nasiona marihuany

Jak przeciągnąć sprawę w sądzie ,by szybko nie zapadł wyrok?

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Witam, mam przyjaciela który ma zawiasy,a robią mu drugą sprawę.Musi ją przeciągnąć o rok żeby zawiasy się skończyły.Boryka się z problemem i potrzebuje takich... pilnych informacji.Postanowiłem mu jakoś pomóc i zapytać na forum w wydaje mi się najodpowiedniejszym dziale...Nie mile widziane będą odpowiedzi typu-niech zapyta adwokata.Już próbuje lecz z marnym skutkiem.Może ktoś ma jakieś sprawdzone metody?Proszę o rozsądne odpowiedzi.Sprawa niebagatelna chodzi o wolność dobrego człowieka...szkoda chłopa.Dobrzy ludzie pomożecie?
 
P

Pizdaczek

Guest
nie wiem czy da radę ale długoterminowe zwolnienie lekarskie może by pomogło.
tylko że to musi być coś naprawdę konkretnego
albo za granicę niech spie****a na rok
 

ENGINE

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2014
Postów
115
Buchów
0
jedyna opcja to za granice wyj***ć. innej opcji niema.
a jeżeli chodzi o te zwolnienie to musiał by chyba sobie kręgosłup połamać bo dostać tak długie zwolnienie.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Albo udawać świra... Najrozsądniej uciekać za granicę i w ogóle nie pokazywać się w Polsce, bo na bank będzie wystawiony za nim list gończy.
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Witam dobrych ludzi,więcej szczegółów w temacie:sprawa jest w toku.znajomy na wolności.Wiadomo,że najpierw pierwsza sprawa,a póżniej jeszcze odwoławcza.Wszystko trochę trwa do prawomocnego wyroku-zdążą w rok?Co zrobić żeby trwało dłużej,jakie wnioski składać ewentualnie?Może jak by się adwokat nie stawiał i on to by się przedłużyło?Choroby poza świrowaniem w dość łatwy sposób można wykluczyć zapewne po solidnych badaniach lekarskich.Jedynie głowy nie są w stanie aż tak zweryfikować wydaje mi się.Jednak co jeszcze można zrobić ewentualnie oprócz palenia głupa?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Iść odsiedzieć co swoje.
 

Pan Da

Banned
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
79
Buchów
0
Siemasz. Jeśli druga spawa jest o to samo przestępstwo to nawet po 5 latach odwieszą mu zawiasy i dołożą lata z drugiej sprawy . Pozdro
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
Jestem w podobnej sytuacji.. bylem u adwokata popytac co i jak i pow mi ze jednego chlopa nawet 4 lata odciagali od rozprawy. Podobno wszysty chorowali jak miala byc rozprawa nawet adwokat he. Ja musze odciagac rozprawe prze 1.5 roku jeszcze zobaczymy co to bd. Z fartem ludzie nie dac sie systemowi!
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,124
Odznaki
4
A ile mu grozi?
Jakie te pierwsze zawiasy wyłapał?
To też bardzo ważne.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
A nie jest czasem tak, ze liczy sie dzien w ktorym wykonano przestepstwo, a nie dzien w ktorym jest rozprawa?
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
A ile mu grozi? Jakie te pierwsze zawiasy wyłapał? To też bardzo ważne.
Jak przeciągnie sprawę o rok, to uda się załatwić zawiasy z drugiej sprawy.Byle ta nie skończyła się przez rok.Wyrok ma 2/4lata.Jeśli będzie dupa ciężka...a nie może być, to ma 2 w zawiasach + 1,5-2lat za obecną sprawę mogą go podliczyć.Z góry dzięki.
 
P

Pizdaczek

Guest
jedno jest pewne:
jeśli jest to powtórka z rozrywki to nie ważne kiedy mu się kończą zawiasy bo i tak wezmą poprzednią rozprawę pod uwagę i mu dopie****ą za recydywę.
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Jestem w podobnej sytuacji.. bylem u adwokata popytac co i jak i pow mi ze jednego chlopa nawet 4 lata odciagali od rozprawy. Podobno wszysty chorowali jak miala byc rozprawa nawet adwokat he. Ja musze odciagac rozprawe prze 1.5 roku jeszcze zobaczymy co to bd. Z fartem ludzie nie dac sie systemowi!
Słuchaj stary,a powiesz mi jak ten adwokat to zrobił, że tyle lat przeciągali sprawę.Właśnie potrzebuje takich informacji...tylko chorowali?Potrzebuję jak najwięcej wiedzy na ten temat,z góry dzięki.Na marginesie, z fartem ziom...
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,124
Odznaki
4
W takim układzie niech wypie****a za granicę bo tutaj to mu od***ią takie zawiasy na bank.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół