nasiona marihuany

Bletki

Wyszukiwarka Forumowa:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
filterki to filterki a tipsy to tipsy ,mogą być organiczne albo nie.Niby powinny być te drugie mniej trujące jak dojdzie żar do końca i je przypali.
Bibułki zdarzają się takie w których sam decydujesz jakiej szerokości mają być jointy czyli bibułki w rolkach.Nie polecam bo trza by z nożyczkami chodzić bo ciężko ***ać prosty kawałek.
Dobra bibułka to taka co ma mocny klej i sprawi ,ze blancik się równo i wolno pali .Musi być na tyle szeroka żeby się nie gimnastykować przy kręceniu.Jak dla mnie warunki te spełniają:
Pure HEMP
Bop Marley
Rizla(niebiezkie i srebrne)
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
silver Rizla. Czujesz smak zioła a nie że palisz papier
 

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
silver Rizla. Czujesz smak zioła a nie że palisz papier
co ty pie****isz a jak palisz z innych bibul to nie czujesz ziola?? lol
ty jestes ku**a wielkim koneserem bletek i tylko w bletce silver rizla czuc ziolo a w innych papier lol z reguly unikam takich pajacow ktorzy zganiaj wine na bletki
i ty wiesz z czego palilem a z czego nie lol rasta grzybie
:lol3:
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Inne bletki są z reguły grubsze. Srebrne rizle są tak cienkie że przeświecają. Nie paliłeś z nich więc nie wiesz, młody poeto.
 
G

Gość

Guest
miałem czekoladowe i waniliowe bletki i mi to nie smakuje , nie ma to jak zwykłe bletki
 
G

GrowFather

Guest
ja też jestem za standardami czarne OCB i tylko to.
te smakowe nic nie dają poza posmakiem na ustach
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
Oj smakowe nie sa wcale takie zle wiadomo ze OCB jest good.

Ale smak boczku to grubo przesadzone bleeeeee:pukel:
 

lilwayne

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
184
Buchów
2
a widzieliscie te nowe bletki OCB czarne + filters ?
sa droizsze tylko o cale 90 gr, ale przynajmniej na filterki brystolu starczy :D
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Nie ma co rzezbic w jakis smakowych bletkach SYF palilem kiedys z pomaranczowych prawie sie pozygalem.. serio
W sumie blancikow czesto nie pale ale jak juz krecic to Sativo wymiata hehe no i jeszcze RAW kozacko wygladaja blanciki:) ale ocebeki tez daja rade:D
 
G

GrowFather

Guest
moim zdaniem zioło powinno mieć smak zioła a nie jakies dodatki smakowe chyba ze ma sie niesmaczne palenie to wtedy tak

ale niewyobrażam sobie smaku Purple Power'a psutego jakims boczkiem
 

grizlobb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2008
Postów
751
Buchów
0
po co smakowe bletki ? wystarcza mi zwykle standardowe , a palac staff chcesz czuc staff a nie jakas czekolade czy boczek ;p
 

gronek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
410
Buchów
15
po co smakowe bletki ? wystarcza mi zwykle standardowe , a palac staff chcesz czuc staff a nie jakas czekolade czy boczek ;p

pewnie, zgadzam sie w pelni :D ja preferuje zwykle OCB slimy, albo slim size XS (najciensze) <peace>
 

AmnesiaSeed

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
89
Buchów
0
zwykłe bletki ocb najlepsze nie am sensu psuć sobie smaku jakimiś ku**a chemikaliami nasączonymi bletkami które i tak póżniej smakują jak gówno! zioło ma swój aromat i powiino sie nim delektowąc a nie smakiem jakiegoś chemicznie nasączonego papierka:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół