nasiona marihuany

Ktoś z okolic Eindhoven?

Wyszukiwarka Forumowa:

koser

Member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
22
Buchów
0
Witam, szukam kogos z okolic eidhoven kto czasami sie nudzi i wpadlby do mnie na jakiegos jointa, albo wybral sie razem na jakas misje :) pisac w temacie kto mieszka niedaleko i moglby pomoc. Pozdro
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Tilburg masz Panie za rogiem, Valvijk i katzheavel a tam Polaków więcej niż ciapatych. Całe obozy przyczep campingowych z polskimi flagami na "dachach"
 

koser

Member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
22
Buchów
0
Poszukuje jakichs polskich growerow z czyms dobrym ze tak powiem ^^
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Uuu Panie jak tam pakiety z outdoora po 3 ojro chodzą to Polakowi się nie chce bawić. Tania bake mają turasy na każdym rogu zapytaj w jakimś kebabie. Heh
 

koser

Member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
22
Buchów
0
Nie mam z kim zapalic nawet xd a w coffiku baka droga, za dobra trzeba dac 10e +
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
To gdzie Ty pracujesz, że dobra baka za 10e to dla Ciebie dużo ? :crazy:
W Polsce w takim razie baka jest kur***ko drogo.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Polecam coffeek High Times na Roostenlaan 24b. Mają dobre haze'y i świetny haszysz, ceny normalne raczej...
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Polecam coffeek High Times na Roostenlaan 24b. Mają dobre haze'y i świetny haszysz, ceny normalne raczej...

Jeśli chodzi o Amsterdam polecam od siebie szczerze Coffee o nazwie 'The Stud' (stadnina), na Molukkenstraat, niedaleko Lidla . Mają tam bardzo dobre zioło w dobrych cenach. Kofik typowo dla mieszkańców zero turystyki, kupowałem tam świetnego, świeżego - Big Buddah Cheese za 20e/2.3g. Goście za ladą bardzo ogarnięci, mili, chętnie pokazywali stuff, dawali do ręki, doradzali, a nie wciskali najdroższe - Czego w centrum zauważyłem unikali. W centrum A'damu też łatwo o zioło przesuszone, zleżałe. Jeśli chodzi o tanie i dobre kofiki z miłą obsługą i dobrym ziołem polecam przede wszystkim ładne, studenckie miasto Nijmegen. Najbardziej tam spodobał mi się coffee Kronkel, znajdzie też coś dla siebie tam pan Koser - Haze mix - 6e/g. Również miłą atmosferę oferuję miasto, a raczej miasteczko - czy też dzielnica Rotterdamu - Schiedam. Jest tam kilka miłych kofików z których szczególnie do gustu przypadł mi tam jeden o nazwie 'Pas Op!' . Prowadzi go bardzo miła starsza kobieta, która też chętnie pomoże w wyborze ziółka, a nie opchnie najdroższe. Ogólnie typowo Holenderski kofik na małej dzielnicy, kawałek dalej pełno polskich sklepów. W samym Rotterdamie polecam odwiedzić 'Sultan'. Mają tylko 3 odmiany ale konkretne, wszystko 8e/g. Kupując 5g dostałem 5,40coś... Bardzo wyluzowane ziomki... :) Trochę sie rozpisałem, ale jestem rozluźniony :spalony: . Pozdro.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Jeśli chodzi o Amsterdam polecam od siebie szczerze Coffee o nazwie 'The Stud' (stadnina), na Molukkenstraat, niedaleko Lidla . Mają tam bardzo dobre zioło w dobrych cenach. Kofik typowo dla mieszkańców zero turystyki, kupowałem tam świetnego, świeżego - Big Buddah Cheese za 20e/2.3g. Goście za ladą bardzo ogarnięci, mili, chętnie pokazywali stuff, dawali do ręki, doradzali, a nie wciskali najdroższe - Czego w centrum zauważyłem unikali. W centrum A'damu też łatwo o zioło przesuszone, zleżałe. Jeśli chodzi o tanie i dobre kofiki z miłą obsługą i dobrym ziołem polecam przede wszystkim ładne, studenckie miasto Nijmegen. Najbardziej tam spodobał mi się coffee Kronkel, znajdzie też coś dla siebie tam pan Koser - Haze mix - 6e/g. Również miłą atmosferę oferuję miasto, a raczej miasteczko - czy też dzielnica Rotterdamu - Schiedam. Jest tam kilka miłych kofików z których szczególnie do gustu przypadł mi tam jeden o nazwie 'Pas Op!' . Prowadzi go bardzo miła starsza kobieta, która też chętnie pomoże w wyborze ziółka, a nie opchnie najdroższe. Ogólnie typowo Holenderski kofik na małej dzielnicy, kawałek dalej pełno polskich sklepów. W samym Rotterdamie polecam odwiedzić 'Sultan'. Mają tylko 3 odmiany ale konkretne, wszystko 8e/g. Kupując 5g dostałem 5,40coś... Bardzo wyluzowane ziomki... :) Trochę sie rozpisałem, ale jestem rozluźniony :spalony: . Pozdro.

Piszemy tu o Eindhoven, nie o Amsterdamie ;)
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
A w Eindhoven nie wymagają przypadkiem weedpassów ?
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
zniesli je, ale na okres probny... wiec za jakis czas pewnie znowu beda passy :s
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
@up
Ciekawe co to za kombinacje.
Wie ktoś jak wygląda sytuacja z passami w Dordrechcie? Dawno temu normalnie tam kupowałem, a z dwa miesiące temu gość odesłał mnie z kwitkiem do Rotterdamu.




Może założyć by tak w tym dziale taki kofiszopowy offtop, czy bez sensu ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół