nasiona marihuany

Ktoś z okolic Eindhoven?

Wyszukiwarka Forumowa:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Nie znasz mnie więc nie wyciągaj pochopnych wniosków skąd wiesz że nie palę dłużej od ciebie..
Bardzo wartościowe.To jest wskazówka?
więc panu już podziękujemy bo ja tu wpadłem napisać coś wartościowego i dać kilka wskazówek co do dobrych kofików
To dawaj rady na temat kofików a nie tego typu;
A co do tematu to w Holandii się nie opłaca robić Outdoora bo przecież jaranie jest tanie jakość outdoora powalać nie będzie a w kofikach jaranie dobre więc co chcieć więcej :)
POZDRO!!! :D
Bo to zależy od punktu widzenia.

Udając wielkiego wodza nie chciałem Cię urazić ale skoro palisz dłużej?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja paliłem parę odmian z różnych coffach i moje wrażenia są różne.
Często jaranie z coffa ma dość fajny zapach ale mocą nie powala.
Ostatnio paliłem Moon rocka czy jakos tak, do tego był nasączony olejkiem CBD. Za opakowanie 30eurasów i chu*a to było warte :D
Ja można tak powiedzieć 1 raz robiłem outa w tamtym roku i jak znajomi przyjechali z NL to mieli słabszy jezz niż ja - dramat...
A co do coffów to ja dużo dobrych opinii słyszałem o The Grass Company, sam jarałem parę odmian i było git.
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Tak sie podpinajac do tematu bo te same okolice. Wiecie gdzie kupic dobra ziemie, bo nie chce mi sie z Polszy sprowadzac. Musi byc cos dobrego i taniego w NL ew. BE. No ludzie sadza jakos na czyms ;)
 

Hazik85

Member
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
15
Buchów
0
No to ja też coś polecę w Helmond koło Eindhoven z tego co się orinetuje to jest jeden coffeshop nawet fajne jarania nie pamiętam nazwy :)
Tilburg mogę polecić " Toermalijn " uwierzcie mieszkałem w centrum miasta miałem około 8 kofików w promieniu 5 kilometrów i to jest najlepszy kofik jaki znam wystarczy pójść i zobaczyć jakie kolejki ustawiają się aż na dwór :D na drugim miejscu bym dał The Grass Company dają palenie w takich fajnych plastikowych pudełkach pełna profeska :)
A zaś w Eindhoven jest też dużo fajnych kofików ale najbardziej podobał mi się kofik " Cassablanca " mały kofik a konkretny asortyment.

Tutaj jeszcze została jakaś fotka z Holandii:



A co do tematu to w Holandii się nie opłaca robić Outdoora bo przecież jaranie jest tanie jakość outdoora powalać nie będzie a w kofikach jaranie dobre więc co chcieć więcej :)

POZDRO!!! :D

Siema,

Co do Tilburga, Toermalijn ma u mnie 10/10 juz od lat. Natomiast Cracers ostatnio ma ciagle swierze, dobre hajzy, polecam.
:mar:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół