nasiona marihuany

Układamy diety, typowo na siłownię dla osób stosujących farmakologię i nie stosujących.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rivi

Guest
BTW Rivi Nolva to chyba na gino jest?


A nolvadex tak, na gino, to samo co tamox, dlatego nie wiem gdzie to wyczytał i czemu chce tego uzyć po zakończeniu cyklu jeśli by nie wystąpiły objawy gino.

Jego cechą jest, że blokuje połączenia się estrogenów do receptorów (nolvadex) ALE też ma działanie prawie tak samo jak CLOMID jeżeli chodzi o odblok. Clomid stosuje się w cięzkich cyklach jak mówisz np deca + tesc na odblok (clom na więcej skutków ubocznych niż nolva), nolve najlepiej przy słabszych np na samym teściu 8-10 tygodni to spokojnie można na odblok.

Blokuje połączenie estrogenów do receptorów, ale estro dalej krążą w organizmie więc dołożyć trzeba proviron, który po cyklu da nam więcej energii motywacji i pozbędziemy się dzięki niemu estro które we krwi krąży.

Nolvadex w porównaniu do clomidu :

10mg nolvy odpowiada ok 75mg clomidu ;) jeżeli chodzi o działanie stymulujące przysadke, jąderka itd

A z czego robi się ginekomastia ? przez zbyt duży poziom estrogenów w organizmie ;) więc trzeba je zatrzymać i pozbyć się z organizmu żeby się nie wiązały tyle ;)

Swój cykl tak rozpisałem żeby niczego nie brakowało i wszystko przebiegało bez problemowo. Wszystko przemyślane.

Zma znasz ? Dobrze sie spi po tym.

ZMA to masz magnez z cynkiem, magnez z dobrego źródła po 200-400mg dziennie (cytrynian magnezu czy chelat pół łyżeczki) a cynku 10mg więc nie potrzebuje tego bo jadłbym w zasadzie to samo. I tak połączenie takie ma niby zwiększyć poziom testosteronu, czy się śpi owszem lepiej i lepiej regeneruje ale jem od dawna i dobrze sie czuje ale nie tylko to ma to wpływ tylko cała kupa innych czynników.

Co jeszcze.. hehe

Jakby co w szczegółach mogę opisać co i jak od A do Z jak ktoś czegoś nie rozumie w tym co napisałem na szybko pisze bo sporo roboty jeszcze ścinka dzisiaj bo deszcz pada buu.
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Lepiej w aptece kupić Zincas Forte i Chela-mag i wyjdzie sporo taniej niż firmowe ZMA i starczy na dłużej.
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Dlaczego nie wliczasz tłuszczów? 1g fatu = 9 kcal.

I faktycznie jesz bardzo dużo białka. Ma to sens gdy jesteś już naprawde duży. Nie znam Cie, piszesz, że ważysz 95 kg. Może mieć to sens.

Ja robiłem tak. Treningi 3-4 razy w tygodniu. Po treningu zawsze banan z odżywką BULK- 20g wegli 20g białka.

W ciągu dnia zawsze 2 obiady: mieso (kurczak,indyk,stek, rzadziej mielone, ryby) węgle (ryż, kasza, ziemniaki w różnych formach) plus całe warzywa. Nie lubiłem się pieprzyć w sałatki.

Codziennie lub co 2 dni jajecznica 4-5 jaj. Jogurty, płatki owsiane, migdały, kozi ser.

Unikałem szynek, kiełbas, słodkich napoi, nawet alkoholu. Na mieście też się stołowałem. Jak wiadomo tam już kontroli nad jakością posiłków się nie posiada do końca.

Łącznie starałem się przekraczać 3000 kcal i 140g białka dziennie. Regularnie ćwiczyć, sypiać, bzykać. W 2 lata zbudowałem z 66 kg do 75 kg. Moja dieta nie należała akurat do najtańszych.

Ale to wszystko ch*j. Największe przyrosty odnotowałem, jak zacząłem jeździć na obiadki do dziewczyny na wieś :spalony:
 
R

Rivi

Guest
Ale to wszystko ch*j. Największe przyrosty odnotowałem, jak zacząłem jeździć na obiadki do dziewczyny na wieś

Jak piękna kobieta to i teścia podkręci hehehehee i dobrze nakarmi :D

Co do tak dużej ilości białka, to rozpisałem w sumie pod cykl na testosteronie, pod to układałem żarcie, bo wtedy organizm jest w stanie dużo więcej żarcia przerabiać i więcej wykorzystać.

Jeżeli faktycznie, ktoś nie stosuje SAA oczywiście, to jest za dużo bo po prostu to czego nie zużyjemy.. wydalimy i nie ma to sensu i jak dobrze wspomnieliście może obciążyć nerki.

Bez SAA wystarczy ograniczyć do 1,5-2g białka i spokojnie wystarczy, czyli mniej jak wspominacie. Wybaczcie, nie wiem czy to dopisałem czy nie, albo mi umknęło. Buuuu hehe człowiek zabiegany, ciągle coś i nie które rzeczy z głowy wylatują :) :)

Tłuszczu nie wliczam w kaloriach, wolę obciąć węglowodanów niż z tłuszczy.

Lepiej w aptece kupić Zincas Forte i Chela-mag i wyjdzie sporo taniej niż firmowe ZMA i starczy na dłużej.

Firmowe ZMA jest śmiesznie drogie.. ja bym widział to tak, albo przyjmujesz cynk z głównych witamin których używasz np z treca czy z olimpu a masz już tam cynk i magnez (z tym magnezem to nie wiadomo co tam faktycznie siedzi to pominął bym i dorzucił do tego troche chelatu czy tam cytrynianu magnezu dla pewności) to to wystarczy a nie dorzucać jakieś ZMA.

Chyba że nie jesz witamin tylko starasz się z żarcia, soli himalajskiej, wspomagasz się np pół łyżeczki magnezu dziennie w formie chelatu czy tam cytrynianu + kupujesz osobno cynk po 10-20mg dziennie to ma to sens wtedy.

Te witaminki z olimpu przykładowo, jak byliście na cyklu z SAA, mieliście nadmiar witamin ? wydalaliście złoty mocz czy przezroczysty normalny ?

Jak wspominałem cykl dopiero planuję, ale nie w najbliższym czasie bo trzeba popracować nad sobą i nad żarciem, wszystko ma być dopięte na ostatni guzik. Za ile nie wiem, może pół roku zobaczymy a może na następną zimę. Teraz daje czas sobie żeby ciałko przyzwyczaiło się do coraz większego wysiłku.

Później zdam relację puki co przyłożyć się lepiej i lepiej. Zdrówka chłopaki !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół