nasiona marihuany

Nawozy Organiczne/Mineralne/inne?

Wyszukiwarka Forumowa:

CANNAGRL

Member
Rejestracja
Paź 2, 2015
Postów
22
Buchów
0
Witajcie! W tym poście zapraszam do dyskusji na temat nawozów. Organiczne, Mineralne czy może innego pochodzenia?

Posiadam nawozy mineralne od producenta CANNA.
-Terra Vega
-Terra Flores
-PK 13/14
-Boost Accelerator

Czy wymienione powyżej nawozy można łączyć z organicznymi nawozami BIOCANNA/ATAMI/BIOHUMUS?

Nie znam innych nawozów poza wcześniej wymienionymi. Jakie są najlepsze?
Prosze o wasze opinie i porady. Pozdrawiam ;)
 
Rejestracja
Lip 23, 2014
Postów
17
Buchów
0
Witam podpinam sie pod watek bo nie chce tworzyć nowego :) Mam pytanie do doświadczonych growerów. Zamierzam ruszać z nowa uprawa i chce zainwestowac pieniadze w lepsze nawozy.Zalerzy mi na uprawie jak najbardziej organicznej ale dobrym preparatem mineralnym takze nie pogardze byle nie psuł zbytnio smaku.Czytałem nieco na forum i uwage zwruciła na mnie firma BIOBIZZ i jej flagowy nawoz BIO-BLOOM , I tu jest do was moje pytanie czy ten BIO-BLOOM zdaje egzamin i naprawde pobudza dobrze rosline przez caly okres kwitnienia ( czy daje spektakularne rezultaty w porównaniu do Plankton K ,Florovitu i innych tanszych zamienikow ? Jak ten produkt jakosciowo wypada na tle nawozu Canna Tera Flores ?) .Do tej pory uzywalem Substral burzy kwiatów i Agrecol żel do roslin kwitnacych takze nie mam duzego doswiadczenia w sprawie odpowiednich nawozow.Zamierzam zrobic SCROGA i wydusic z roslin max plon a ten nawozy ktore do tej pory stosowalem niewiele mi w tym pomoga :D Myslalem o takim zestawieniu na Weg: Biohumus + Gnojowka z pokrzyw na FLO: BIO-BLOOM do 4 tygodnia kwitnienia pozniej BOOSTERY : TOPMAX,BLOMBASTIC (ATAMI),ewentalnie zamienie go na Green Sensation i na koniec zastrzyk witamin SuperVIT .Jeśli macie jakies tansze sprawdzone preparaty ktore daja rade rade a ktorych nie znam to prosze podzielcie sie wiedza na ich temat .Slyszałem też o firmach DuchPRO i GHE ale niewiele wiem o ich produktach ! Zapraszam do otwartej dyskusji i wymiany wlasnych spostrzeżeń
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół