nasiona marihuany

Czy uważacie,że dzisiejsza młodzież jest skrzywiona komputerem?

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Pokolenie od 80 do 97 proszę o odp.
 
Ostatnia edycja:

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Chyba się ładnie nastukałeś przy sobocie bo aż 3 tematy zalożyłeś. Co do odpowiedzi coś w tym jest tylko z tym miękkim hu*em to Cię poniosło , myślę że to bardziej wina świata w którym Ci młodzi ludzie dorastają niż ich samych. Kiedyś nie było komputerów w tv kilka kanałów człowiek latał cały czas na świeżym powietrzu czy lato czy zima i sam wymyślał sobie zabawy rozkminy różne rower jak się pierwszy dostało to by człowiek nie zasiadał ze dwa dni a teraz dostanie dziecko tablet albo laptop i siedzi w czterech ścianach a znajomych to ma na fb .
 

czarnooka89

We learn by being learnt
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
897
Buchów
0
To jest zamiennik na dzisiejsze braki placów zabaw i podworek które już dawno nie ma ale to nie wina dzieciaków ale nas dorosłych ze pozwolilismy na takie rzeczy , dzieci naprawdę nie mają gdzie się bawić jak ja spoglądam na moje podwórka itp to tam teraz albo sklepy albo budynki mieszkalne nie ma nic do zabawy .... Po prostu żenada ... Jeszcze jedna rzecz bezpieczeństwo jest na słabym poziomie ile teraz biega po***.... ale to może właśnie wina braku dzieciństwa ?! Aż szkoda patrzeć na te nasze biedne dzieciaczki ...
 
Ostatnia edycja:
M

makaro

Guest
Tak, bo to jest czesc wprowadzenia planu NWO- nowego porządku swiata.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak siedza przed kompem zgarbieni, to potem moga byc skrzywieni. O kregoslup trzeba dbac.
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Myślę że jest to duży problem ponieważ te pokolenie za jakiś czas będą decydować o tym jak będzie wyglądać nasz kraj i czy nie będą powielać tych złych wzorców a jeśli tak to w dalszej przyszłości nie będzie zbyt kolorowo. Niestety nasi politycy mają na to wy***ane i wpompowali kolejny raz wpizde hajsu w wybory zamiast spożytkować je w lepszym celu, no ale Co my możemy z tym zrobić jak tam same ku... i złodzieje siedzą, jedynie w mniejszych społecznościach można coś próbować robić walczyć by nasze dzieci nie stały się ofiarami postępu do którego tak nam spieszno przez ostatnie lata.
No i + dla autora za zmianę nazwy tematu i usunięcie niepotrzebnego wulgaryzmu który mógł obrażać pewną grupę wiekową a przecież nie wszyscy są tacy.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
generalnie patrząc po siostrzeńcu gimbaza jest aktualnie mało zaradna zyciowo i mają ostro nasrane we łbach przez te facebooki i inne ścierwo internetowe.
Wszytko trzeba pokazać i za rączke prowadzić bo samemu to tak nie wypada jakoś.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół