nasiona marihuany

Bletki

Wyszukiwarka Forumowa:

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
ja jestem tylko za bletkami OCB są dobre i w przystępnej cenie.
pozdro
 

pieguski21

Active member
Rejestracja
Cze 26, 2007
Postów
36
Buchów
0
no wlanie o nich mowilem. sa zeje... tylko my kupujemy ucinkowe
 

filip11

New member
Rejestracja
Cze 22, 2009
Postów
1
Buchów
0
Bletki.com.pl to porzadna firma. Zawsze jak chcemy skminic jakis towar z kumplami to bierzemy u nich.
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
ja preferuje smokingi czarne deluxe. a co sadzicie o przezroczystych bletach celulozowych np Aleda? fajny efekt, pala sie bardzo wolno, tylko w plenerze po ciemku skrecic batona to czasem jest problem...bo nie widac bletki
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
jakie macie ulubione bibułki? ja mam kilka faworytek w tej dziedzinie, głównie z rodziny Smoking (deLuxe, Master)

dzisiaj kupiłem 3 test packi + rolkę, niestety smokingów nie dostałem, więc połakomiłem się na OCB rolls premium slim.

opiszę wrażenia z kręcenia. joł.

pierwsze co wybrałem, zwrórciło sobą moją uwagę nazwą. Blueberry :D 2 sztuki blunt wrap'ów (nie wiedziałem nawet co to jest) 2,5zł, zmontowane z tytoniu. zapach nieziemski ;) 2 listki owinięte na plastykowych rurkach, zabezpieczone folią. przy kręceniu, ciągłe wrażenie że to się złamie:/ niby wilgotne, dosyć miękkie, ale grube jak cholera. nie ma opcji żeby końcówę zakręcić, trzeba po prostu zagiąć i to na mokro. nie jestem przyzwyczajony do takich cyrków. kręci się z nich bardzo prosto, ale zamiast kleju, używamy porządnej dawki śliny, wrap mięknie, klei się dosyć porządnie. nie paliłem, co do smaku jeszcze się nie wypowiem.

Tribal pure Hemp, jak nazwa wskazuje, produkt w 100% konopny (taaa klej pewnie z olejku) bibułki szerokie, ładnie się trzymają palców, papier cieniutki(wyczuwalnie grubszy niż w OCB/Smkng), mniej transparentny niż std. OCB czy Smoking'i. klej trzyma wręcz za***iście. myślę że trafny wybór, 2zł/32szt.

Golden Wrap. bibły tytoniowe, niewiele grubsze od tribala, za krótkie:/ niby centymetr krótsze od normalnych 120'stek ale mi się niewygodnie kręci z za krótkich, biorąc pod uwagę że są nieprzeciętnie sztywne. ich zaleta to to że się nie mną. smak/zapach mango (Ty ku**o ze sklepu! miała być brzoskwinia! pewnie dlatego dała nie te bo na pytanie po co mi lufka powiedziałem że z jarzębiny będę strzelał :D ) ogólnie, zapach bez rewelki. 20 sztuk/4.10zł zobaczymy co i jak przy paleniu.

photorilejszyn:

clear.gif
 

panchopl

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
39
Buchów
0
Ja ze smakowych polecić mogę bletki Juicy Jaysy Ananasowe próbowałem większości smaków, ale te są według mnie najlepsze i koleżcy też mówią, że są dobre. Najlepsze w smakowych bletkach jest to, że nie ma po nich takiego kapcia i przyjemność z kręcenia jest podwójna.
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Skoro ktoś temat odkopał to się przyłączę...

Również uważam, że smakowe bletki to zbędny "bajer" - raczej dla osób mało doświadczonych i rozpoczynających przygodę z MJ.

Jednocześnie dziwię się, że nikt (oprócz FiLiPa) nie poruszył tematu chyba najlepszych bibuł dostępnych w kraju, czyli Smoking. Przetestowałem już wiele rozwiązań i od dawna korzystam ze Smoking Master (srebrne), ewentualnie Smoking Slim (złote). Trzecie miejsce zajmują czarne OCB. Jednakże wszystkie bletki oprócz pierwszych są przeze mnie częściowo urywane, gdyż wolę palić trawkę jak papier. Wiele lat temu w Amsterdamie autochton zwrócił mi uwagę, że jestem "papersmoker" (bletki Mascotte) i pokazał mi jak kręcić backrolla :)
 

KaSzMiR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2008
Postów
219
Buchów
1
Ja ogólnie nie przepadam za smakowymi bletami.Preferuje zwykłe czarne ocb lub smokingi (najbardziej te szerokie,za***iscie mi sie z nich roluje). A ze smakowych to kocham Juicy Blunty, najlepsze do palenia samemu.
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
Ostatnia edycja:

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Pierwsze widzę, pierwsze słyszę... Nie są chyba dostępne w PL.
Podeślij sampla, hehe




... ach te nowoczesne technologie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół