nasiona marihuany

Czy to mogą być łysiczki? Nie za dużo tego?

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Dobrze, ze napisałeś 3/4 miesiące a nie Kilka dni :crazy:

Tak to jest odpowiedni odpoczynek na regeneracje.
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Tak na zdrowy rozsądek pomyślałem, wliczając w to znajomosc siebie (zapewne każdy inaczej ma), zioło pale codzień (tylko po robocie), ale to nie jest "ta" jazda przeca :] zresztą do czasu...Panowie, dziś nas wy***ali do Zakopanego/Czarny Dunajec okolice, napaliłem się jak dzika świnia, że wróce z siatą grzybów, a tu taki wielki ch*j znalazłem całą JEDNĄ sztuke na 3 różnych polach, choć tereny spokojne-raczej bez grzybiarzy, wiadomo nie miałem jak przeorać dokładnie terenów bo w koncu w robocie byłem, ale czy to już definitywny koniec grzybków czy po prostu jest za zimno (-2 rano każdy jeden grzyb zamarzniety był), ale zaczną rosnąć jeszcze? Czytałem, że sezon do końca listopada, kiedy jest największy wysyp tego? Chciałbym trochu uzbierac-bo nie bd miał juz kiedy, ususzyc i oszamac z jedną osobą za te 3/4miechy. pozdrawiam
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
zbierałem zazwyczaj w październiku i listopadzie nawet podczas przymrozków
także jeżeli będziesz miał dobra miejscowe to powinny być
W kocu pogoda odpowiednia.. U mnie przynajmniej:)
 
Ostatnia edycja:

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Gdzie indziej łaziłem i nic, a na tej pierwszej wczoraj 4 znalazłem-jest to już coś bo przynajmniej wiem, że są po przymrozkach i nie giną tak łatwo, choć martwi mnei fakt, że nie bedzie padało przez najblizszy tydzien, ale co sie odwlecze to nie uciecze! Jeszcze tu wróce z siatą pełną grzybów :smokee: Pozdroo
 
R

rolnikdolpasz

Guest
To nie to.
Jak tam znalazł ktos z was cos? bo ja dalej nic, chociaz od kilku dni cały czas pada deszcz.

To strzępniak pospolity.Po spożyciu kilkudziesieciu R będzie musiała być wezwana,albo Cie ktos na odzdział R autem zawiezie,bo z zatruciem bez kroplówki sam sobie nie poradzisz.:oops:

---------- Post Zaktualizowany 04:10 ---------- Data pierwszego postu 04:08 ----------

Ja też byłem chwilkę się przejść i patrze rosną jakieś grzybki jakieś 20-30 obok siebie 2 takie grupki znalazłem pomyślałem to grzyby?
Czy się mylę?
Jedne mają mniejsze ,drugie większe te kapelusze


Strzępniak pospolity.Zatrucie murowane:(!!!NIE JEDZ TEGO

---------- Post Zaktualizowany 04:12 ---------- Data pierwszego postu 04:10 ----------

Są...przedwczoraj znalezione...Nie są trudne do znalezienia-o ile w ogóle jakiekolwiek są na Waszych terenach, ja właśnie idę po fajki do sklepu, skręcam bata i ide z latarką na grzybki-dobrze je widac w nocy nawet-są białe-jasne, zawsze z ciemną oprawką na dole czapki, znajdziesz 1 ogarniesz drugiego ;)





P.S. nie ma co się bać jazdy, trzymać się dawek zalecanych i jest ok, polecam gorąco.

---------- Post Zaktualizowany 21:01 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

Dzięki za bucha @chewbacca, skoro już tu pisze, a dział jest odpowiedni, to za ile mogę sobie zapodać grzybeczki skoro jadłem je wczoraj pierwszy raz, chciałbym spróbowac za jakieś 3/4 miesiące, czy to jest ok czy za wcześnie ? Dzięki i pozdrawiam

Ojj te z białymi kapeluszami TO JEST TO:bounce: są naprawde bardzo mocne i są po nich konkretne loty,oraz trójwymiarowe wizje:lol:>Szczególnie w pełnie ksieżyca.
Te brązowe są słabsze.
Nie robić z nich wywary tylko spozyć na świeżo,no i ważne żeby mieć do tego co wypić:jocolor: i zajarać.:bounce:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
To strzępniak pospolity.Po spożyciu kilkudziesieciu R będzie musiała być wezwana,albo Cie ktos na odzdział R autem zawiezie,bo z zatruciem bez kroplówki sam sobie nie poradzisz.:oops:

---------- Post Zaktualizowany 04:10 ---------- Data pierwszego postu 04:08 ----------



Strzępniak pospolity.Zatrucie murowane:(!!!NIE JEDZ TEGO

---------- Post Zaktualizowany 04:12 ---------- Data pierwszego postu 04:10 ----------



Ojj te z białymi kapeluszami TO JEST TO:bounce: są naprawde bardzo mocne i są po nich konkretne loty,oraz trójwymiarowe wizje:lol:>Szczególnie w pełnie ksieżyca.
Te brązowe są słabsze.
Nie robić z nich wywary tylko spozyć na świeżo,no i ważne żeby mieć do tego co wypić:jocolor: i zajarać.:bounce:

Ty rolnik nie wiem kto ci ta odznake przyznal ale dobrze zrobil.
Dlaczego ciemniejsze sa slabsze, skad masz taka wiedze?
I dlaczego piszesz zeby nie pic wywaru? I jesc tylko swieze to co suszone sa zle?
 

1

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2013
Postów
652
Buchów
0
Wszystko ok, ale jakbym wrzucił alko do tej fazy to :ncool::shock::cat::zombi::cisza:--- :D Zapalic Z UMIAREM jak najbardziej ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół