nasiona marihuany

Czy to mogą być łysiczki? Nie za dużo tego?

Wyszukiwarka Forumowa:

Ranpli

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
74
Buchów
0
Witam po raz kolejny, tym razem moje grzybki bardziej przypominają łysiczkę ale grupy w jakich występują znowu nie bardzo mnie przekonują ://
Proszę o ocenienie tych grzybków, znalazłem je za wałem w pobliżu rzeczki i krowiego pastwiska, kilka grupek w każdej z 30-50 takich kapelusików ciasno rosnących, są to chyba młode grzybki.

Miejsce wygląda tak:

normal_miejsce.jpg


Na grzybki przypadkiem wdrepnąłem:

normal_wdrepnalem.jpg


Kilka zdjęć:

normal_1~0.jpg

normal_2~0.jpg

normal_3~0.jpg

normal_4~0.jpg

normal_5~0.jpg

normal_6~0.jpg

normal_7~0.jpg

normal_8~0.jpg

normal_9~0.jpg

normal_10~0.jpg


A takie grzyby rosły w pobliżu:

normal_cos_obok1.jpg


normal_cos_obok2.jpg


To będzie coś z tego?
 

Ranpli

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
74
Buchów
0
:( czyli kolejna łąke szlak trafil.. trzeba szukac dalej
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
kolego @Ranpli widzę, że nie odpuszczasz...
ale wygogluj sobie łysiczki, wydrukuj i nie zadawaj zbednych pytań
no chyba, że chodzi o posty

jak zobaczysz łysiczki od razu poznasz, same się śmieją do Ciebie :D
 
M

makaro

Guest
dzisiaj w nocy mi sie sniły ze znalazłem ich sporo dlatego przejde sie zobaczyc w tamto miejsce ze snu :)
 
R

Rivi

Guest
Nigdy nie rosną w takich skupiskach. Szukaj dalej :) znajdziesz kilka, to znajdziesz więcej pamiętaj. Powodzenia
 
F

fan

Guest
jedzcie za oboz Brzezinka w Oswiecimiu
zaraz za obozem na lakach masa halunow i w h*j grzybiarzy przed szkola zbiera,fajnie to wyglada i klimat na grzybach w obozie z niemieckimi turystami nie do opisania..
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Ja też byłem chwilkę się przejść i patrze rosną jakieś grzybki jakieś 20-30 obok siebie 2 takie grupki znalazłem pomyślałem to grzyby?
Czy się mylę?
Jedne mają mniejsze ,drugie większe te kapelusze

 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
jedzcie za oboz Brzezinka w Oswiecimiu
zaraz za obozem na lakach masa halunow i w h*j grzybiarzy przed szkola zbiera,fajnie to wyglada i klimat na grzybach w obozie z niemieckimi turystami nie do opisania..

Niemcy stosowali tam konkretne nawozenie!:sunny: Nawet po 70-ciu latach sa plony. Ach, ta Niemiecka Technologia!:freak:

Ja zauwazylem, ze lysiczki maja szczegolny ogonek,tzn. mocny ale dlugi i cienki. Po sposobie wyrywania grzybka mozna je rozroznic.
 
M

makaro

Guest
Ja też byłem chwilkę się przejść i patrze rosną jakieś grzybki jakieś 20-30 obok siebie 2 takie grupki znalazłem pomyślałem to grzyby?
Czy się mylę?
Jedne mają mniejsze ,drugie większe te kapelusze

To nie to.
Jak tam znalazł ktos z was cos? bo ja dalej nic, chociaz od kilku dni cały czas pada deszcz.
 

Inwigiluje#

Podaj haslo !
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
184
Buchów
0
Ja tez kiedys cos szukalem to znajdowalem podobne , wszystkie przypominaly lysiczki , wiec po***alem szukanie bo nie chcialo mi sie wstawiac co chwile jakiegos zdj , a odroznic tego nie potrafie nw czego , na grzyby chodze itp ale tych lysiczek to nie odroznie od tych trujacych
 
M

makaro

Guest
juz mnie k***ica bierze z tymi łysiczkami... nie wiem który dzien z kolei ich szukam i nic nie znajduje, do tego jeszcze na dzisiejszych poszukiwaniach kleszcz sie we mnie wgryzł.
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Są...przedwczoraj znalezione...Nie są trudne do znalezienia-o ile w ogóle jakiekolwiek są na Waszych terenach, ja właśnie idę po fajki do sklepu, skręcam bata i ide z latarką na grzybki-dobrze je widac w nocy nawet-są białe-jasne, zawsze z ciemną oprawką na dole czapki, znajdziesz 1 ogarniesz drugiego ;)





P.S. nie ma co się bać jazdy, trzymać się dawek zalecanych i jest ok, polecam gorąco.

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

Dzięki za bucha @chewbacca, skoro już tu pisze, a dział jest odpowiedni, to za ile mogę sobie zapodać grzybeczki skoro jadłem je wczoraj pierwszy raz, chciałbym spróbowac za jakieś 3/4 miesiące, czy to jest ok czy za wcześnie ? Dzięki i pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół