tyg, ale a 2 zaplacilem tyle co kosztuje puffco. Ogólnie też wczesniejsze model, nie ze mi sie grzałka przepaliła czy coś, tylko ku**a szedłem i paliłem po pracy i wypadl mi i bańka szklana, czy jak to nazwać mi pekna przy upadku z asfaltem. Z tej okazji mam 2 baterie, więc troche popale, a bateria ma 3 tryby mocy, ja zazwyczaj uzywam 2.

tak wygląda





miałem w sumie jeszcze inne peny, jednego clouda za***alem w pierwszy dzien, bo dalem ziolo zamiast oleju i grzalka sie przegrzala


ogolnie mozna przegladnac stronke vapefiend i tam poczytac review bo jest troche tych modeli ale szybko je dojezdzalem xd, to grzalke ukrecilem, a vapuj.pl nie mialo 2 a w chinach byl nowy rok, i mialem czekac 2 miechy, to h*j w to, do imnnego wlozylem ziolo to sie grzalka przepalila

a teraz jestem zainteresowany z tym, ale jakbym zamawial to bym szukał gdzies w chinach, moze ktos podrzuci linka xd

nowinka, a ciekawa sprawa, juz troche osob ma, i chwali, ze podchodzili sceptycznie a tu prosze

a i jesszcze inny sposob to kupic jakiegos dobrego epapierosy i zalac bho glikolem propylenowym
 
Ostatnia edycja:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dzięki za odpowiedź Stal.in

A jak z zapachem podczas vaporyzacji konkretnie bho? Bo w przypadku zioła czytałem tutaj na forum, że wystarczająco dyskretnie.

Przez kilka godzin sam spróbowałem się rozeznać w temacie, zrozumieć dlaczego np. taki titan 2 heba nie nadaje się. Czyli sercem vaporizera do bho jest atomizer. I do tego można sobie dowalić prawie dowolną (pasującą) baterię typową jak w epapierosach.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
chyba czuc, napewno wieksza roznica w zapachu jest pomiedzy paleniem normalnie bakic czy to w joincie, czy to w bongu, a zapaleniem z vapo suszu
Roznica pomiedz zapachem baki a oleju jest tez duza, bo zeby ze tak powiem spalic sie potrzebujesz duzo mniej wciagnac buchow oleju niz mj w normalnej postaci, plus nie palisz cialek zielonych i pewnie kilku substancji dlatego tez zapach jest duzo mniejszy

co znacy dyskretnie ?? jak chcesz dyskretnie to kup dobrego eciga i sprobouj rozposcic bho w glikolu propylenowym i masz eciga, jakich są miliony, hehe aczkolwiek lepszy, tylko dobre proporcje dobrac
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Od czasu jak zadałeś swoje pytanie na rynku pojawiła się masa wapków do waporyzacji BHO. Jak coś mogę polecić parę modeli ;-)
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Przymierzam się do zakupu vaporizera jakiegoś przenośnego i nastawić się na palenie głównie przy pomocy tego sprzętu. Jakąś część swojego zapasu chciałbym zmniejszyć pod względem objętości i przerobić na BHO, tylko zastanawiam się czy ma to sens? Ma ktoś doświadczenie w vapowaniu bho / haszyszu?

A może to głupi pomysł? Tylko dlaczego?

Cześć kolego, jak najbardziej jest szereg vapo, które doskonale radzą sobie z BHO. Zacznij od przeczytania tego artykułu: https://www.vapefully.com/pl/jaki-rodzaj-waporyzatora-do-koncentratow-bedzie-najlepszy-dla-ciebie/

Są też waporyzatory radzące sobie i z suszem i z BHO, choć nie każdy model oferujący taką funkcję dobrze sobie z tym radzi.

W razie pytań - służę pomocą :)

Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół