nasiona marihuany

Bletki

Wyszukiwarka Forumowa:

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
<rotfl> producent nie określił płci na opakowaniu, która może stosować. Cycki chyba nie wyrosną mi :D
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Jak bibułki to w mojej ocenie OCB Slim w pudełeczku z listkami, filterkami.

Właściwie od zawsze jadę właśnie na tych OCB ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że mocno się ten produkt popsuł. Przynajmniej jeśli chodzi o moje wymagania. Te perforowane bletki są chyba minimalnie grubsze niż kiedyś, do tego jakoś źle mi się je skręca. Kolejny minus - przy ich wyjmowaniu często zdarza się, że zamiast jednej ciągnie się dwie, gdzie ta druga nadaje się do wyrzucenia (jestem blanto perfekcjonistą i estetą, nie używam takich zagniecionych). Do tego beznadziejnie zrobione te nacięcia na tipach. No nie da się z tego skręcić ładnego ustnika i sama ta tekturka jest za długa (wychodzi z tego koszmarnie gruby ustnik). Ucinam ją w połowie, wyrzucam tę część z fabrycznymi nacięciami i sam sobie zaginam ten kształt "W" w środku. Czas chyba sprawdzić RAWy. A może ktoś z was używał kiedyś ryżowych bletek Elements ?
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Właściwie od zawsze jadę właśnie na tych OCB ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że mocno się ten produkt popsuł.

Zauważyłem, że joint z OCB gryzie bardziej w gardło (nie mieszam z tytoniem), niż ten zrobiony z RAW bletek. Co do wyjmowania po dwie OCB to fakt, nieestetycznie wygląda później joint. Też wywalam tą drugą.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Panowie, każde bletki tak będą się zachowywać gdy zawilgotnieją. OCB, RAW, MASCOTTE, SMOKINGI, RIZLE czy też inne ustrojstwo. ;)
Papier to papier, nie ma jointa który się nie spali. Jak to stare porzekadło rzecze: 'Kto wybrzydza ten nie rucha' :freak:

Gdybyście nie mieli swoich ulubiony RAW czy innych to wolelibyście nie zapalić? :bounce:
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Może i masz rację, nie no jakby ulubionych nie było to dobra i gazeta <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół