nasiona marihuany

Jak natrafiłeś/aś na forum Haszysz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak natrafiłes na forum Haszysz?


  • Łącznie głosujących
    608
R

Rider

Guest
Wiec ja tu trafilem z linka ze strony www.andegrand.pl i tak juz zostalem, milosc od pierwszego wejrzenia ;] linka juz tam niema to bylo jeszcze za pierwszej edycji forum ;]
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
A ja sobie szukałem takiego forum i akurat to wpadło mi w oko no i jestem :]
 
P

pxr

Guest
Ja tez juz jakis czas temu znalazlem to forum, tyle ze sie bardzo rzadko udzielalem (glownie og [*]), przewaznie czytalem posty innych, a jak trafilem.. hmmm z wyszukiwarki google ^^

elo :cheers:
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
a ja blakajac sie po innym forum natrafilem na link z opisem czegos juz nie pamietam na to wlasnie zarejestrowalem sie i jestem.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Ja tam trafiłem przez niecałkowity przypadek. Szukałem gdzieś tych artykułów które były w świętej pamięci dziale uprawa na kanaba.info . Znalazłem forum na którym były tamte arty i jeszcze ogromny portal który nie wiem jakim cudem przegapiłem : haszysz.com ;];];]
 
H

haszyszekk

Guest
Ja też z haszysz.com ;) Zaczeło sie od sposobów palenia, dodałem 2 swoje i poczytałem o co chodzi... i zostałem ;D
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
ja wskoczyłam tu z haszysz.com :flower: jestem tu dopiero miesiąc<chyba>, i ogólnie pisząc to forum jest za***iste. Jest tu po prostu wszystko. Jak szukam odpwiedzi na jakieś pytanie zawsze je znajduje i można sie dowiedzieć duuuuuuuuużo ciekawych wiadomości, które na pewno sie kiedyś przydadzą :thumleft:
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
hmm, ja jestem tutaj w sumie też z haszysz.com ale trafiłem tam przez topliste hwdp.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół