nasiona marihuany

Coś ekstremalnego oprócz jarania na kanapie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Robi coś ktoś interesującego,czym można zarażić dzisiejszą zamuloną mułem młodzież,która nie wie co to sport i pasja(oprócz komputera).
 
P

Pizdaczek

Guest
ekstremalna jazda wózkiem widłowym i drifty przy prędkości 8km/h robią wrażenie, w wolnej chwili ostre kręcenie na karuzeli łożyskowej na placu zabaw, od czasu do czasu wolne przebieżki autobusem od zajezdni do zajezdni.
a tak serio to jeżdżę na rowerze, amator downhill; zapaleniec sztukami walki: muay thai już 6 rok treningów, kilka medali w tym 3 zagraniczne :)
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Takich ludzi cenię...zielony pas w karate,żółty w ju-jitsu,3 lata boks,jestem ratownikiem wopr,wspinam się ,jeżdżę na wszystkim,pływam na wszystkim.Trzeba mieć pasję... itd,itd długo wymieniać...Lubię sport...Tobie gratuluję medali,pozdro.

---------- Post Zaktualizowany 01:46 ---------- Data pierwszego postu 01:41 ----------

Zapomniałem z tego wszystkiego...podzielam wiele Twoich pasji...Jeżdże na crossie i walę grube sztosy,wiem co to downhill i ostra jazda...Fruwam daleko...
ekstremalna jazda wózkiem widłowym i drifty przy prędkości 8km/h robią wrażenie, w wolnej chwili ostre kręcenie na karuzeli łożyskowej na placu zabaw, od czasu do czasu wolne przebieżki autobusem od zajezdni do zajezdni.
a tak serio to jeżdżę na rowerze, amator downhill; zapaleniec sztukami walki: muay thai już 6 rok treningów, kilka medali w tym 3 zagraniczne :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół