nasiona marihuany

Okradanie spotów

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Odyn hehe swój chłop, popie****a z wykrywaczem metalu po śląskich plażach i kapieliskach i znaduje różne złotka.
Fajnie sie go słucha bo lubie takie swojskie klimaty bez ściemy i z dobrym humorem
a co do znaleziska to jakas popierdółka a nie uprawa, widac ze gimbaza szalała po trzcinach bo takie kolorowe pojemniki to chyba od mamy z domu zajumali
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Złodziejom upie****ić ręce u samej dupy.
Tfu, ***ana plaga.
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
No niestety wielu ludzi idzie na łatwiznę i nie sadzą swoich krzaków tylko bezczelnie jeżdżą i szukają czyichś.
I dla mnie te wszystkie spoty o których ludzie informują że ktoś komuś o***ał to większość z nich została o***ana nie z przypadku tylko jeżdżą i szukają.
Wystarczy spojrzeć na wzrost popularności tego typu portali i ogólnie tematu trawy w ostatnich latach.
Niemal każdy jest w temacie i wie że sadzą normalnie w polsce OUTy

Do tego trzeba pamiętać o grzybiarzach pokolenie nowych grzybiarzy nam wyrosło którzy już są dosyć kumaci i potrafią odróżnić chwasta od
trawki a wielu mniej lub bardziej doświadczonych ludzi sadzi w okolicach lasów.
Pamiętam swojego wujaszka z 15 lat temu jak byłem jeszcze młody h*j. Typo menel uliczny całe życie chleje ale 2x przywiózł z grzybów całego poloneza trawy. i się jeszcze pytał za 1x co to jest bo znalazł i wydawało mu się ze to trawa ale nie był pewien ale i tak scią i przywiózł.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Spot ma być łatwo dostępny ale ma to być miejsce nie uczęszczane przez młodzież. Ja mam w ch*j takich miejsc. Ale koło mnie raczej mało kto sieje. Nigdy w lesie nie trafiłem na żadnego spota a las bie jest duży.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół