nasiona marihuany

Okradanie spotów

Wyszukiwarka Forumowa:

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Mapy fajne zeby sobie obczaić ile do zabudowań czy jakaś woda się może trafić itd, tacz czy inaczej trzeba pozwiedzać (zobaczyć jak z kręceniem się ludzi jak ze światłem, i wieloma innymi czynnikami).

Co do okradania spotów - mam znajomego który kiedyś dużo (podobno) uprawiał in teraz go namówiłem na własny grow, ale nie o tym chciałem. Temu oto koledze nie mogłem przetłumaczyć do jego łba, gdzie jest coś złego w "znalezieniu" i podpie****eniu MJ na oucie. Dopiero gdy pokazałem mu jak ludziska muszą się na***ać i co da się stracić, i jak czasami ludzie boleją nad utratą tematu wtedy coś dotarło, po pytaniach a co gdybym ja Ci pod***ał cały zbiór gdy już będzie prawie gotów? Nie będzie bolała strata kasy, pracy i nerwów? Bo na najbliższy rok miał plana trochę pochodzić może coś się trafi... Ludzie bądzcie też człowiekami, bo jak tak dalej będzie to za kilka lat jak 1/10 spotów przetrwa będzie cud bo nas coraz więcej a miejsca coraz mniej. Sam osobiście powiem, że jeśli złodziej się trafi na moją fotopułapkę będzie błagał aby mógł zapłacić za straty, i nie nie będę musiał zapie****ać tam od razu - spotkamy się na pewno. Piona i z fartem :smokee:
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
ojojjo jakbym kosił wszystkie planty ktore napotykałem podczas buszowania po chaszczach to sam nie musiałbym sadzic
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
ojojjo jakbym kosił wszystkie planty ktore napotykałem podczas buszowania po chaszczach to sam nie musiałbym sadzic

Szkoda, że takich jak Ty jest tak niewiele.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
wiecie co? po tym ja zostałem okradziony już 2x, z czego w zeszłym roku dość dobitnie (ok. 20 roślin af, każda inna odmiana)
tydzień przed wyjazdem na wakacje jadę wykosić ok 10, a tam 3 zostały z czego jeden karzeł ak470.
teraz nie wiem, czy jeśli nie znalazłbym cudzych krzaków, nie pourywałbym po top coli z każdej ...
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Jak zawsze wszyscy Święci w internetach :pr:.
W rzeczywistości większośc z Was za***ałaby rośliny bez zastanawiania,może nie całe ale głowne topy na pewno :pr:.(choćby z ***anej ciekawości co konkurencja sadzi)
Ja osobiście nie opie****am spotów ale po drodze na swoje mijałem 3.Dwa sezony wstecz we wrześniu nie mogłem się oprzeć pokusie żeby nie ***nąc paru szczytów(początek września,tłuściutkie pały,a u mnie połowa flo).Dodam,że na moich było tak samo-też mi ***li kilka topów.
Natomiast w zeszłym sezonie,kiedy mnie o***ali z roślin w sierpniu :pl: dokonałem zemsty w zapalczywym gniewie i przeorałem 3 spoty jak buldożer.W ten oto sposób i ja i sasiedzi mamy spalone spoty.

sowiecka, "prawilna" mentalność, tfu

Rozumiem,że Ty jako dobry samarytanin byś jeszcze z domu to co wcześniej zebrałeś przyniósł :crazy:?
 
Ostatnia edycja:
F

fazogastor

Guest
Jedni święci, inni chojraki co to nie nakradli, czyli stare dobre internety.

Natomiast w zeszłym sezonie,kiedy mnie o***ali z roślin w sierpniu :pl: dokonałem zemsty w zapalczywym gniewie i przeorałem 3 spoty jak buldożer.W ten oto sposób i ja i sasiedzi mamy spalone spoty.

sowiecka, "prawilna" mentalność, tfu
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
jesteśmy tylko ludźmi i tak naprawdę sami nie wiemy co byśmy zrobili. gdybym zobaczył wielkie poleto 30 sezonówek po 2.5m każda z tłustymi top colami po 50g każdy chyba bym oszalał. i nie myślałbym czy robię dobrze czy źle.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Ciekawe jakby ktorys z was znalazl spota na 50/100+ tysiecy zl,czy tak byscie nie ruszyli nic :)


Pewnie znajdujac takiego na 10tys oczy by sie wam zaswiecily plnami :sunny:

obroncy wsi i miast sie znalezli he
 
Ostatnia edycja:

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Ciekawe jakby ktorys z was znalazl spota na 50/100+ tysiecy,czy tak byscie nie ruszyli nic :)


Pewnie znajdujac takiego na 10tys oczy by sie wam zaswiecily plnami :sunny:

obroncy wsi i miast sie znalezli he

dokładnie. pieniądze zmieniają ludzi. a widząc takie poleto widzisz właśnie pieniądze heh <coolpalacz>
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Jakie to smutne... Człowiek by sie spodziewał, że forum dla pasjonatów konopii, to ostatnie miejsce gdzie spotka złodziei krzaków, a tu się okazuje, że wszyscy są właśnie tu :) ch*j Wam w du*e.
 
F

fazogastor

Guest
Pustelnik - nie piszemy o 10 tys. krzaków, tylko małych outdoorach które ludzie sobie robią, dbają w pocie czoła.

Zrobić w Polsce outdoor na 10 tys. krzaków w dziesiejszych czasach? Powodzenia :D To jakieś 0,5 - 1 hektara powierzchni uprawy.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Pustelnik - nie piszemy o 10 tys. krzaków, tylko małych outdoorach które ludzie sobie robią, dbają w pocie czoła.

Zrobić w Polsce outdoor na 10 tys. krzaków w dziesiejszych czasach? Powodzenia :D To jakieś 0,5 - 1 hektara powierzchni uprawy.

mialem na mysli spota na 10 tys zlotych polskich a nie na 10tys czy 100tys roslin kolego,a taki spocik to jest maly oucik bardzo maly.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
to że takie plantacje rzadko się znajduję, nie znaczy że ich nie ma.
znałem kiedyś jednego sadownika. gdybyś zobaczył owoce z jego ogrodzonego sadu, heh ...
nie mieszka już od kilku lat. bardzo dobrze mu się żyje. w Szwajcarii :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół