nasiona marihuany

Zostawić czy wyrzucić? Szybkie pytanie - szybka odpowiedz!

Wyszukiwarka Forumowa:

Travis Bickle

Audaces fortuna iuvat.
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
89
Buchów
0
Siemanko.

Mam problem, 13 pazdziernika Auto Jack od ParadiseSeed puścił kiełek, poszedł do ziemi. Po trzech dniach wyszedł, podrósł trochę i się zatrzymał. Pomogłem zrzucić skorupkę i została błonka, którą dzisiaj zerwałem. Wrzucam fotki dla oceny czy warto trzymać tą siewkę czy wyrzucić. Jeśli ma się ociągać i tak dalej to wolę ją odrzucić i kiełkować af White Widow. Gdybym miał 20 pomidorków to mógłby być nawet kaleką, ale z racji, że tylko dwa to wg. mnie szkoda czasu. Poproszę o poradę jak najszybciej bo jeśli zostanie odrzucone to jeszcze dzisiaj do wody pójdzie Widow.

Pozdrawiam i z góry dzięki ;)




 

malychodowca

Well-known member
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
137
Buchów
2
Siema ! trzy dni to mało ja bym jeszcze zostawił z tydzień i obserwował ale moim zdaniem to masz tam zrobione bardzo bagno. Nie za dużo ją podlewasz ?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
OnlyBongo* Mam dla Ciebie taką radę od serca, bądź cierpliwy(to jedna z najbardziej wartościowych cech growera) bo jak Ty po trzech dniach masz takie zmartwienia to po trzydziestu dniach uprawy zostaniesz murzynem skośnookim.
 

Travis Bickle

Audaces fortuna iuvat.
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
89
Buchów
0
Wydaje mi się, że nie za dużo. Zdjęcia zrobiłem kilka minut po podlaniu, dałem przeschnąć tej ''błonce'' przed zerwaniem jej. Podlewam spryskiwaczem, daje przeschnąć ziemi, wsadzam palucha i jak czuję, że sucho to leje.

Tak, to racja. Co do tego jestem strasznie niecierpliwy, masz rację to wartościowa cecha. Dobrze, że box nie jest w zasięgu ręki bo pewnie zaglądałbym co godzinę, a nadgorliwość gorsza od faszyzmu! :D

Dziękuje za odpowiedzi. Dam jej kilka dni, może tydzień, a może jeszcze dziś lub jutro fotoleracja w dziale mikro.

Pozdrawiam :)
 

Czibo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2015
Postów
69
Buchów
0
nie musisz na razie trzymać jej w boxie, ja zwykle wystawiam na parapet kiełki, a dopiero gdy widzę, że wszystkie będą się prawidłowo rozwijać (2-3 dzień, po wyjściu z gleby) to ładuje to boxa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół