nasiona marihuany

Robimy kapsułki żelowe z RSO.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Witajcie serdecznie.Chciałbym podzielić się z Wami takim dosyć ciekawym tematem który znalazłem szperając po internecie.Z prywatnych powodów które nie są tu istotne szukałem info jak zrobić kapsułki z RSO.
Trafiłem na ten temat i uznałem,że opłaca się podzielić nim z szerszą publicznością ponieważ nie jest to coś skomplikowanego i takiego tematu u nas jeszcze nie było więc pomyślałem sobie,że spróbuje.
Jako,że mój angielski jest taki a nie inny tłumaczeniem zajęła się nasza forumowa koleżanka/redaktorka Weedheavenstuff-za co serdecznie dziękuje,a ja zająłem się sprawdzeniem trudności tego zadania.
Temat może być mało przejrzyście napisany i chaotycznie poskładany ale niestety to musicie mi wybaczyć-bo po prostu nie mam takich uzdolnień.
Myślę,że każdy kto będzie szukał jakichkolwiek informacji w tym temacie doceni i ten temat.A jak nie to cóż-już jest i tyle.
Dla tych co znają angielski oraz aby nie posądzano mnie o kradzież czyjejś własności intelektualnej podaje stronę z oryginałem
http://gro4me.com/marijuana-plant-seeds/cannabis-oils/dosing/
A dla pozostałych którzy musieli się uczyć rosyjskiego tak jak ja i zastanawiać się nad tym co wyrabiają tłumacze internetowe pozostawiam poniższy tekst.
Dawkowanie

Ważne instrukcje dawkowania i informacja o kuracji


Stoney Girl Gardens prowadzi branżę badania i rozwoju odmian, prawidłowych dawek oleju konopnego, kuracji i zastosowań. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem, proszę poradź się informacji poniżej dla najbardziej efektywnej metody kuracji.

Kuracja doustna podzielona jest na dwa obszary – utrzymanie i pełne zgłębienie.

Doza utrzymania jest zwykle nie większa niż 1/20 grama (100mg) oleju konopnego dziennie. Jest to uważane za małą dawkę i ma lekki lub brak efektu psychoaktywnego. Dawka 1/20 będzie efektywnie kontrolować napady padaczkowe, stwardnienie rozsiane, toczeń, Alzheimera, Parkinsona, autyzm, chroniczny ból, migreny, nudności, skurcze i wiele innych przypadłości. Niskie dawki również były efektywne w leczeniu raka piersi. Byliśmy w stanie kontrolować napady padaczkowe u małych dzieci tylko z 1/60 grama, aczkolwiek zalecamy dawkę 1/20 dla większości dzieci. Ta mała doza ma mały lub nie ma w ogóle efektu psychoaktywnego.

Kuracja pełnego zgłębienia jest zalecana dla tych, z poziomem 4 lub agresywnymi nowotworami i guzami. Kuracja pełnego zgłębienia wymaga większych dawek, do 1 grama dziennie w okresie od 60 do 90 dni.

Olej zaczyna działać natychmiastowo. Zobaczysz efekty w dniach i tygodniach, nie tygodniach i miesiącach. My zobaczyliśmy efekty niszczenia guzów dosłownie w godzinach.

Jest warto zapamiętać, że powinieneś stosować kurację oleju tak blisko guza lub przypadłości jak to możliwe. Jeżeli guz jest guzem powierzchniowym powinieneś zastosować olej bezpośrednio na skórę. Jeżeli masz do czynienia z rakiem lub czerniakiem, wtedy powinieneś stosować to bezpośrednio na zaatakowany chorobą obszar.

Rak, czerniak, ukąszenie pająka, ból powierzchniowy, guz powierzchniowy: Stosuj olej bezpośrednio na zaatakowany obszar

Wewnętrzny guz, nowotwór, białaczka, zaburzenia jedzenia, snu: Stosuj doustnie

Rak wątroby, rak okrężnicy, rak pochwy i guzy: czopek

Stosowanie miejscowe: Dla stosowania miejscowego olej może być użyty taki, jaki jest lub zmieszany z mleczkami i olejami. Zmieszaj 1 gram na 16 uncji mleczka lub oleju.

Gotowanie: Gdy gotujesz dodaj odmierzoną dawkę do twojego istniejącego przepisu. Jest to łatwe do odmierzenia dla przewidywalnego i konsekwentnego dawkowania. 10 dawek na gram. 1 gram dla 10 przewidywanych porcji.

Eliksiry: Olej może być dodany do roztworu alkoholowego by zostać użyty jako nalewka. Gliceryna i dobre oleje takie jak olej z pestek winogron mogą być użyte do rozcieńczenia oleju ekstraktowego całej rośliny dla podania doustnego. Smaki mogą być dodane.

Przygotowywanie oleju konopnego (rozcieńczanie dla dozowania)

Postępuj według tabelki stosunkowej poniżej. Jest najlepiej zacząć od małej dawki i postępować do większej dawki. By zrobić 20:1 dodasz 20 części oleju kokosowego do jednej części oleju konopnego. Zauważ, że jednostki/gram pokazuje liczbę dawek na gram ekstrakcji konopnej. Stosunek 20/1 stworzy 21 dawek.

Polecana tabela dozowania:



Ratio Flax:Cannabis Dosage/GramML/MG Units/GramDoses/Gram
120:1 6.25 121
60:01 12 . 61
40:01 25 41
20:01 50 21
10:01 100 11
5:01 200 6
1:01 500 2
0:00 1000

Zalecenia dla początkujących

Ten olej jest wysoko skoncentrowany i może wymagać rozcieńczenia by pozwolić ci zbudować tolerancję i zostać przywykłym do efektów. Jeżeli nigdy nie używałeś produktów konopnych powinieneś przestrzegać następujących zaleceń. Dotkliwe przedawkowanie może wystąpić, jeżeli skonsumowano za dużo oleju. Przedawkowanie nie jest szkodliwe, natomiast bardzo nieprzyjemne z uczuciem takim jak w chorobie morskiej, które zniknie po kilku godzinach. By tego uniknąć przestrzegaj poniżej zalecanych rozcieńczeń.

Znalezienie twojego poziomu tolerancji

Każda jednostka jest inna i ma inny poziom tolerancji. Poziom tolerancji to ilość oleju, którą możesz znieść komfortowo. Twoja tolerancja będzie wzrastać jak będziesz używać oleju. Innymi słowy, będziesz w stanie brać więcej oleju bez odczuwania efektów po kilku dniach lub tygodniach.

By znaleźć swój poziom tolerancji weź jedną kapsułkę z dozą 20:1 i czekaj dwie godziny. Jeżeli nic nie czujesz śmiało weź kolejną kapsułkę, znowu czekaj dwie godziny. Powtarzaj ten proces aż zaczniesz czuć efekty, wtedy przestań. Policz liczbę kapsułek, jakie wziąłeś tego dnia. To pomoże Ci w znalezieniu prawidłowej maksymalnej dozy, od której powinieneś zacząć. Jeżeli bierzesz więcej niż dwie na dzień wtedy możesz zwiększyć twój roztwór do 10:1 lub 1/10 gram w kapsułce.

Niektórzy ludzie mogą wziąć 1 kapsułkę dziennie, inni mogą tak dużo jak 12.

1ML = 1CC = 1 gram BEZ KONWERSJI!

5ml lub 5 gramowa strzykawka


Użyj 1/20 grama startowego oleju konopnego, albowiem mierzenie małej ilości oleju konopnego jest trudne, polecamy mieszanie oleju kokosowego z olejem konopnym w proporcji 20 do 1. To pozwoli ci zmierzyć jeden gram miksu oleju kokosowego/konopnego do żelowej kapsułki dla łatwego podawania. Podwójna „00” kapsułka trzyma w przybliżeniu gram miksu.


Zacznij od nabycia organicznego oleju kokosowego rafinowanego, wytłaczanego mechanicznie.. Znajdziesz go w sekcji ze zdrową żywnością w twoim lokalnym markecie. Olej kokosowy asystuje olejowi konopnemu w metabolizmie w twoim ciele i asystuje w szybszym wystąpieniu ulgi.
Olej kokosowy.




Używając strzykawki odmierz 20 ml lub gramów oleju kokosowego do pojemnika. Strzykawka 10 ml sprawuje się świetnie, napełniając ją dwukrotnie olejem kokosowym. Dodaj JEDEN gram lub ml oleju konopnego.
(W moim przypadku proporcje to 5ml oleju kokosowego i 1ml oleju konopnego)






Pokazane jest tu miejsce pracy ze strzykawkami 2-10cc (jedna napełniona olejem kokosowym), strzykawka 1-1cc oleju konopnego, słoik do mieszania z odmierzonymi już olejami, miseczka jednogramowych kapsułek „00” i miska oleju kokosowego, który został podgrzany (w tle).

Olej konopny i kokosowy w słoiku do mieszania przed podgrzewaniem. Jest tu 20 gram oleju kokosowego i 1 gram konopnego.
U mnie było to tak...
Rozgrzany olej kokosowy 5ml został wymieszany z 1 ml oleju konopnego.
Do tego celu został użyty garnek do ryżu w którym szybko i bez problemów można oleje podgrzać i połączyć...





Lekko podgrzej kładąc miksturę w słoiku w garnku z gorącą wodą. Mieszaj, gdy ciepła. My używamy małego słoiczka 4 z nakrętką. To utrzymuje wodę z dala od mieszaniny i pozwala nam wstrząsać słoikiem by dobrze zmieszać składniki. Olej konopny połączy się z olejem kokosowym. Poniżej jest zdjęcie poprawnie podgrzanej mieszanki.


A tak wygląda "wersja"mojej mieszanki.



Napełnij czystą strzykawkę tą mieszanką, podczas gdy wciąż jest ciepła. Teraz masz mieszankę ze stosunkiem 1:20. Napełnij jednogramowe kapsułki „00”, podczas gdy roztwór wciąż ciepły. Można przechowywać miesiącami.


Zdjęcie powyżej ukazuje strzykawki 2-10 gram wypełnione mieszanką 20:1 gotową do kapsułek.
Zdjęcie poniżej pokazuje napełnianie kapsułek.

A tak było u mnie.


Zwiększanie dawki:

Zwiększanie dawek jak możliwe jak i koniecznie poprzez robienie mieszanki 1:10 i następnie po tym 1:5, a wtedy później pracować nad braniem oleju prosto bez mieszania. Zwiększ dawkę, jeżeli możliwe do jednego grama czystego oleju dziennie. Polecamy pół grama rano i pół grama 2 godziny przed spaniem. To może zająć kilka tygodni by zwiększyć i jest dobrze napierać, zachowując poziom komfortu.

Olej może być brany wieczorem przez tych, którzy pracują w ciągu dnia. Branie dawki o 7 wieczorem pozwoli olejowi być skutecznym i działać podczas godzin snu, pozwalając pójść do pracy i obsługiwać urządzenia mechaniczne.

1. Poziom pierwszy dawkowania (1:20): Weź jedną kapsułkę i czekaj 90 minut. Jeżeli nie czujesz efektów weź kolejną kapsułkę i czekaj następne 90 minut. Kontynuuj branie kapsułek by znaleźć poziom, który tolerujesz i wciąż czujesz się komfortowo.
2. Poziom drugi dawkowania (1:10): Zmieszaj 10 gramów oleju kokosowego z jednym gramem oleju konopnego. Bierz jedną kapsułkę dziennie i dojdź do brania dwóch na dzień.
3. Poziom trzeci dawkowania (1:5): Zmieszaj 5 gram oleju kokosowego z jednym gramem oleju konopnego. Bierz jedną kapsułkę dziennie i dojdź do brania dwóch dziennie.
4. Poziom czwarty dawkowania (1:1): Zmieszaj 1 gram oleju kokosowego z 1 gramem oleju konopnego. Bierz jedną kapsułkę dziennie i dojdź do dwóch. Polecamy brać pół dawki rano i pół dwie godziny przed snem.
5. Poziom piąty dawkowania (1:1): Użyj oleju konopnego bez mieszania i rozcieńczania. Zwiększ dawkę do 1-3 gram na dzień. Polecamy pół dawki rano i kolejne pół dwie godziny przed snem. Kapsułki żelowe są użyte do administracji olejkiem. Mogą być znalezione w twoim lokalnym sklepie. Polecane rozmiary:

„0” = 0.5g
„00” = 1g
„000” = 1.5g

1ML = 1CC = 1 GRAM


Na zdjęciu powyżej, każda paczka zawiera tylko 1 gram oleju konopnego pokazanego w roztworach 1:1, 5:1, 10:1 i 20:1. Poniżej kapsułek jest strzykawka jedno- i pięciogramowa. Jeden gram oleju konopnego tworzy 21 kapsułek przy 20:1.


Słoiki 90 gramowe = 1890 kapsułek lub blisko 6 lat lekarstwa przy kuracji utrzymania lub 90 dni leczenia raka przy gramie na dzień.


I tak jeszcze na zakończenie ode mnie.
Cała operacja wytwarzania kapsułek z rso nie jest niczym skomplikowanym ani trudnym.
Dobieranie wielkości stężeń rso,zwiększanie czy zmniejszanie jego zawartości procentowej w oleju kokosowym jest banalnie prosta i przy zastosowaniu nawet prostych przedmiotów i dla osób co mają tzw.dwie lewe ręce czyli są mniej uzdolnieni manualnie nie powinna przysporzyć trudności...
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół