nasiona marihuany

Coco z IKEA - Wasza opinia ?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cabino

Guest
W IKEA dostępne jest coco (coś około 10zł z kostke) jak na poniższych fotkach, w sumie 15L coco z tych kostek wychodzi?
Jakie są wasze opinie na temat tego coco w porównaniu z innym typu canna, plagron itd?

Jest to jedyne coco z jakim miałem do tej pory do czynienia więc nie mam porównania a i tak używałem go jedynie do ukorzeniania klonów w połączeniu z perlitem oraz jako dodatek do canna tera profesional do lepszego napowietrzenia gleby i tutaj spradza sie bardzo dobrze w ob przypadkach.





Zamierzam jakieś jedno z kolejnych gro na wiosne poleciec na samym coco z perlitem/wermikulitem i chciałbym wiedziec czy z ikeowskim nie ma problemów, czy trzeba je koniecznie porządnie przepłukac. Czy konieczne są do niego specyfiki typu canna buffer agenty ?
 
C

cabino

Guest
no właśnie nie, ale jest napisane co widać na pierwszej fotce ze zawiera składniki odzywcze na pierwsze 3-6 tygodni rozwoju roslin i nic specjalnego poza tym.

Generalnie jak zmieszłem to coco z glebą canna terra pro, bez regulowania ph utrzymuje sie na poziomie 6.2-6.5. ta mieszanka to coco z perlitem około 40% reszta mieszanki to ziemia, w innej donicy 20% ale ph wszedzie podobne.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Zaletą kokosu jest to że jest to jałowe podłoże. Ty ustawiasz wszystkie parametry więc darował bym sobie ten kokos. Cholera wie co oni tam wpakowali.
 

skandal

Active member
Rejestracja
Paź 31, 2012
Postów
42
Buchów
0
Na samym poczatku przygody z koko, mialem wlasnie ten z ikei. Kupiony w uk ale to dokladnie to samo. Sprawowal soe bardzo dobrze , zadnych problemow aczkolwiek cenowo wychodzilo tyle co canna coco dlatego po 2 uprawach zrezygnowalem.
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Ja polecam. Bylem bardzo zadowolony. Lepszy niz taki z leroy czy casto. Nie trzeba płukać tylko od razu namaczasz i do donicy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół