nasiona marihuany

Dlaczego ciężko mi się zjarać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie kazdy ma czas na pisanie elaboratow o kazdej porze dnia. Nie masz racji, pie****isz glupoty i tak to widze. Jezeli cos jest nielegalne/karalne to MUSI byc paragraf a nie opowiesc kolegi. Nie masz pojecia o czym piszesz, nie podales ZADNYCH sensownych argumentow i pie****isz. Lapiesz spine bo nie masz racji i gowno wiesz. Kozak w necie, piz*a w swiecie - a wiesz, ze za bycie piz*a jest odsiadka? Kolega mi powiedzial.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Nie kazdy ma czas na pisanie elaboratow o kazdej porze dnia. Nie masz racji, pie****isz glupoty i tak to widze. Jezeli cos jest nielegalne/karalne to MUSI byc paragraf a nie opowiesc kolegi. Nie masz pojecia o czym piszesz, nie podales ZADNYCH sensownych argumentow i pie****isz. Lapiesz spine bo nie masz racji i gowno wiesz. Kozak w necie, piz*a w swiecie - a wiesz, ze za bycie piz*a jest odsiadka? Kolega mi powiedzial.

Ja upieram sie przy swoim zdaniu i nie mam spin, a ty gosciu nie obrazaj bo mam inne zdanie, i kto tu jest kozakiem w necie? Od pi*d cie nie wyzywam. Pewnie twoj jedyny zatarg to spisali cie za to ze papierek wyrzuciles a najwiecej masz do powiedzenia. Cienko bys piszczal pokrecony z gramem
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
***any stray jaka agresja z ciebie bije w każdym poście... Niewiem czemu? ktoś kolega mówił ja ci mówie z tego co było na własnej skórze niewiem może gdzie indziej inne paragrafy teraz to już nic mnie w PL nie zaskoczy ;D no liroj prezydentem jedynie.. Odbiegłem od meritum, tak jak kolega wyżej pisał pamiętam czasy jak dziadki palili fajki CARO przez fife i była czarna to co przeszukanie fifa czarna i do ciupy? dwa jestem artystą sam se wystrugałem FAJE do palenia tytoniu moge palić skuna i co tez pojde do ciupy? bonga są przez kogos zrobione więc ten ktoś tworzy coś do palenia i łamie twoim zdaniem twoje paragrfy... ch*j ide na wiadro i starczy wypocin! ps: z agresywnymi ludzmi nie pijam.. więc sory odwoluje byku! mówie napinaczu!
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Art. 54. 1. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa przyrzady, jezeli z okolicznosci wynika, ze sluza one lub sa przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu srodków odurzajacych lub substancji psychotropowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2.


2. Tej samej karze podlega, kto:

1) przystosowuje do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania, przerobu lub konsumpcji srodków odurzajacych lub substancji psychotropowych naczynia i przyrzady, chocby byly wytworzone w innym celu, albo
2) wchodzi w porozumienie z inna osoba w celu popelnienia przestepstwa okreslonego w art. 53 ust. 2
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Art. 54. 1. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa przyrzady, jezeli z okolicznosci wynika, ze sluza one lub sa przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu srodków odurzajacych lub substancji psychotropowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2.


2. Tej samej karze podlega, kto:

1) przystosowuje do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania, przerobu lub konsumpcji srodków odurzajacych lub substancji psychotropowych naczynia i przyrzady, chocby byly wytworzone w innym celu, albo
2) wchodzi w porozumienie z inna osoba w celu popelnienia przestepstwa okreslonego w art. 53 ust. 2



No wodzisz, dalo sie wrzucic konkret zamiast bicia piany ;)

Niezle jaja z ta ustawa. Nie jestem prawnikiem, ale chyba pod ten przepis mozna podciagnac w chuuuj. Np. Kupujesz lufe do tytoniu i palisz z niej ziolo - mozna to zinterpretowac jako przystosowanie do konsumpcji. To samo bletki i filtry czy bongo kupione jako "przedmiot kolekcjonerski"... po***ane mamy prawo ;)
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
No wodzisz, dalo sie wrzucic konkret zamiast bicia piany ;)

Niezle jaja z ta ustawa. Nie jestem prawnikiem, ale chyba pod ten przepis mozna podciagnac w chuuuj. Np. Kupujesz lufe do tytoniu i palisz z niej ziolo - mozna to zinterpretowac jako przystosowanie do konsumpcji. To samo bletki i filtry czy bongo kupione jako "przedmiot kolekcjonerski"... po***ane mamy prawo ;)

Pasowaloby przeprosic za ta piz*e. Ja cie nie wyzywalem, to ze podnosilem glos nie znaczy ze obrazam. Mowilem jak jest choc,nie znalem tej ustawy, pies tak mowil mojemu znajomemu wiec sobie tego nie wymyslilem!

Nie do konca bo mowil ze kupne rzeczy do palenia traktuja inaczej jak te robione, jakbys sobie zrobil bongo z malej plastikowej butelki z lufa no to lipa. Dlatego bonga nie dali do laboratorium choc bylo z niego palone, przylozyli listek i pddali
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Ziomy, ja właśnie miałem na myśli bonga i wiadra własnej roboty....
Bongo było zrobione z takich szklanych naczyń jak na chemii używają.

Może to kwestia indywidualna i nie każdy pies się do tego przy***ie.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Kolega meduuuuza87 jest wyjątkowo inteligentnym osobnikiem, ego ponad wszystko.

Co teraz milczysz lamusie? Przeczytaj watek, masz tam paragraf napisany a na nastepny raz to czasami zamknij ryja bo najwiwcej masz do powiedzenia a pozniej milczysz. Sam sie osmieszyles hehe moze na nastepny raz pomyslisz zanim cos pie****niesz bo widze madrutki chcesz byc ale ci nie wychodzi. Bij strzale

Paragrafy trzeba też nauczyć się interpretować.

Art. 54. 1. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa przyrzady, jezeli z okolicznosci wynika, ze sluza one lub sa przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, przetwarzania lub przerobu srodków odurzajacych lub substancji psychotropowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2.

Przeczytaj wytłuszczony zapis, usiadz, odpręż się i pomyśl. Taki "przyrząd" mogą Ci "zabrać" jeżeli nosił by znamiona czynu zabronionego.
W przeciwnym razie każdy posiadający bletki, lufki, bonga poszedłby siedzieć i nie ma to znaczenia że coś jest fabryczne, bo podpadali by pod zapis Art. 54. 1. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa przyrzady,. Sytuacja zmieni się gdy będziesz miał u***ane bongo, albo lufę z której zeskrobią 0,005 niedopalonego suszu i w tym chorym kraju mogą się przyj***ć.

Tak samo nikt nie ukaże rolnika który będzie mieć 500kg saletry amonowej i nafty obok siebie, ale gdyby robił to co można robić z tymi składnikami, lub miał coś co wskazywało by na użycie ( gotowa mieszanka itp.)
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
To chyba logiczne ze obywatel ktory ma bongo a nie ma nic wspolnego z mj nie zostanie ukarany. To to kazdy wie a ty probujesz mi tu cos wmawiac. Zreszta za bongo z ktorego Ci wyskrobia 0,005 tez Ci nic nie zrobia, gorzej jakbys mial bongo wlasnej roboty i o to sie rozchodzi caly czas!

Sputtey green nie jestem twoim kolega. Mam normalnych znajomych i nie szukam przyjaciol takze wybacz, szukaj gdzie indziej
 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Ja gdzieś znalazłem taki post że alkohol rozrzedza krew i umożliwia przyjęcie o wiele większej dawki THC podobno już 2 szoty albo piwko i można sie zjarać 2x bardziej tym samym packiem, sprawdziłem i na mnie działa :D
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
na mnie rowniez dziala jak pije to nie jaram bo jest zle...
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Siema ma ktoś ten przepis na tą kawe ???

Albo na te lody będe naprawdę wdzięczny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół