nasiona marihuany

2 LITRY GREEN DRAGON jakie proporcje aby klepało

Wyszukiwarka Forumowa:

tylkosadze

Active member
Rejestracja
Maj 19, 2015
Postów
26
Buchów
0
Witam chciałbym wykonać ~ 2 litry specyfiku green dragon który będzie klepał już po dawkach ~ 5 ml ( te bomby prawie ze nie do ogarniecia trwajace po kilka godzin ) i zastanawia mnie w jakich proporcjach co i jak dac.

mam zamiar użyć jakoś 20 gramów topoów po watercurringu z easy sativy ale moge dorzucic najwyżej jeszcze ileś gramow zwykłych z afghan massa i buble guma automatów + np ~ 9 krzaków 1,5 m łodyg i liśći które wytne bo zostaly na miejscowie po ścińce a do tego mam jeszcze cały słoik liści juz ususzonych.

jak polecacie najszybciej to suszyć bo mam tydzien czasu i wolna chate zeby to zrobić i uważacie że takie proporcje starczą ? mam zamiar uzyc 1.5 litru spirytusu spozywczego + 1 litr wody a potem do tego dorzucic zdekarboksylowanego topka i łodyge do butelki zeby w tym plywalo.

jak myslicie czy da rade ten specyfik ?
Macie jakis sposob zeby to zmielić całe rosliny żeby sie pomieściły ??
pytam bo nie chce wyladowac z lipnym specyfikiem a chciałby mieć duzo takiego specyfiku w dodatku bedzie prawdopodobnie lezakowal dlugo chociaz pewnie nie opre sie w sprobowaniu dzien po zrobieniu :D
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Ten temat widziałeś? https://www.forum.haszysz.com/showt...Dragon-Zielony-Smok-nalewka-z-marihuany/page4
Dużo osób tam napisało ile na ile dało i jakie wyszło. Zresztą masz tam praktycznie całe relacje.

Zważ ten odpad ile tego tam masz. Popatrz sobie na mój post i na post ono, niby z tych samych ilości, a jednak mi wyszło słabsze. Ciężko przewidzieć.

Jeśli chcesz na szybko wysuszyć coś co ma być dalej przetworzone, więc na smaku nie zależy Ci, to możesz nawet suszyć w piekarniku rozgrzanym do 50-80* C.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół