nasiona marihuany

Co dalej z zamawianiem nasion przez neta

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy zabronią posiadania i zamawiania nasion ???

  • Tak

    Głosów: 3 27.3%
  • Nie

    Głosów: 8 72.7%

  • Łącznie głosujących
    11
M

makaro

Guest
Przegladając dzisiaj fotorelacje jednego uzytkownika zaniepokoił mnie jego wpis mianowicie :
Ze względów na to co sie dzieje obecnie w Europie oraz na świecie polecam zaopatrzyć się w pestki i inne niezbędne środki do uprawy które w razie zadymy nie beda już dostępne w necie lub sklepie z przyczym oczywistych
[/COLOR]
Czy sądzicie ze niedługo zostanie zabronione nawet posiadanie i zamawianie ziaren?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mu bardziej chodziło o możliwość ewentualnego konfliktu zbrojnego, aczkolwiek Pis u władzy. Nie wiadomo co im strzeli do głowy... Ja tam w razie czego mam drobny zapas pestek, na 2-3 outy i 2-3 iny starczy w razie Wu...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Co za bzdury.
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Polowanie na czarownice żeby odwróć uwagę od rzeczywistych problemów i obiecanych gruszek na wierzbie o których nieprzychylne nowym włodarzom media zaczynają brzęczeć... przecież to dla dobra tych słabych uzależnionych biedaczków
 
E

Elear

Guest
Hmmm...pare miesiecy temu stwierdzilem ze cos dziwnego sie dzieje z rynkiem sprzetu do uprawy w uk...ze 2 lata temu jak kupowalem hps kit z cyfrowym ballastem na ibeju, to moglem doslownie przebierac w ofertach, cenowo tez bylo milo (bodaj ponizej Ł100 za 250W kit). A w tej chwili?...pare aukcji z uk i potem juz usa :/
Nastepna rzecz: znikaja sprzedawcy, w sensie albo totalnie zawieszaja dzialalnosc (gdzie byly to naprawde molochy z feedbackiem rzedu +10k minimum i naprawde dbali o klienta) albo z asortymentu wyrzucaja sprzet do indoora. Sami sprawdzcie: cactusheaven, hems-hydro, 3ch-hydroponics...sprawdzcie aukcje tych kolesi na ebayu...jeszcze 2 lata temu mieli wszystko (moj kit wlasnie od jednego z nich kupilem)...teraz albo nic albo jakis shit...sam nie wiem co o tym myslec :/
pzdr
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Mu bardziej chodziło o możliwość ewentualnego konfliktu zbrojnego, aczkolwiek Pis u władzy. Nie wiadomo co im strzeli do głowy... Ja tam w razie czego mam drobny zapas pestek, na 2-3 outy i 2-3 iny starczy w razie Wu...

Coś w tym może być, dziś ministrem sprawiedliwości został Ziobro, a on już miał kiedyś pomysł zakazania handlu nasionkami :sunny:

Czyżby czas robić zapasy ? Budujcie arki i kupujcie po jednej pestce każdej odmiany !!! :running-around-smil

W Polsce przetrwają tylko ci którzy potrafią robić pestki feminizowane :sunny:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja niedawno przegladalem namioty i bylo do chu*a i ciut ciut.
 
E

Elear

Guest
Ja niedawno przegladalem namioty i bylo do chu*a i ciut ciut.

Zgadza sie, ale z hps-ami juz sprawa troche gorzej wyglada :p pzdr

EDIT: dobra, chyba znalazlem winnego. Ebay w dziwny sposob listuje aukcje, jak w searcha wklepie "hps digital ballast 250W" to wypluwa mi pare aukcji z uk a potem juz usa ale jezeli konkretna firme wpisze to bez problemu znajduje aukcje w uk :D
 
Ostatnia edycja:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Panowie, bez paniki. Przywykliśmy już do działania w dziedzinach niezgodnych z naszym chorym polskim prawem. Najwyżej dorzucą kolejne zakazy. Jak zabronią posiadania nasion i handlu nimi i nie będą ogólnodostępne, to trzeba będzie na poważnie ogarnąć feminizację nasion domowym sposobem i organizować forumowe open seedy. Damy radę!
 
F

fan

Guest
u nas mieli by zakazac handlu nasionami a kupowac mozna by bylo z innych krajow czlonkowskich nawet gdyby byl zakaz posiadania to w ich stylu dawac sie w d..ruchac a innym pole do rozwoju,o czym my tu glowkujemy he.,co by bylo gdyby a nie jest..
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
Artykuł jest z stycznia tego roku, za rządów PełO, więc nie pie**ol, że sie zaczęło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół