nasiona marihuany

Brak Bletki czy lufki ? Plastikowa butelka + pazłotko = Pseudo Bongo xD

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Witam ,

Nie widziałem tu takiego patentu, jeżeli już był to sorki.

Może i nie jest to najlepszy i najzdrowszy sposób do palenia ale każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji gdzie pytaniem jest z czego tu zjarać pyszne ziółko.





Do konstrukcji "Pseudo Bonga " potrzebujemy


  1. Plastikowa Butelka obojętnie jakiego rozmiaru.
  2. Kawałek foli aluminiowej bądź sreberka.
  3. Papieros bądź inne zmyślne narzedzie do zrobienia dziury.
  4. Coś z ostrym cienkim czubkiem, np wykałaczka.


A więc budujemy bongo




1.

Pod koniec papierosa rozpalamy go na przysłowiową marchew i robimy dziurę z boku butelki która będzie służyć nam z ustnik. Odradzam robienia tego od razu po odpaleniu szluga ponieważ może się przykleić troszkę plastiku który potem jaramy razem z papierosem.
Jeżeli nie palimy szlugów robimy za pomocą noża czy innego narzędzia otwór, liczę na waszą kreatywność. ;)




2.

Wkładamy kawałek foli aluminiowej do środka gwintu butelki formując dołek, a resztę zaciskamy w okół szyjki butelki po czym czymś cienkim oraz ostrym delikatnie robimy dziurki w naszym cybuchu xD.



3.
Sypiemy ziółko do cybucha, odpalamy jednocześnie ciągnąc z otworu z boku butelki i jesteśmy upizgani :spalony: <peace>



Na bank większość zna ten sposób. Osobiście bardzo bardzo sporadycznie zdarzało mi się tak zapalić, przypalanie foli aluminiowej po czym wdychaniu oparów razem z ziółkiem nie należy do najzdrowszych lecz czasem nie ma innego wyjścia jak chce się ścisnąć buszka.
 
P

Pizdaczek

Guest
ja jarałem zupełnie odwrotnie
dziurę zrobiłem tak samo jak Ty tylko znacznie niżej, upchnąłem tam fifkę i uszczelniłem gumą do żucia.
wlewałem wode i z gwinta się zasysało.
no i jeszcze małe sprzęgiełko się wycinało.... :]
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
ja jarałem zupełnie odwrotnie
dziurę zrobiłem tak samo jak Ty tylko znacznie niżej, upchnąłem tam fifkę i uszczelniłem gumą do żucia.
wlewałem wode i z gwinta się zasysało.
no i jeszcze małe sprzęgiełko się wycinało.... :]

no dobra ale przeczytaj nazwę tematu..

to jest jak zajarać bez lufy i blety, kozak sposób już go wykorzystywałem tak samo z puszki robiłem ;) bo potrzebna jest tylko puszka :D nie trzeba kupować czekolady po sreberko heheh
 

Luran

Member
Rejestracja
Sty 16, 2014
Postów
10
Buchów
0
Przecież to jest najzwyklejsze palenie z butli... To tak jakbyś dał tuta jak zajarać jointa mając filterki i bletki.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Świetny sposób aby nabawić się alzheimera. Pozdrawiam wszystkich którzy palą z aluminiowej folii i innych aluminiowych wynalazków. Wasz mózg na pewno jest wam wdzięczny.
Płuca z resztą też. Najbardziej ćpuński sposób palenia jaki kiedykolwiek wymyślono... Wszystko byle się zaćpać nie zważając na konsekwencje...
Aluminium jest neurotoksyną ludzie, jak możecie się nim inhalować ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To w czym mam heroine palic? Tylko cynfolia sie nadaje...
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
bądźcie EKO. odrzućcie plastyk, emelinium. palcie z jabłka, marchewki czy buraka ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Świetny sposób aby nabawić się alzheimera. Pozdrawiam wszystkich którzy palą z aluminiowej folii i innych aluminiowych wynalazków. Wasz mózg na pewno jest wam wdzięczny.
Płuca z resztą też. Najbardziej ćpuński sposób palenia jaki kiedykolwiek wymyślono... Wszystko byle się zaćpać nie zważając na konsekwencje...
Aluminium jest neurotoksyną ludzie, jak możecie się nim inhalować ?

W takim razie co do palenia shishy, aluminium to chyba podstawa?
Nie mówię, że nie masz racji, ale samo palenie jest już szkodliwe i takie mówienie można przyrównać do palenia papierosów, a jednocześnie odmawiania chipsów, bo dostanie się raka ;)
Tak samo kwestia samego tematu, który palisz, a nie pochodzi z Twojej uprawy, nigdy nie wiesz co tam siedzi, czy nie było lekko spleśniałe czy też nie rosło w ziemi z wysokim stężeniem metali ciężkich.
Prędzej wielbiciele palenia z aluminium umrą na zawał, przez wpie****anie tłustego na gastro, niż alzheimera.

Śmieszek tak z ciekawości - faktycznie prowadzisz zdrowy tryb życia (vaporyzacja, brak alko, tytoniu, niezdrowych tłuszczy) i szerokim łukiem omijasz tego co aluminiowe?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Przyjemności sobie nie odmawiam, ale świadome trucie się raczej do takowych nie należy. Po shishy boli mnie głowa, właśnie najprawdopodobniej przez aluminium. Próbowałem ze 2 razy w życiu i podziękuję.
 
P

Pizdaczek

Guest
przy shishy dym jest filtrowany przez wodę więc na bank ciężkie składniki zostają w butli i tylko znikoma część dostaje się do organizmu
poza tym jaranie ganji samej w sobie, bez żadnych domieszek jest dużo zdrowsze od jarania tytoniu.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
To już lepiej noże do czerwoności nagrzać i bucha przez butelkę zdjąć niż przez tą butle z srebrem, kiedyś tak się paliło owszem ale już nigdy więcej trucie organizmu smaku zioło nie ma a za to czuć jakieś chhujstwo nie polecam metody.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Butelka i puszka z coli to nie raz byla robiona zazwyczaj gdzies na wyjezdzie jak sie szkla nie mialo to na szybko se robilo :) , pamietam tez jak w domu jeszcze zanim z butelki i puszki sie zaczelo palic to jeszcze zarówka ratowala zycie :D ale do tego jeszcze potrzebny pilnik do paznokci i odrobine cierpliwosci :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół