nasiona marihuany

Okradanie spotów

Wyszukiwarka Forumowa:

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Taka moja tegoroczna dygresja do złodzieja który o***ał mi spota w tym tygodniu
Ty po***any debilu jak już musisz musisz o***ać spota bo sam nie potrafisz nic posadzić
to przynajmniej zostaw to co cię nie interesuje a nie wyrywasz z korzeniami i wpie****asz do wody
bo ktoś inny potrafi ten materiał dalej wykorzystać.
Ale będziesz tam pewnie sadził w okolicy więc się poświęcę i znajdę tego spota i zobaczysz jak to jest
wchodząc na spota a tam pusto ząb za ząb ku**a
ot tyle i mi ulżyło
 
Ostatnia edycja:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Z roku na rok coraz gorzej... aż strach pomyśleć co będzie za 5 lat.
 

LolaBoa

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2015
Postów
131
Buchów
1
Z roku na rok coraz gorzej... aż strach pomyśleć co będzie za 5 lat.

Jak drony stanieją to gimnazjaliści będą je dostawać na urodziny, a następnie używać ich do szukania spotów :(

Nie zdziwiłabym się gdyby za kilka lat co czwarty spot był okradziony.

Abstrachując od tematu, też Was denerwują te drony? Każdy idiota może sobie takiego kupić i wlecieć komuś do ogródka i popatrzeć co w nim ma, szczególnie gdzie nasze społeczeństwo jest takie wścibskie. Ale to dopiero początek końca prywatności. Porobią jakieś kompromitujące zdjęcia, a później będą szantażować.


PS. Kieruję najszczersze wyrazy współczucia Autorowi tematu.
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Jak drony stanieją to gimnazjaliści będą je dostawać na urodziny, a następnie używać ich do szukania spotów :(

Nie zdziwiłabym się gdyby za kilka lat co czwarty spot był okradziony.

Abstrachując od tematu, też Was denerwują te drony? Każdy idiota może sobie takiego kupić i wlecieć komuś do ogródka i popatrzeć co w nim ma, szczególnie gdzie nasze społeczeństwo jest takie wścibskie. Ale to dopiero początek końca prywatności. Porobią jakieś kompromitujące zdjęcia, a później będą szantażować.

Kupujesz wiatrówkę i zestrzeliwujesz takiego drona jeśli wleci na twój teren
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
A jak pójdę pielić grządki to mam iść z wiatrówką? Nie da się wszędzie poruszać z wiatrówką.

Jak pielisz grządki, to Ci raczej kompromitujących zdjęć nie zrobi. NO chyba że Ci plecy pękną :D
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Jak drony stanieją to gimnazjaliści będą je dostawać na urodziny, a następnie używać ich do szukania spotów :(

Nie zdziwiłabym się gdyby za kilka lat co czwarty spot był okradziony.

Abstrachując od tematu, też Was denerwują te drony? Każdy idiota może sobie takiego kupić i wlecieć komuś do ogródka i popatrzeć co w nim ma, szczególnie gdzie nasze społeczeństwo jest takie wścibskie. Ale to dopiero początek końca prywatności. Porobią jakieś kompromitujące zdjęcia, a później będą szantażować.

Jak obawiasz się dronów to upleć siatkę z żyłki wędkarskej i rozwieś nad ogrodem. Siatka z cienkiej żyłki będzie niewidoczna dla gimba/drona, podlatując wpląta się w nią i... masz swojego drona! <lol>

Btw. Jak przeglądam fotorelacje outdoor growerów z forum, to jestem przerażony skalą złodziejstwa w tym kraju :pl: . Za parę lat to już chyba zostanie nam tylko uprawiać Marię skitraną w naszych meblościankach, namiotach itp. pod sztucznym słonkiem...
 

PolandHope

Member
Rejestracja
Lut 15, 2015
Postów
10
Buchów
0
Większość używa tych samych metod do szukania spota - geoportal itp. Stąd rosnąca liczba kradziezy. W tym roku się przeprowadziłem. Potrzebowałem nowych spotów. ...znalazłem cztery cudze. Straciłem jedno miejsce, kilka automatow testowo. Obstawiam na ten sam algorytm poszukiwan spota. Tak jeszcze dodam, reflekcja która mnie naszła podczas przegladania fotorelacji kolegi(niestety nie pamietam nicku). Tego, który stracił krzaki i znalazl kamerke na kogos spocie nie daleko. Skąd wiadomo, że niszczysz prace zlodzieja,a nie kogos przypadkowego? Dla mnie błędne koło bez dowodów, ze karamy odpowiednia osobe.
 
R

Rivi

Guest
U mnie ani jednej rośliny nie za***ał nikt. Szukajcie lepszych, trudniej dostępnych miejscówek. Ja miałem 4 spoty i spoko było. Podstawa to trudno dostępne miejsce, gdzie sam nigdy byś nie wlazł. Pozdro!
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Mi też podpie****ili. Szmaty co sami nie potrafią nic zrobić.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Mi się w tym sezonie (jak i zresztą w poprzednich) udało. Ze spotów nie zginęła ani jedna gałązka, 0 przypału, wszystko się suszy lub już wyscho. Ale i tak na przyszły sezon planuję lepiej zamaskować spoty przed chciwymi oczami złodziejów.
 
C

Chewbacca

Guest
Mi się w tym sezonie (jak i zresztą w poprzednich) udało. Ze spotów nie zginęła ani jedna gałązka, 0 przypału, wszystko się suszy lub już wyscho. Ale i tak na przyszły sezon planuję lepiej zamaskować spoty przed chciwymi oczami złodziejów.
Wszystko co napisałem na tym forum jest fikcją literacką. Wydarzenia i osoby są zmyślone a fotografie to fotomontaż ...

Heh, jak widzę Twój podpis to mam wątpliwości czy piszesz prawdę:p

Co do złodziei to powiem tak: chu**we miejsce=strata plantów. Trzeba szukać takich miejsc gdzie nawet sarna odpuści sobie przedzieranie się przez krzaki. Nie ma co winić złodziei, bo jestem pewien że 90% z nas znajdując cudzy spot opie****iłaby go bez zawahania. Dzisiejszy świat opiera się na kasie. Nie oszukujmy się, trawa jest w cenie i jest towarem deficytowym i śmiać mi się chce jak ktoś pisze że by nie okradł spota, bo wiem że by okradł bez namysłu. Może jakiś uczciwy hipster czy rastaman by nie okradł ale większość bez namysłu by ścięła wszystko. Dobra, ciężko dostępna miejscówa to 90% udanego outa, nie nawozy, nie inne pierdoły tylko dobre odludne miejsce. Także trzeba poświęcić sporo roboczogodzin na poszukiwania spota i przemyśleć wszystkie za i przeciw 100 razy. Tylko wtedy jest szansa zebrać plon z outa.
Kradzież plantów to tak na prawdę nie jest kradzież, bo nie można tej kradzieży zgłosić na policję.
 
Ostatnia edycja:

pawlik2000

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2005
Postów
56
Buchów
0
Elo witam wszystkich dawno mnie nie było...mi za***ali 1o roslinek na outdorze całe szczeście że uprawę miałem na dwa spoty podzieloną ,i kurde niewiem kto mi za***ał może motolotniarze bo latali nad spotem ,koledze za***ali cały spot jeden dzień przed scinką ale to napewno nie dobrzy koledzy ,także nikomu sie nie chwalic i tyle w temacie SPOT TO SKARB i tylko bardzo zaufane osoby moga wiedzieć jak ja to mówię BHP to podstawa:spalony: a co do tego, Co bym zrobił jak bym kogoś krzaczki zobaczył to jedna gałązke bym se wzioł za znależne :bounce: ale napewno bym nie za***ał...mam swój honor...
 

kowalik

Member
Rejestracja
Lis 14, 2015
Postów
24
Buchów
0
MI JESZCZE NIE ZA***ALI ALE JESTEM GOTOWY NA NICH PATENT MAM FOTOPUŁAPKE MACZETE I SZYBKIEGO sx 250
 
F

fazogastor

Guest
Kradzież plantów to tak na prawdę nie jest kradzież, bo nie można tej kradzieży zgłosić na policję.

Sorry ale: ku**a mać, to jest pie****one sowieckie myślenie, ruskie, gówniane, cwaniackie myślenie.

Kradzież to kradzież - jumasz coś nie swojego i powodujesz krzywdę, żadne prawo tu nie jest potrzebne, żeby to było kradzieżą.
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
MI JESZCZE NIE ZA***ALI ALE JESTEM GOTOWY NA NICH PATENT MAM FOTOPUŁAPKE MACZETE I SZYBKIEGO sx 250[/QUOHe he,ja mam podobny zestaw,łącznie z polnym konikiem...250 2t,za to szacun agresywne bydle...Jednak ja gustuje w 4t.Nikt nie ucieknie,ni chu chu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół