nasiona marihuany

DIY Neem olej-jeden z najsilniejszych naturalnych pestycydów.Przepis.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
U mnie przędziorki już na drugi dzień zamiast się ruszać zamieniły się w czarne plamki. Szybciutko działa i przede wszystkim skutecznie - tak jak dotąd żadna chemia. Po prostu cudo ;]
 
R

Rivi

Guest
Chłopaki ! Potwierdzam ! Nic się nie rusza, nic nie lata... co to kurcze jest! Magia ! :D Dzięki Dyzma za temat uratowałeś moje roślinki :D
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Ja również stosuję od niedawna olej, mam mały problem z ziemiórkami - to chyba już częsta przypadłość, przynajmniej u mnie. Jak do tej pory 3 opryski robiłem m.w. co 10 dni, bo zawsze dodawałem jakiegoś Asahi, a to trochę nawozu i mineralnej lekko gazowanej z okazji niedoborów.., dlatego nie powtarzałem oprysków częściej. Jak wygląda u was z częstostliwością pryskania samym Neem + woda/mydło? Ja swoją buteleczkę rozgrzałem w garnku z ciepłą wodą, mam nadzieję, że nie przekroczyłem zbytnio 35* :sunny:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Dwa opryski i...zapomniałem gdzie tą butelkę położyłem.
 
P

Para#normalni

Guest
Wszystko bardzo obiecujące. Ja tylko od siebie dodam, że olej Neem działa również plemnikobójczo. Przeczytałem gdzieś, że wystarczy odrobina olejku podczas stosunku aby wykluczyć zapłodnienie.
 

aabbccddeeffg

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2014
Postów
133
Buchów
1
łooo panie za***isty jest ten olejek, 2 opryski w odstępie kilku dni i te małe sk***iele (przędziorki) dały spokój :yeahh:
Dyzma wielkie dzięki za przepis :mrgreen:
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ok pany
Zrobiłem tak na1L wody:
7,5ml Neem oil ( buteleczka 50ml z psikaczem jak przy mydłach w płynie - konsystencja taka sama jak mydło w płynie)
10 kropli olejku z drzewa herbacianego
2 ml eko mydła z nano srebrem
Wszystko kupione w biosklepie.

Tylko czy wam po wymieszaniu i po paru minutach Neem oil zbiera się na górze spryskiwacza ? , czy to może przez złe mydło.
Pozdrawiam
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Nie.czasami się ładnie rozbije czasami nie.Ja ostatnio zamiast mydła dodaje płyn do naczyń w wersji eco.Miesza się dosyć dobrze.



O tak to wygląda.
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
wie ktoś ile taka mieszanka może stać zanim się ją użyje? wczoraj rozrobiłem, zlałem do opryskiwacza, zachodze na spota a tam nie ma już czego pryskać
mam jeszcze takie maleństwa ale gotowe na oprysk będą za jakieś 2 tygodnie to chyba już lepiej wyj***ć i za jakiś czas rozrobić nowe co nie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ok pany
Zrobiłem tak na1L wody:
7,5ml Neem oil ( buteleczka 50ml z psikaczem jak przy mydłach w płynie - konsystencja taka sama jak mydło w płynie)
10 kropli olejku z drzewa herbacianego
2 ml eko mydła z nano srebrem
Wszystko kupione w biosklepie.

Tylko czy wam po wymieszaniu i po paru minutach Neem oil zbiera się na górze spryskiwacza ? , czy to może przez złe mydło.
Pozdrawiam

Ostatnio kminiłem właśnie dodatek olejku z drzewa herbacianego ze względu na szerokie spektrum działania i skuteczność w walce z mikroorganizmami. Tylko zastanawiałem się czy nie wywrze negatywnego działania na roślinę. Stosowałeś? Miałeś problemy z grzybem po takim oprysku?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
wie ktoś ile taka mieszanka może stać zanim się ją użyje? wczoraj rozrobiłem, zlałem do opryskiwacza, zachodze na spota a tam nie ma już czego pryskać
mam jeszcze takie maleństwa ale gotowe na oprysk będą za jakieś 2 tygodnie to chyba już lepiej wyj***ć i za jakiś czas rozrobić nowe co nie

Kiedyś stało u mnie w spryskiwaczy rozrobione jakiś tydzień.Po oprysku nic się nie działo.Dłużej nie trzymałem.Najlepiej rozrabiać małe ilości,które od razu zużyjemy.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ostatnio kminiłem właśnie dodatek olejku z drzewa herbacianego ze względu na szerokie spektrum działania i skuteczność w walce z mikroorganizmami. Tylko zastanawiałem się czy nie wywrze negatywnego działania na roślinę. Stosowałeś? Miałeś problemy z grzybem po takim oprysku?

Stało krótko i długo, żadnych problemów nie miałem.
 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Wszystko bardzo obiecujące. Ja tylko od siebie dodam, że olej Neem działa również plemnikobójczo. Przeczytałem gdzieś, że wystarczy odrobina olejku podczas stosunku aby wykluczyć zapłodnienie.

Nie do końca tak jest bo to zależy jaki fenotyp ma zakończenie ostatniego cukru w łańcuchu chemicznym w twojej spermie na jednych może działać a na innych nie, dodam że zakończenie może być tylko jedno i pasuje jak dziurka do klucza i we krwi jest wszystkich 32 możliwości sprasowania lub braku natomiast w spermie tego nie badano klinicznie więc to jakieś pogłoski są, co do oleju neem jest bardzo skuteczny na szkodniki roślin ja stosuje tak, 10 kropli + 3 kropli z drzewa herbacianego + 3 kroplii lawendowego + 2 wciśnięciu z dozownika z pompką mydła organicznego ma 1 litr wody i wszystko ginie nie ma mocnych, oprysk raz na tydzień
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
to ja może napisze swoją historię

pryskałem tym olejem, podlewałem i chu*a pomogło

mega mutanty widocznie miałem ziemiorkowe
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Krótka ta Twoja historia...
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół