nasiona marihuany

Uprawa kaktusów meskalinowych

Wyszukiwarka Forumowa:

Hlaj Bruv LOL

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2015
Postów
73
Buchów
0
O mój Boże... "kaktusiary", a ja przeczytałam "kutasiary dwie". Fajnie wyglądają te kaktuski, chyba sama zamówię z Holandii nasionka i się pobawię ;) Pewnie postawię na San Pedro. Ogólnie ciekawe zajęcie ;) Przy kaktusach człowiek się nie narobi.

To wtedy byłyby trzy kaktusiary na forum, haha :D
 
W

Wiedźma...

Guest
O mój Boże... "kaktusiary", a ja przeczytałam "kutasiary dwie". Fajnie wyglądają te kaktuski, chyba sama zamówię z Holandii nasionka i się pobawię ;) Pewnie postawię na San Pedro. Ogólnie ciekawe zajęcie ;) Przy kaktusach człowiek się nie narobi.

To wtedy byłyby trzy kaktusiary na forum, haha :D

HAHA DOBREE :p łap buszka ;)
 

Kazek Wynalazek

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2012
Postów
137
Buchów
5
Fajnie wyglądają te kaktuski, chyba sama zamówię z Holandii nasionka i się pobawię Pewnie postawię na San Pedro.
Holandia to kiepski kierunek w tym temacie. Proponuję poszukać na allegro T.bridgesii, jeden sprzedawca ma je od lat w niezłej cenie, jest szansa, że będą aktywne. Możesz też rzucić okiem na ofertę Succseed, to bardzo ceniony sklep a i wybór trichocereusów spory
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Też mam jakieś dwa kaktusiki, zakupiłem jakiś czas temu w biedronce. Obecnie jeden ładnie kwitnie pokazał kwiaty jak chcesz moge Ci fotke wrzucic

 
Ostatnia edycja:

Kasiula

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2012
Postów
181
Buchów
1
Co mi przeniesliscie temat do niedokonczonych- kaktusy powoli rosna. ;)

 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Fotorelacje przywrocilem do aktualnych....
czy na kolejny up mamy czekac nastepne dwa lata;) ?

Pochwal sie wiekszą iloscią fotek,
będziesz kiedys konsumowała tego pejotla?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
up co miesiac jakis rob albo nazbieraj fotek z paru lat i aktualizuj ; bedziesz dzialac to sie przywruci..bye
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół