nasiona marihuany

Przeszukanie i pomówienie.

Wyszukiwarka Forumowa:

Misku3456

Active member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
30
Buchów
0
Sprawa wygląda tak , że prawdopodobnie ktoś strzelił z dupska jedna osoba wiedziała o moich rzekomych plantach. Było to 24 października, dom mam czysty. Teraz pytanie do was, czy jeżeli ta osoba się popruła to :
1) Na podstawie takiego pomówienia możliwe jest przeszukanie ?
2) Jeśli tak to kiedy się spodziewać wizyty ? Minęło już 10 dni a miłych Panów nie było raczej powinni się spieszyć co nie ?
3) Od razu zrobią wjazd na miejscówkę czy będą potrzebowali nakaz, dodatkowe przesłuchania albo jakieś dowody ?
4) Ile czasu musi upłynąć żeby wyluzować i mieć pewność, że wszystko gra a cynk o tej akcji to tylko ściema, starszak ?

Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat, jeżeli w złym miejscu proszę o przeniesienie ;)
Wiem, że tematy były o tej tematyce ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania a może jest na forum ktoś kto zna się odrobinę na prawie bądź miał podobną sytuację.

Pozdrawiam chłopaki. Bless :bounce:
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Prawo prawem,a glina może ci wbić do chaty na blache,jaksie będziesz upierał itp i strugał kozaka,a po zachwaniu będzie coś podejrzewał to nakaz załatwi,z tego co słyszałem to mają in blanco albo na konkretną osobe,ale moge sie mylić w tej kwestii.A co do czasu-to nie znasz dnia ani godziny,CBŚ wpada zazwyczaj przed 5 na kawe z rana xd
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mozna zapytac jakie okolice tego zdarzenia?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Prawo prawem a pies zrobi swoje zakręci i chu*a na to poradzisz takie jest życie.
Kilkanaście lat temu też zostałem pomówiony o wiele poważniejszą sprawę niż uprawa trawki przetrzepali mi chałupę od A do Z na podstawie właśnie pomówienia jednej osoby, nie mieli grama dowodów na rzekome moje przestępstwo a mimo tego zrobili mi syf w domu, wiec odpowiedz sobie sam na pytanie.
Nigdy nie zgrywaj kota przed psem bo tak na Tobie siądą że i tak dostaną tego czego oczekują a Tobie się beknie kilka razy i będziesz żałował,uwierz
Możesz tylko czekać na rozwój wypadków

Nie wiem po jakim czasie możesz czuć się spokojny, moim zdaniem to zależy od tego jaki kaliber jest Twojego rzekomego przestępstwa i co tak naprawdę o Tobie się dowiedzą.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

max.kolonko

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2015
Postów
156
Buchów
0
A co do czasu-to nie nzasz dnia ani godziny,CBŚ wpada zazwyczaj przed 5 na kawe z rana xd

Nie do końca. Przed szóstą wpada tylko wydział do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw, więc raczej będą po szóstej.
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Cieżko cokolwiek powiedziec nie znając dokładnie sytuacji :). Skąd wiesz ze ktos Cie sprzedał? Słuchaj wszystko tu zalezy od tego co nakaże psom prokurator. A prokurator prokuratorowi nie równy. Gdyby ktoś sprzedal Cie na papier za handel prawdopodobnie by byli po Cb w ciagu 48h gdyby ilośc dowodów była wystarczająca wg prokuratora i nakazałby Twoje zatrzymanie oraz przeszukanie posesji/ mieszkania. Jesli jedna osoba powiedziala ze mozesz uprawiac konopie nie podając szczegółów i nie podpisując papierka obciazającego Ciebie zeznaniami, ktore mogą owocować w sądowe zarzuty to h*j w to nie oraj sie. Pewnie juz wszystko wykosiles, schowaj więc te dowody w bezpiecznym miejscui nikomu o tym nie mów. Jesli owej frajerskiej personie nie sprzedawałeś narkotykow a policja Cie nie zna i masz czyste konto a im brak dowodów to wsiarze poprostu będą mieć Cie na uwadze jedynie.
PReszukanie i nakaz zatrzymania jest wtedy gdy prokurator uzna ze ma wystarczające dowody aby skierowac do sądu akt oskarżenia przeciwko Tobie. Lepiej sam dowiedz sie o co dokładnie chodzi w tej sprawie, nie stresuj sie, działaj mądrze i spkojnie, połam z przyjaciółmi konfidenta on wam wszystko powie wtedy skoro powiedzial to też psom, bądź bezwzględny, nieugięty i z farcikiem ;)

Napisz o tym cos wiecej to będe mógł Ci rozkminic jak moze zadziałać na machina, lecz wydaje mi sie ze nie ma czym szarpac nerwów, jezli nawet ta jedna osoba zapapierzy Cie i brak materiału to powiedz ze macie między soba konflikt (wymyśl cos) i ze ona Cie zwyczajnie pomawia z zawisci.

---------- Post Zaktualizowany 18:09 ---------- Data pierwszego postu 17:32 ----------

Nigdy nie zgrywaj kota przed psem bo tak na Tobie siądą że i tak dostaną tego czego oczekują a Tobie się beknie kilka razy i będziesz żałował,uwierz
.

Wrecz przeciwnie, ku**om trzeba pokazac ze nie dasz sie zastraszyc, śmiej sie im w twarz i krec z nich beke, nie możesz okazac ani kszty strachu, zawsze odmawiaj wyjasnien, to nie ja, mnie tam nie było, albo wymyslaj bajki tego typu aby ich jeszcze bardziej wk***ic. Oni szukają słabych psychicznie ludzi aby narobic sobie frajerów bo to ich najważniesi ludzie w tym błędnym kole. Policja to pionki ich trzeba gnać, w sądzie sie bronisz i walczysz o brak kary lub wolnosc, tyle. Konsekwencje działania latami gniotą czaszkę, godnie znosić strach, godnie przyjąć porażkę.
 

max.kolonko

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2015
Postów
156
Buchów
0
ty sam wyglądasz pewnie jak terror

Hahaha pięknie pokazujesz swój poziom. Nie wiem o co się spierd*liłeś, ale może powiesz? Nie masz o czymś pojęcia to nie pisz w ogóle. Poczytaj ustawy.

EDIT: dopra zapoznałem się z tym co tu wypisujesz, widzę, że jesteś typowym spamerem z wybujałym ego.

EDIT2: a kryminał to pewnie widziałeś w Prison Break na Polsacie.
 

kowalik

Member
Rejestracja
Lis 14, 2015
Postów
24
Buchów
0
witam od siebie dodam ze nie muszą wjeżdzać od razu mnie kulka tygodni obserwowali jak sie kobieta lekkich obyczajów roz***ało także zwaszka wypie**** wszystko z chaty i bądz jak prawdziwy chrześcijanin a tej ku**ie polecam lokówkę w dupie utopić
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Hahaha pięknie pokazujesz swój poziom. Nie wiem o co się spierd*liłeś, ale może powiesz? Nie masz o czymś pojęcia to nie pisz w ogóle. Poczytaj ustawy.

EDIT: dopra zapoznałem się z tym co tu wypisujesz, widzę, że jesteś typowym spamerem z wybujałym ego.

EDIT2: a kryminał to pewnie widziałeś w Prison Break na Polsacie.


Nie wiem co ty widziałeś,ale z twoją "wiedzą" i "pojęciem" to sam nie pisz lepiej bo ja sie śmiałem z twojego wydziału...wyimaginowanego(uważaj trudne słowo) człowiek z 2 fakultetami i taki słaby poziom wypowiedzi,spodziwałem sie większego ognia albo taktu...A tak na poważnie to ty zacząłeś sie czepiać pierwszy...wystarczy spojrzeć do góry.
NIe musze czytać ustaw,bo mi to niepotrzebne,ale będe dobrym samarytaninem i cie uświadomie,masz tu kilka wydziałów policji jak sie nazywają i nie ma tam terroru:
Sekcja ds Zamówień Publicznych
Sekcja Psychologów
Sztab Policji
Wydział Prewencji
Wydział Ruchu Drogowego
Wydział Postępowań Administracyjnych
Wydział Konwojowy
Wydział Komunikacji Społecznej
Wydział Kadr i SZKOLENIA
Wydział Kontroli
Wydział Finansów
Wydział Kryminalny
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy
Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą
Wydział do walki z Korupcją
Wydział Wywiadu Kryminalnego
Wydział Techniki Operacyjnej
Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową
Wydział Łączności i Informatyki
Wydział Inwestycji i Zaopatrzenia
Wydział Transportu
Wydział ds Ochrony Informacji Niejawnych
Laboratorium Kryminalistyczne

Także nie wprowadzaj nowych działów do policji bo budżetu braknie,dodam,że to nie wszystkie wydziały,zależne to jest od poszczególnych komend itp. po lekture odsłyłam na forum policji.


Tak jestem spamerem,który ma przynajmniej 2 fotorelacje,pochwal sie ty jakąś panie spamer,twoje wypowiedzi sie kończą przeważnie na jednym zdaniu,więc koleś daj se spokój ze mną...


Wracając do meritum(uważaj znowu trudne słowo) wątku to był wątek tutaj na forum o ziomku co miał coś na pieńku z prawem i policja wbiła mu na chate,a w pokoju obok był box zamknięty ale ich nie wpuścił tam bo był na klucz zamknięty,ale pała wbiła do chaty...teoretycznie rozmawiać o jego bracie czy coś takiego.więc mogą ci na chate wbić pod zupełnie innym pretekstem i wystarczy im do tego mundur i blacha.
 
Ostatnia edycja:

Misku3456

Active member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
30
Buchów
0
Dzięki chłopaki za odzew i wszystkie podpowiedzi <peace> Włóczyblant postawiłbym Ci dobrą flaszkę ;)

skąd wiesz ze ktos cie sprzedał?

Osoba ta powiadomiła mnie o tym poniekat przez swoja głupotę. Wręcz śmiejąc się w twarz powiedziała, że się roz***ała. Tylko nie wiem czy tak faktycznie było i raczej tego nie ustalę bo nie mam z nią kontaktu i nie będę miał ;)

Jesli jedna osoba powiedziala ze mozesz uprawiac konopie nie podając szczegółów i nie podpisując papierka obciazającego Ciebie zeznaniami, ktore mogą owocować w sądowe zarzuty to h*j w to nie oraj sie...

Nie wiadomo czy podpisała czy nie, dowodów nie ma. Może powołać fałszywego świadka "z dupy" ewentualnie.

Pewnie juz wszystko wykosiles...

Tak wykosiłem, dom mam czysty aczkolwiek nie mogę stać w miejscu. Nowy rok się zbliża :harvest:

Jesli owej frajerskiej personie nie sprzedawałeś narkotykow...
Nie sprzedawałem, nie udzielałem itd...

a policja Cie nie zna i masz czyste konto...

Raczej zna. Mam trochę nasrane w papierach ale głównie są to wykroczenia + małe sprawy w tym jedno pobicie i takie tam.

połam z przyjaciółmi konfidenta...

To kobieta, którą przez swoją głupotę wciągnąłem w biznes. Sama była w temacie. :pl:
 

sahir

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
221
Buchów
0
Najpierw psy bedą wypytywac swoich informatorów o Ciebie ,krótko mówiac weszyć. Jak cos zweszą wiecej lub nie mogą prowadzić obserwacje domu/mieszkania. Nakaz przeszukania wystawia prorok na podstawie materiałów dostarczonych przez psy( wystarczy ze powiedzą ze mają uzasadnione podejrzenia itp i itd) ,moga wjechac miedzy 5 rano a 22 wieczorem. Po paru latach mozesz być bezpieczny. Zawsze będą pytać ludzi czy coś wiedzą wiecej na twój temat i tak bedzie lub nie bedzie zbierało się ziarko do ziarka .

---------- Post Zaktualizowany 21:34 ---------- Data pierwszego postu 21:29 ----------

Zeby strzelic nie trzeba czegokolwiek podpisywać. Wystarczy ze powiedziała ze wie ze ta osoba uprawia ... Psy poprzez weszenie bedą zbierac dowody które przedstawia .
 

max.kolonko

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2015
Postów
156
Buchów
0
Nie wiem co ty widziałeś,ale z twoją "wiedzą" i "pojęciem" to sam nie pisz lepiej bo ja sie śmiałem z twojego wydziału...wyimaginowanego(uważaj trudne słowo) człowiek z 2 fakultetami i taki słaby poziom wypowiedzi,spodziwałem sie większego ognia albo taktu...A tak na poważnie to ty zacząłeś sie czepiać pierwszy...wystarczy spojrzeć do góry.
NIe musze czytać ustaw,bo mi to niepotrzebne,ale będe dobrym samarytaninem i cie uświadomie,masz tu kilka wydziałów policji jak sie nazywają i nie ma tam terroru:
Sekcja ds Zamówień Publicznych
Sekcja Psychologów
Sztab Policji
Wydział Prewencji
Wydział Ruchu Drogowego
Wydział Postępowań Administracyjnych
Wydział Konwojowy
Wydział Komunikacji Społecznej
Wydział Kadr i SZKOLENIA
Wydział Kontroli
Wydział Finansów
Wydział Kryminalny
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy
Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą
Wydział do walki z Korupcją
Wydział Wywiadu Kryminalnego
Wydział Techniki Operacyjnej
Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową
Wydział Łączności i Informatyki
Wydział Inwestycji i Zaopatrzenia
Wydział Transportu
Wydział ds Ochrony Informacji Niejawnych
Laboratorium Kryminalistyczne

Także nie wprowadzaj nowych działów do policji bo budżetu braknie,dodam,że to nie wszystkie wydziały,zależne to jest od poszczególnych komend itp. po lekture odsłyłam na forum policji.


Tak jestem spamerem,który ma przynajmniej 2 fotorelacje,pochwal sie ty jakąś panie spamer,twoje wypowiedzi sie kończą przeważnie na jednym zdaniu,więc koleś daj se spokój ze mną...


Wracając do meritum(uważaj znowu trudne słowo) wątku to był wątek tutaj na forum o ziomku co miał coś na pieńku z prawem i policja wbiła mu na chate,a w pokoju obok był box zamknięty ale ich nie wpuścił tam bo był na klucz zamknięty,ale pała wbiła do chaty...teoretycznie rozmawiać o jego bracie czy coś takiego.więc mogą ci na chate wbić pod zupełnie innym pretekstem i wystarczy im do tego mundur i blacha.

http://www.policja.waw.pl/portal/pl/74/87/Wydzial_do_walki_z_Terrorem_Kryminalnym_i_Zabojstw.html

Nawet nie chce mi sie Tobie odpisywac bo widze i tak wiesz lepiej. Moze teraz sprawdzisz zanim napiszesz kolejna glupote i nie bedziesz szukac faktow tylko pod swoja teorie, ale oddajacych stan faktyczny
Mam nadzieje, ze mamusia Cie nauczyla ze w takiej sytuacji sie przeprasza.

EDIT: Ciekawi mnie czy zawsze jak ktos Cie poprawi to traktujesz to jako atak na swoja osobe? alfa i omega tfuuu
 

Adamus94

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
51
Buchów
0
Siema :D Mnie również kilka lat wstecz strzeliło kilka osób z dupy i było to na piśmie. Miałem tego farta że ciotka mojegokumpla robiła za szyche w kryminalnych i powiadomiła kumpla o tym że siedzą mi na ogonie. Mianowicie byłem obserwowany przez miesiąc, chodziła za mną babka która wyglądala jak typowa cipka w płaszczu i torbie na ramie zawsze pojawiala się w okolicach gdzie zawsze spożywaliśmy susz. Ale to nie za spożywanie suszu tak za mną latali tylko mieli czarno na białym kilka zeznań że handluję zielskiem na dużą skalę mieliśmy dostęp do najlepszego sortu w mieście we wszystkich ilościach. Powiem jeszcze że babka z kryminalnych powiadomiła że będą za mną chodzić nawet i pół roku czekali po prostu na "grubszą transakcję" ale nie byłem głupi i wycofałem się co po 2 miesiącach zaskutkowało wjazdem na chate i doszczętnym przeszukaniem domu. Tak jak wszyscy pisali jeżeli masz czysto w domu nie obawiaj się niczego. A i unikaj spotkań w większych grupach ludzi no chyba że to klub ale i tam wyślą swoich wysłanników. Jeżeli masz tą świadomość że ktoś Cię strzelił wyjdz w miasto i rozglądaj się dookoła a napewno wyhaczysz psiurki za swoim tyłkiem, bo myślą że są po cywilu a ich idzie rozpoznać :D Pozdro i z fartem :spalony:

Dodam jeszcze że wszystkie rejestracje tajniackich wozów z mojego miasta mam wykute na blache i wszędzie ich wyczaję :D Ryje też kojarzę bo często mnie ciągali po zeznaniach więc nawet gdyby wsiedli w różowego matiza poznal bym ich :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół