nasiona marihuany

Kartka ch*j wie jaka o.O

Wyszukiwarka Forumowa:

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Ostatnio matula mojego ziomka złożyła skargę na mnie i ziomka (tak swojego własnego syna) po paru dniach wbiła policja do szkoły i zostałem zaproszony przez panią wicedyrektor do sekretariatu wchodzę a tu siedzi 2 gości w cywilu.....Mówili że dostaję ostrzeżenie i że teraz będą mnie obserwować (pie****enie o szopenie)....
Powiedzieli mi że zakładają mi żółtą (czy niebieską albo ciul wie jaką kartę) oznajmili to też moim rodzicom karta ta jest na rok....Według mnie to blef z tego co wiem to te kartki są dla osób doznających przemocy albo praktykujących przemoc w rodzinie.....
Więc pytanie czy taka karta w ogóle istnieje ? Jak tak to jak to działa ? Zaznaczam że prawa NIE złamałem...
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
za co ta kartke dostales? czytajac to wciaz nie wiem o co chodzi ...
 

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Sam nie wiem za co ją niby dostałem....Ziomka ojciec poszedł na psy i złożył na mnie (i syna czyt.ziomka) skargę oni wbili mi do szkoły i powiedzieli że dostałem ostrzeżenie i żółtą kartę na rok.....ch*j wie za co :v

---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

Oczywiście robili kazanie jakie to złe nie jest i jakie spustoszenie zrobi w moim organizmie do niczego się nie przyznawałem powiedziałem że nie palę i że nie boję się testów (no i głupa paliłem nie)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Forum jest od 18 lat, gdybyś był pełnoletni to nie mieszaliby w to rodziców.
 

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Tak się składa że skończyłem 14-ego 18 lat C:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
23
Sam nie wiem za co ją niby dostałem....Ziomka ojciec poszedł na psy i złożył na mnie (i syna czyt.ziomka) skargę oni wbili mi do szkoły i powiedzieli że dostałem ostrzeżenie i żółtą kartę na rok.....ch*j wie za co :v


jaką skargę o co chodzi? podpie****ił Cię, że paliłeś z jego synem czy jak? już nie wspomnę, że raz piszesz, że matka a zaraz, że ojciec podpie****ił.. ale to nie istotne.

poza tym Sandał dobrze gada.
 

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Nie znam szczegółów ale coś że używamy środków odurzających nie mają żadnych dowodów ani nic takiego :) A w mojej rozmowie z nimi pie****ili takie głupoty że szkoda gadać ale nie ważne....Chcę się dowiedzieć tylko czy taka kartka istnieje w ogóle....
 

Iraq

Active member
Rejestracja
Maj 1, 2015
Postów
40
Buchów
0
Odpowie mi ktoś na treść pytania czy będziecie mnie szykanować teraz ?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Powiem tak pie**ol tę kartkę bo czy istniej czy nie hu*a ci zrobią bo nie złapali cie na gorącym...a w chwili popełnienia wykroczenia byłeś nieletni...


I tu pojawia sie druga strona medalu czyli regulamin 18 lat i konto-admini czyńcie swoją powinność...
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Masz 15 lat ku**a i srasz żarem.
"W szkole..." gdzie?? to Ty do szkoły uczęszczasz i na forum dla dorosłych masz konto?
Zakładam Ci różową karte, bedziesz gwałcony.





Sorry ale z takimi pytaniami wypie****ać powinieneś do grona znajmomych na swoim facebooku zawszonym. Nieletni są tu mile niewidziani.


Tak się składa że skończyłem 14-ego 18 lat C:

Ale fizycznie zatrzymałeś się gdzieś pomiędzy 2012-2013
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
2 żółte i będzie czerwona.
W następnym meczu raczej na murawę nie wyjdziesz hehe..

Jak Cię obserwują to trzeba się wynieść z kraju. Ja bym do holki na paprykę pojechał. Robota nie jeat ciężka.

Pod Den Hag jest taki słynny hotel pracowniczy pełen podobnych przypadków. Co za rzeczy się tam dzieją o jezusku. 2 razy tam wpadłem na fazie do znajomego znajomego i do dziś mam koszmary
 
U

Usunięty 58869

Guest
z tymi żółtymi kartkami musisz uważać, kiedy panowie policjanci Ciebie odwiedzą, to wsuną Ci tą kartkę czyli papierek lakmusowy w kolorze żółtym do buzi na język - test narkotykowy, kiedy wyjdzie czerwona karta (plus pozytywny odczyń THC) "schodzisz z boiska" czyli do ciupy albo leczenie ;) ... wiem ponieważ za granicą robią takie wyrywkowe testy kierowcom na drodze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół