nasiona marihuany

Sprawa dotycząca nasion regularnych

Wyszukiwarka Forumowa:

elade

Active member
Rejestracja
Sty 26, 2015
Postów
29
Buchów
0
Witam,
Szukam i szukam, ale nie moge znalesc dokladnych tematow. napisze jak to widze i jesli cos zle powiem to neich ktos mnie poprawi.
nasiona regularne daja szanse ze bedziemy mogli miec zarówno męska roslinke do produkcji nasion lub żenska do palenia.
majac zenska rosline mozemy zrobic rewersje płci i zmienic ja na męska za pomocą srebra.
Pytanie: kiedy zastosowac na żenska roslinke srebro? i pozniej trzeba poddac te nasiona feminizacji(tutaj jest duzo tematow,to sobie poczytam)
Dziekuje za pomoc i przepraszam za nieprofesjonalne pytania.
 
C

cabino

Guest
Witam,
Szukam i szukam, ale nie moge znalesc dokladnych tematow. napisze jak to widze i jesli cos zle powiem to neich ktos mnie poprawi.
nasiona regularne daja szanse ze bedziemy mogli miec zarówno męska roslinke do produkcji nasion lub żenska do palenia.
NIE, do produkcji nasion potrzebny jest pyłek produkowany przez meską rośline która ma "banany" a po ich rozwinięciu wylatuje własnie pyłek, oraz żeńska czyli kwiaty które palisz normalnie, teraz zanim takiego kwiata wysuszysz i spalisz, mozesz go zapylić pyłkiem z męskiej rosliny i w ten sposób bedziesz miał regularne nasiona które pojawią sie na kwiatach po zapyleniu czyli de fakto nasiona powstają na roślinie żeńskiej

majac zenska rosline mozemy zrobic rewersje płci i zmienic ja na męska za pomocą srebra.
Pytanie: kiedy zastosowac na żenska roslinke srebro? i pozniej trzeba poddac te nasiona feminizacji(tutaj jest duzo tematow,to sobie poczytam)
Dziekuje za pomoc i przepraszam za nieprofesjonalne pytania.
rośline żeńską możesz potraktować STSem albo GA3, dokonasz wtedy rewersji płci ale zazwyczaj nie całkowitej tylko częsciowej, czyli na takiej roślinie bedziesz miał automatycznie nasiona FEM S1 to tzw chów wsobny, a jesli użyjesz tego pyłku na Pani o innych genach to również wyjdą ci nasiona FEM ale już F1
 

elade

Active member
Rejestracja
Sty 26, 2015
Postów
29
Buchów
0
Dziekuje za uswiadomienie mi moich bledow i za szybka odpowiedz. cabino czyli mam roslinke żenska ok, ale jak ja zapylić? wystarczy ze meska z bananami bedzie w poblizu? i o co chodzi z s1 i f1?
pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 20:19 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

czytam ten link i powoli kumam, najpierw mamy zenska roslinke, traktujemy ja stsem, pozniej czekamy az banany dojrzeja i mamy pylek ktorym zapylamy kolejna żenska rosline, z ktorej bedziemy mieli nasiona. dobrze mowie?
tylko czy taki proces jest mozliwy na out? po mojemu to chyba trzeba by bylo jedna herme z bananami wychodowac w boxie i potem jej pylek dac na rosnaca w sezonie panne na oucie? da sie to jakos inaczej zalatwic???
 
C

cabino

Guest
Dziekuje za uswiadomienie mi moich bledow i za szybka odpowiedz. cabino czyli mam roslinke żenska ok, ale jak ja zapylić? wystarczy ze meska z bananami bedzie w poblizu? i o co chodzi z s1 i f1?
pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 20:19 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

czytam ten link i powoli kumam, najpierw mamy zenska roslinke, traktujemy ja stsem, pozniej czekamy az banany dojrzeja i mamy pylek ktorym zapylamy kolejna żenska rosline, z ktorej bedziemy mieli nasiona. dobrze mowie?

tak dobrze, ale przy okazji na tej schermionej bedziesz miał czesto nasiona automatycznie.

[/COLOR]
tylko czy taki proces jest mozliwy na out? po mojemu to chyba trzeba by bylo jedna herme z bananami wychodowac w boxie i potem jej pylek dac na rosnaca w sezonie panne na oucie? da sie to jakos inaczej zalatwic???[/QUOTE]
jest możliwy, ale mozesz sobie wychodowwac pyłek na IN i go przeniesc na outowe rosliny
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
tak dobrze, ale przy okazji na tej schermionej bedziesz miał czesto nasiona automatycznie.
o czym ty tutaj do nas rozmawiasz?

---------- Post Zaktualizowany 14:31 ---------- Data pierwszego postu 14:27 ----------

ale jak ja zapylić? wystarczy ze meska z bananami bedzie w poblizu?
jak będzie bardzo płodna to wystarczy, że będzie obok - jeśli pyłku będzie mało to można pomóc nanosząc pyłek na kwiaty.
tylko czy taki proces jest mozliwy na out?
jest możliwy do wykonania całkowicie na oucie - ale z reguły produkt końcowy jest zanieczyszczony nasionami regularnymi.
 
C

cabino

Guest
o czym ty tutaj do nas rozmawiasz?

chodziło mi o to ze chermiąc np STSem jakis szczyt , i jak nie doprowadzi do całkowitej rewersji płci to szczyt który bedzie miał jajka i jednoczescnie bedzie miał kwiaty zenskie sam sie zapyli i będą na nim pestki tak bez większej zabawy zwykłe S1
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół