nasiona marihuany

Bletki

Wyszukiwarka Forumowa:

jointmen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2010
Postów
257
Buchów
0
Moim zdaniem najlepsze bletki są "LOL`e" za czasów smart shop` ów były one u nich ... teraz już nigdzie ich nie widziałem . Pewnie gdzieś na necie są one , nie wiem nie szukałem . Fajna sztywność , klej również nie naganny
 
D

Donie Darko

Guest
FLP namowiles mnie na nie. Kupilem wyprobowalem i juz przy nich zostane. Do tej pory uzywalem ocb i nie szukalem lepszych bo trzymaly fason, ale teraz widze ze te to liga wyzej.
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
beleza to śmierdziele, nie przepuszczają grama powietrza, tylko efekt wizualny, poza tym syf. smoking rlz
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
beleza to śmierdziele, nie przepuszczają grama powietrza, tylko efekt wizualny, poza tym syf.

glupoty gadasz, jaki syf przeciez to 100% celuloza :crazy:, tyle, ze te co ja palilem(marki nie pamietam;P) to nie smakowaly jak papier, smakolaly jak nic czyli nie mialy smaku, fajnie sie same roluja pod wplywem wilgoci, jak na dloni polozysz np.

Te a jakie bletki przepuszczaja powietrze??? i co to oznacza?? bo jak ja skrece to obojetnie z czego to jointy sa szczelne i nic powietrza nie przepuszczaja nawet smokingi ;P
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
Szanowny Panie Ogniomistrz
oczywiście że bibułki przeźroczyste są z celulozy ;)
zauważ, ile należy jej zużyć by zrobić bibułkę przeźroczystą.
gęstość pozorna jest dużo większa od bibułek zwykłych, ponieważ wyeliminowano porowatość, pozbyto się powietrza, zmieniono strukturę, dzięki czemu oko ludzkie nie ulega złudzeniu że celuloza jest biała ;) to tak jak lód i śnieg.

papier, jeżeli nie jest zaimpregnowany, powietrze przepuszcza. żebyś lolka pod mikroskopem sklejał, miejsce łączenia sprasował prasą hydrauliczną, papier i tak powietrze puszcza, mało ale jednak- a to wpływa na chłodzenie bucha. bibułki śliskie, nie ważne czy kolorowe czy przeźroczyste- aleda, glass, ocb, żadne nie przepuszczają powietrza i pieką w usta przy paleniu. dla mnie są jedynie ciekawostką.
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
To jakie Ty byś polecił?:) Z chęcią przetestuję.
 

egze

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2009
Postów
282
Buchów
5
ja osobiscie polecam OCB Slim
 

Cons

Member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
13
Buchów
0
Bletki Zapachowe

Siema<joint>
Jestem nowy na forum, i muszę czekać 28 dni na pisanie gdzie indziej niż tutaj, więc mam nadzieje, że tak źle nie będzie. Poczekam :bongo4:.
A w między czasie o coś się zapytam.
Kilka dni temu kupiłem bletki zapachowe na alegro, już skręcone w joya. Na początku podszedłem do tego sceptycznie, ale nie były jakoś szczególnie drogie. Dzisiaj dostałem list i powiem szczerze, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły :jaraczz:. Malina najbardziej :spalony:.
Palił ktoś z tych bletek?
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,070
Buchów
427
Witaj, Nikt tu takowych nie używa ponieważ substancje w takich bletkach powodują raka krtani i płuc!
 

Cons

Member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
13
Buchów
0
Na litość Losu... A co nie wywołuje w dzisiejszych czasach raka i chorób? Chcesz powiedzieć, żeby nie palić joyów?
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Paliłem blety "smakowe" a dokładnie arbuzowe tylko że były to zwykłe blety z http://www.growshop.cz/

Bez szału, lekko czuć arbuz ale na dłuższą metę dla mnie nie do przyjęcia, bo strasznie muli.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół