nasiona marihuany

Canna Terra Flores + Big Bud / Overdrive

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Witam, chciałbym użyć zestawu od Canny, zrezygnować z Boost'a i pk13/14, a zastąpić go Advenced Nutrients Big Bud / Overdrive.
Widziałbym to tak:
- Podstawowa pożywka Terra Flores według kalendarza Canny.
- Rhizotonic i Cannazym według kalendarza Canny.
- Big Bud według kalendarza Advenced Nutrients, następnie Overdrive.

Wiadomo dawkowanie z głową aby uniknąć przenawożenia, lecz chciałbym się dowiedzieć jakby to wyglądało z proporcjami pierwiastków PK, czy czasem czegoś nie będzie za dużo lub za mało.
W tym temacie jeszcze nie ogarniam do końca, więc proszę ludzi którzy mają pojęcie o pomoc i sugestie. Z góry dzięki za pomoc! Pozdro!
 

JJJPPP

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
371
Buchów
0
Dołaczam sie do pytania, patrzac po fotorelacjach tez wybrałbym na pewno big buda od NA do tego na pewno podstawowe papu na flo od canny terra flo + 13/14 tez moze byc od canny aby zwiekszyc papu na flo a nie zwiekszac azotu Do tego jakis stymulator i booster by sie chyba przydał I mikoryza aby korzenie ladnie sie rozwijaly z biohumusem extra na wegu Moze ktos rozpisac mi dawkowanie tych rzeczy powyzej ? Ile max dawki mozna dawac na flo boosterow stymulatorow i PK aby wycisnac z rosliny jak najwiecej ? I w jakich dawkach i czestotliwosciach
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
z tego co słyszałem odżywki advenced nutriens są mega mocno skoncentrowane. uważaj tam z nimi, powodzenia Bro.
 
K

K2

Guest
Witam, chciałbym użyć zestawu od Canny, zrezygnować z Boost'a i pk13/14, a zastąpić go Advenced Nutrients Big Bud / Overdrive.
Widziałbym to tak:
- Podstawowa pożywka Terra Flores według kalendarza Canny.
- Rhizotonic i Cannazym według kalendarza Canny.
- Big Bud według kalendarza Advenced Nutrients, następnie Overdrive.

Wiadomo dawkowanie z głową aby uniknąć przenawożenia, lecz chciałbym się dowiedzieć jakby to wyglądało z proporcjami pierwiastków PK, czy czasem czegoś nie będzie za dużo lub za mało.
W tym temacie jeszcze nie ogarniam do końca, więc proszę ludzi którzy mają pojęcie o pomoc i sugestie. Z góry dzięki za pomoc! Pozdro!

Siema

Canna Terra flo działa bardzo korzystnie z Advanced Nitrients co zauważysz na mojej fotorelacji obecnej i swoich przyszłych. Od 3, 4 lat łączę Canne z Advanced. Do tego możesz dołączyć Bloombastic ( można go kupić w małych buteleczkach po 30 ml duże są drogi ) . Muszę dodać że łącze to wszystko jeszcze z head masta :) - tanie i wydajne 1 ml na litr a butla jest chyba 1000 ml.

sprawdź moją obecną fotorelację proszę, to zobaczysz jak to działa razem,

wiadomo wszystkie proporcje z głową

pozdrawiam

kM
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dzięki Mistrzu, też się już przekonałem jak to działa :)
Nie testowałem bloombastick, narazie puki co bigbud/overdrive na każdą połowe flow robi robote i nie ma co narzekać :D
Pozdro!



 
K

K2

Guest
Te nawozy idealnie ze sobą współpracuję, koniecznie musisz im dać bloombastic następny razem

pozdrawiam

kM
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
To fakt :)... AN wedlug wielu Negatywnych opini ze wzgledy na wysoki koszt.. to dobre odżywki...
Ja jade na
Voodoo Juice
Sensi Bloom a+b
Carboload
B52
BigBud
Overdrive
Atami bloombastic
wedlug mnie z tego wszystkiego polecil bym:
Sensi bloom a+b
B52 jakos watpie w te witaminy B czy to cos daje...
Voodoo Juice- drogi i mozna wspomoc korzeń w pierwszych 1-2tyg zycia.. w dawce 1.5-2ml/L wiec duzo tego nie pojdzie
Big Bud - zaczalem go stosowac dość pozno i czy dobrze działa?.. nie wiem rosliny puchly i bez tego..
Overdrive- dopiero jestem podczas jego stosowania ale ma bardzo dobra opinie wsrod growerow
Atami.. stosuje pierwszy rz wiec ciezko powiedziec...
Carboload - tani i ma duzo pozytywnych opini

Z takim zestawem i moim malym doswiadczeniem w fazie flo ciezko mi dobrac proporcje... musze bardzo uwazac bo latwo przenawozic.. ale mimo paru błedow rosliny ladnie sie rozwijaja...
a ty jak stosujesz big buda i overdriva?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Big bud i overdrive są to dwa różne PK o różnych proporcjach na dwie części flow, big bud stosuje od początku 2 tyg. od zaobserwowania pierwszych łoniaków symbolicznie 1ml/l do momentu w którym canna u siebie w kalendarzu zaleca podanie PK13/14, mniej więcej w tym momencie odpada big bud, a zamiast PK13/14 wchodzi overdrive 2ml/l do 3 tyg. przed ścinką kiedy leje samą wode, a tak do baza od canny terraflores + boost + rhizotonic. Wielu uważa że big bud to booster, ja uważam że boosterem ala canna boost w zestawie AN może być budcandy ale nie stosowałem bo jestem zadowolony z canna boost.
Piszesz że będziesz stosować atami, jeśli jest to bloombastic to uważaj w połączeniu zwłaszcza z overdrive bo obydwa to są w zasadzie dosyć mocne PK.
 
K

K2

Guest
dajesz na ostatnie tygodnie kwitnienia overdrive 2ml na litr wody i do tego 0.5 ml Bloombastic
 

blazio

Member
Rejestracja
Lip 16, 2015
Postów
10
Buchów
0
Sorry z góry za mały wykop.
Mam po prostu obecnie podobne rozterki co w temacie.
Mój zestaw na flo jest taki sam. Canna terra flo i big bud robią robotę, topy ładne, twarde. Zaraz zacznie mi się 4 tydzień i wypadało by podlać czymś mocniejszym. Overdrive z AN czy
Bloombastic, czy może mix? Oba mają podobne pochlebne opinię i jestem w kropce. Co wybrać żeby było ideolo.? <joint>
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Daj samego bloombasticka I bedzie ok. On jest wystarczajaco mocny w pk wiec nie mieszkal bym go.
Dobrze trzeba go przed kazdym podlaniem wstrzasnac bo gesta zawiesina.
 

blazio

Member
Rejestracja
Lip 16, 2015
Postów
10
Buchów
0
Czyli lecimy z trzecim producerem Atami bloombastic. Co sądzisz o wersji Bio taka sama cena w zasadzie.

I rozumiem tak sobie leje aż minie 6 tydzień. To już ostatni dodatek? Potem pełny flush, fryzjer na wiatraki i paczamy na trichomy.?
 

GoGo1906

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
29
Buchów
0
Panowie a co myślicie o takim zestawie.

Weg

Rizothonic
AN voodoo
AN sensi grow a + b

FLO
AN sensi bloom. A +b
AN b52
AN big bud
AN bud candy
AN carboload
AN overdrive
Atami Bloombastic

I plukanie

AN flawless finish

Jakieś porady?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół