nasiona marihuany

Bletki

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Donie Darko

Guest
A ja lubie smakowe bletki. Taki fajny posmaczek w ustach : )
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
tak jak wiekszosc lubie zwykle OCB, czasem moze byc crystal lub Marleye. smakowe jakos mi nie podchodza, zle sie pala ale raz od swieta moge z nich spalic lolka ;)
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
OCB King Size i jest good :D
 
D

DILDO

Guest
DIBO edytuj to co w nawiasie ;)

Poręczne, przydatne i zawsze ' pod ręką ' bynajmniej dla mnie
Chyba tylko to, że są pod ręką jest praktyczne, a posta nie edytuję (bo po co? tylko nie wyjeżdżaj znowu z jakimś tam regulaminem który winien być zmieniony). Te kartoniki do skrętów pewnie są z takiej samej "tekturki" jak OCB(zbyt mała szerokość).
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
posta nie edytuję (bo po co? tylko nie wyjeżdżaj znowu z jakimś tam regulaminem który winien być zmieniony).
Regulamin winien być przestrzegany - czy tak dużo jest wymagane?
Łamanie regulaminu, nie stosowanie się do niego = warn---> ban---> 30 dni blokady konta.
Zasady są proste.
 
R

Rider

Guest
dibo jak chu*a wiesz to sie nie wypowiadaj bo te filtry w bletkach ocb sa za***iste idealne do blantow moze je zrolowac cienko i grubo w zaleznosci jakiego blanta chce sie zjarac, gotowe do uzycia bez zbednego ***ania - nawet w plenerze mozna jakos tam skrecac, i tylko kilkadziesiat gr drozsze wiec niewiem o ch*j ci chodzi
 

słodka sensi

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2009
Postów
85
Buchów
5
po co te smakowe bletki? nie pasuje wam smak zioła czy jak?
zgadzam sie z tym, że czarne OCB najlepsze! :)
 
C

Cherokee

Guest
na pierwszym miejscu u mnie sa ocb black z filterkami
miejsce drugie ocb w rolce ich zaleta jest to ze sam dozujesz długosc bletki mozna skrecic jesli ma sie potrzeba mega dłubiego boba lub bardzo krotkiego nie marnujac bletki,wada to brak filterków

INNYCH NIE URZYWAM
 

Volli

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2008
Postów
241
Buchów
0
Ja pale zawsze z ocb, najlepiej jak są już z tymi tekturkami na gwizdki ale jak niema to też sie jakoś daje rade. Ostatecznie Mascote też są dobre, nie odbiegają za bardzo od ocb i są trochę tańsze ale mimo to wole ocb
 

pieguski21

Active member
Rejestracja
Cze 26, 2007
Postów
36
Buchów
0
sa takie ucinkowe o roznych smkach. te fioletowe sa pycha, mniam
ja tam wole smkaowe, rozmaicaja skreta
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
U mnie kopci się także OCBkami czarnymi, Slim Premium + filtry. Szkoda tylko, że tych filterków jest o połowę mniej niż samych bletek, przez co trzeba potem motać własne.

A pro po tych smakowych. Wg mnie lepiej samemu zrobić własne, smakowe palenie niż truć się chemią.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół